Jak dziś wyglądają dzieci z teledysku "Lambada"? 30 lat temu tymi 10-latkami zachwycał się świat

Chico i Roberta podbili świat dzięki swojemu udziałowi w teledysku do piosenki "Lambada". Zachwycała nie tylko melodia, ale też taniec zaprezentowany w klipie. Szczególną uwagę zwróciła na siebie para 10-latków. Chico i Roberta stali się znani na całym świecie. Jesteśmy pewni, że wy również kojarzycie ich twarze! Co dziś robią? Minęło już 31 lat od premiery "Lambady" w wykonaniu zespołu Kaoma.

Jak bardzo zmieniły się dzieci, które podbiły serca ludzi na świecie? 

Zobacz także: Selena Quintanilla-Perez zginęła z rąk fanki, którą kochała. Była drugą Madonną i pierwowzorem Jennifer Lopez

Jak wyglądają dziś Chico i Roberta, czyli dzieci z teledysku "Lambada"?

Kto z nas nie zna "Lambady" zespołu Kaoma? Wpadającą w ucho melodię jest w stanie zanucić niemal każdy. Warto jednak wspomnieć, że nie była to oryginalna kompozycja tego zespołu, tylko cover. Jednak to właśnie za sprawą ich wykonania piosenkę poznał świat. 

Teledysk do piosenki pojawił się 1989 roku i zrobił furorę! Oczy całego świata skierowały się w stronę dwojga wyjątkowych tancerzy, 10-letnich wówczas Washingtona "Chico" Oliveira oraz Roberty de Brito. Udział w teledysku i zaprezentowanie ponadprzeciętnych zdolności tanecznych był początkiem ich kariery. W związku z ogromnie rosnącą popularnością stworzyli duet "Chico & Roberta" i wydali debiutancki album pt. "Frente a Frente". Mogli wówczas liczyć na pomoc wokalistki zespołu Kaoma Loalwy Braz i producenta Jeana-Claude'a Bonaventure. Chico i Roberta jako duet działali przez 3 lata jednak nie udało im się przebić. Czym teraz się zajmują? 

Według doniesień zagranicznych mediów, Chico został pastorem kościoła protestanckiego, który sprawuje posługę w brazylijskim stanie Esperito Santo w mieście Vila Velha. Ma żonę oraz córkę. Czynnie uczestniczy także w misjach humanitarnych. 

Roberta z kolei w przeszłości zajmowała się aktorstwem. Według zagranicznych informacji również wyszła za mąż oraz pracuje jako weterynarz. 

W 2017 roku świat obiegła smutna informacja na temat wokalistki zespołu Kaoma, Loalwy Braz. 19 stycznia została pobita podczas napadu na zajazd, który prowadziła w okolicach Rio de Janeiro. Udało jej się wsiąść do swojego samochodu i odjechać około kilometra. Niestety straciła przytomność, w efekcie czego jej samochód rozbił się. Sprawcy napadu podpalili samochód z nią w środku. Sprawcami okazali się być kierownik zajazdu oraz jeszcze dwóch mężczyzn. 

Zobacz także: Andrea ze "Zbuntowanego anioła" ma już 54 lata! Zobaczcie, jak dziś wygląda gwiazda serialu

10-letni Washington "Chico" Oliveir oraz Roberta de Brito zachwycili swoim tańcem w teledysku Kaoma pt. "Lambada"

Od premiery minęło już 31 lat. Tak zmienili się Chico i Roberta, dzieci z teledysku "Lambada", którymi w 1989 roku zachwycił się cały świat. 

Poznalibyście ich? 

"Lambada" na dobre zapisała się w historii muzyki. Jej niezapomnianą melodię wykorzystała m.in. Jennifer Lopez w teledysku "On the floor" nagranym z Pitbullem. 

 

Więcej na temat Gwiazdy
Przeładuj

Doda o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: "Żniwa będą wśród najbiedniejszych"

zobacz 06:26