Anna Lewandowska, Robert Lewandowski młodzi, stare zdjęcia

Lewandowscy świętują 5. rocznicę ślubu! Ale osobno. Co robią daleko od siebie? Zobacz też urocze zdjęcie pary z młodości :)

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski młodzi, stare zdjęcia

22 czerwca 2013 w kościele Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny Parafii św. Anny w Serocku - Anna Lewandowska i Robert Lewandowski wzięli ślub. Dziś obchodzą 5. rocznicę ślubu, tak samo jak Michał Pazdan i jego żona Dominika!

Jednak tak jak Pazdanowie Lewandowscy spędzają okrągłą rocznicę osobno. Wszystko z powodu Mundialu.  Robert Lewandowski ćwiczy z drużyną przed niedzielnym meczem z Kolumbią. Co zatem robi Ania? Po meczu z Sengalem wróciła do Polski i bierze udział w sesji zdjęciowej. Jest z nią oczywiście mała Klarcia.

 

Anna Lewandowska 5. rocznica ślubu bez męża
Instagram

 

Ania nie wspomniała nawet o swojej rocznicy ślubu z Robertem Lewandowskim, ale za to fanki pamiętają.

 

Super dziewczyny, Ania jaka opalenizna 😍 A przy okazji jeszcze więcej miłości na kolejne lata z okazji rocznicy ❤ Ps. My też dziś świętujemy swoją 5tą ☺- napisała pod zdjęciem jedna z nich. 

 

My za to przypominamy Wam jak wyglądali Lewandowscy w dniu ślubu  jeszcze wcześniej, kiedy Robert dopiero zaczynał grać w lidze niemieckiej! Zdjęcie pochodzi z 2008 roku, rok po tym jak się poznali.

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski młodzi, stare zdjęcia 2008 rok
archiwum

 

5 lat temu Ania zmieniła nazwisko ze Stachurska na Lewandowska. W dniu ślubu miała na sobie sukienkę od Macieja Zienia.

Ślub Lewandowskich 2013
East News

 

Zobacz także: Od ślubu minęły 3 lata! Teraz rodzina Lewandowskich się powiększy! Zobaczcie ZDJĘCIA z ich ślubu!

 

Ania i Robert poznali się w 2007 roku podczas obozu integracyjnego dla studentów akademii wychowania fizycznego. Są już parą 11 lat. Mają roczną córkę Klarę.

Ślub Lewandowskich 2013
East News

Przeładuj

Pierwsza scena filmu "Artyści przeciw nienawiści" zaczyna się od... przekleństw Dody! Artystka zdradza kulisy tej sytuacji

zobacz 00:49