Dziś obchodzimy 70. rocznicę Powstania Warszawskiego. W całym kraju odbywa się szereg wydarzeń kulturalnych, mających na celu przypomnienie dramatyczną historię z 1944 roku i upamiętnienie wszystkich poległych. Wczoraj na Stadionie Narodowym swoją premierę miał film "Miasto 44", który przyciągnął wiele gwiazd polskiego show-biznesu. Przypomnijmy: Gwiazdy na premierze głośnego filmu "Miasto 44" na Stadionie Narodowym

Reklama

Jednym ze sposobów uczczenia rocznicy jest możliwość włączenia się w akcję "70 sekund ciszy na 70 rocznicę Powstania Warszawskiego", która polega na wyłączeniu medialnym całej Polski. Przez ten czas zaangażowani w ciekawą inicjatywę nie chcą korzystać z radia, telewizji czy internetu. Taki symboliczny sposób przyciągnął kilka gwiazd, m.in. Justynę Steczkowską, Korę, Annę Wyszkoni, Kayah, Dawida Podsiadło, Enej czy Marię Sadowską.

Karolina Korwin Piotrowska na swoim fanpage''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''u udostępnia dziś mnóstwo artykułów związanych z tym ważnym wydarzeniem historycznym, zaś Małgorzata Kożuchowska do zdjęcia powstańców dodała krótki opis:

DZIĘKUJEMY POWSTAŃCOM ZA WARSZAWĘ! - pisze aktorka

Nic dodać, nic ująć.

Zobacz: Gwiazdy wstrząśnięte plotką o śmierci Anny Przybylskiej. Nie kryją swojego oburzenia

Zobacz także

Reklama

Gwiazdy na premierze filmu "Powstanie Warszawskie":

Reklama
Reklama
Reklama