Kinga Zapadka i Robert Kochanek zakochali się w sobie niemal od pierwszego wejrzenia. Gdy tylko piękna blondynka pojawiła się na planie programu "40 kontra 20" serce Seniora zaczęło bić mocniej. Rzecz w tym, że relacja tej dwójki od samego początku była dość burzliwa. Mimo wielu kłótni i nieporozumień w wielkim finale Robert Kochanek mógł podjąć tylko jedną decyzję i związać się właśnie z Kingą. Niestety, ich relacja nie przetrwała zbyt długo i choć ich uczuciowe drogi rozeszły się, to te zawodowe wciąż się łączą. Wygląda na to, że oboje mieli podobne plany zawodowe, które Robertowi udało się zrealizować szybciej. Teraz Kinga wbija mu szpilę?

Reklama

"40 kontra 20" Kinga Zapadka i Robert Kochanek rywalizują? Fani są pewni, że tak!

Związek Roberta Kochanka i Kingi był dość tajemniczy. Kinga nie raz tłumaczyła swoim obserwatorom, że Robert Kochanek nie przepada za używaniem telefonu podczas wspólnego spędzania czasu i dlatego nie dzielą się wspólnymi zdjęciami czy nagraniami. Fani jednak często myśleli, że brak wspólnych fotografii świadczy albo o zakończeniu związku, albo o jego kryzysie... Kinga nie zaprzeczała, że czasem jej związek bywa trudny, jednak zawsze rozwiewała wszelkie wątpliwości dotyczące rozstania. Gdy fani zobaczyli romantyczne zdjęcia pary ze spaceru po warszawskich łazienkach, zrobione przez paparazzi byli pewni, że między zakochanymi wszystko się układa. Tymczasem kilka dni później Kinga Zapadka wydała oświadczenie, w którym przyznała, że już nie jest z Robertem Kochankiem i że mu wybacza....

Instagram @robertkochanek.official

Robert Kochanek odniósł się do rozstania krótkim postem i sprawa zdawała się być zamknięta. Tymczasem Kinga mimochodem utwierdzała fanów w przekonaniu, że Robert Kochanek dopuścił się zdrady... Widzowie wciąż są więc ciekawi czy była para ma ze sobą kontakt, jednak oboje stanowczo zaprzeczają, twierdząc, że mają zbyt wiele zawodowych planów, by zastanawiać się, czym zajmuje się druga połówka. Odkąd w sieci krążą zdjęcia Roberta Kochanka u boku nowej kobiety, fani są wciąż ciekawi reakcji Kingi.

- Co sądzisz o tym, że już po 2. miesiącach od rozstania z Tobą spotyka się z inną? - spytała jedna z fanek, podczas Q&A na Instagramie uczestniczki "40 kontra 20".

- Drodzy. Dla mnie ten temat został zamknięty już dawno. Interesuje mnie to tyle, co zeszłoroczny śnieg. Ciągłe pytania o to samo, stają się już dla mnie męczące, tym bardziej że tak jak powiedziałam, nie będę się do tego już odnosić. Mam teraz dużo pracy (...) Do tego dochodzą projekty, które teraz robię. Naprawdę mam teraz o wiele ważniejsze rzeczy na głowie niż interesowanie się tym, co robi i z kim RK - napisała na swoim Instagramie.

kingazapadka_official/Instagram

Zobacz także: "40 kontra 20": Kinga jest już w nowym związku?! Nie uwierzycie, kto jest miłością jej życia!

Kłopot w tym, że zarówno Robert Kochanek jak i Kinga Zapadka zajęli się tym samym. Oboje chcą kształcić kobiety w zakresie samorozwoju, samoakceptacji i znalezienia drogi do sukcesu. Robert Kochanek w połowie grudnia uruchomił swój kanał na YouTubie o wdzięcznej nazwie "Legalny Kochanek" w którym chce tworzyć wyjątkowe treści dla kobiet. Pierwszą gościnią tancerza była kontrowersyjna postać z "Hotelu Paradise" Wiktoria Gąsior. Robert Kochanek w nagraniu mówił:

Zobacz także

- Zazwyczaj prowadzę Was po parkiecie, ale tym razem poprowadzę was w swoim programie "Legalny Kochanek". Program o kobietach, dla kobiet i z kobietami - zapewniał Senior "40 kontra 20".

Legalny Kochanek/YouTube

Zobacz także: "40 kontra 20": Robert Kochanek szczerze o rozstaniu z Kingą Zapadką. Boi się jej gróźb?

Tymczasem już dwa tygodnie później Kinga Zapadka otworzyła swój kanał na YouTubie, który, jak zapewnia, ma służyć samorozwojowi kobiet:

- Twoje życie to nic innego jak Twoje codzienne wybory, mam nadzieje, że jesteś gotowa na nowe - napisała Kinga na swoim Instagramie i zaprosiła do obejrzenia jej rozmowy z Karoliną Nowakowską, aktorką i coachem.

Reklama

Filmik na YouTubie nie zebrał jeszcze takiej ilości widzów jak Roberta Kochanka, ale fani zauważają ogromne podobieństwa. Intro, muzyka w tle wywiadu i założenia rozmów są niemal identyczne. Czy to oznacza, że Kinga Zapadka i Robert Kochanek rywalizują? Zdaniem niektórych internautów tak. Inni zaś twierdzą, że przecież zarówno Robert jak i Kinga od zawsze interesowali się właśnie taką tematyką. Może więc podobne kanały na YouTubie to po prostu przypadek?

Reklama
Reklama
Reklama