Selena Quintanilla-Perez - tragiczna historia latynoskiej gwiazdy muzykI
East News
Newsy

Selena Quintanilla-Perez zginęła z rąk fanki, którą kochała. Była pierwowzorem Jennifer Lopez

W chwili śmierci Selena Quintanilla-Perez miała zaledwie 24 lata! Do ostatniej chwili próbowała się ratować. Jak zginęła? Oto wstrząsająca historia gwiazdy

Mówiono, że jest hiszpańską Madonną. Gdyby Selena Quintanilla-Perez wciąż żyła, prawdopodobnie byłaby popularniejsza niż Jennifer Lopez. W chwili śmierci miała zaledwie 24 lata i była u szczytu kariery. Jej płyty rozeszły się w ponad 60 mln egzemplarzy, co zagwarantowało jej pozycję jednej z najlepiej sprzedających się latynoskich artystek w historii. W latach 90. nie miała sobie równych. Sławę zyskała dzięki muzyce Tejano, była pierwszą kobietą, która zyskała tak wielką popularność w tej dziedzinie muzyki, w późniejszych latach zaczęła odgrywać coraz większą rolę w dziedzinie latynoskiego popu i R’n’B. Była nie tylko piosenkarką, ale również pisała teksty, była aktorką, modelką i projektantką mody. Jej życie zostało okrutnie przerwane przez szefową jej własnego fanklubu, z którą była tak zżyta, że niejednokrotnie mówiła do niej "mamo" i powierzyła jej całą karierę zawodową łącznie z finansami. Co się stało pamiętnego 31 marca 1995 roku w popularnym w USA motelu Days Inn?

Na Netflixie pojawił się niedawno serial "Selena - The Series" o życiu, karierze i smutnej przedwczesnej śmierci supergwiazdy. Poznajcie szokującą historię nieprawdopodobnie zdolnej i zbyt dobrej Seleny Quintanilli-Perez. Dziś obchodziłaby swoje 51. urodziny...

Zobacz także: Wstrząsająca historia Kuby Błaszczykowskiego: "Mama zmarła mi na rękach"

Jak dziś wygląda córka Jennifer Lopez? 14-latka jest podobna do pięknej mamy?

Selena Quintanilla-Perez. Dzieciństwo i trudne początki kariery

Selena Quintanilla urodziła się 16 kwietnia 1971 roku w Lake Jackson w Teksasie w Stanach Zjednoczonych. Była najmłodsza z trójki rodzeństwa. Jej ojciec Abraham Quintanilla był muzykiem, producentem i kompozytorem i to właśnie po nim Selena odziedziczyła pasję do muzyki. Jej talent objawił się już w wieku 6 lat.

Jej wyczucie rytmu, jej wysokie tony były idealne. Wiedziałem to od pierwszego dnia - mówił Abraham Quintanilla, ojciec Seleny w rozmowie z "People".

Selena swoją karierę zaczynała już jako mała dziewczynka śpiewając, w zespole, który tworzyła wraz z rodzeństwem: Suzette i Abrahamem (AB), którzy jej akompaniowali. Początkowo grali koncerty w restauracji prowadzonej przez ojca. Niestety knajpa nie funkcjonowała długo z powodu kryzysu i recesji, biznes Abrahama (ojca) zbankrutował. Wówczas wszystko postawił na karierę swoich dzieci, z naciskiem na Selenę, która była największą nadzieją. 

W wieku 10 lat Selena Quitanilla została wokalistką zespołu "Los Dinos", który został założony przez jej ojca ponad 30 lat wcześniej. Skupiali się na muzyce Tejano, która wówczas była bardzo popularna szczególnie w Teksasie. Selena była pierwszą kobietą, która zaczęła karierę w tym zdominowanym przez mężczyzn gatunku muzycznym i to okazało się jej drzwiami do światowej kariery. W składzie zespołu, który zmienił nazwę na "Selena y Los Dinos" grała aż do końca, chociaż późniejsza wytwórnia naciskała na to, aby Selena rozpoczęła solową karierę. Początki były trudne. Selena śpiewała po hiszpańsku totalnie nie znając tego języka, ucząc się wymowy tekstów piosenek. Często nie zarabiali nic na swojej pracy, ponieważ koszty, które ponosili przerastały ich zarobki. 

W 1981 roku podpisali pierwszy kontrakt płytowy, a w 1984 roku pojawił się pierwszy album pt. "Mis Primeras Grabaciones". Grupa zaczęła zyskiwać coraz większą popularność w stanie Teksas. Zaczęła promować płytę w programach telewizyjnych i radiowych, m, in. w Jimmy Canales Show, dzięki czemu została odkryta przez jednego z najpopularniejszych wykonawców muzyki Tejano Ricka Trevino. W 1987 roku, 15-letnia Selena otrzymała nagrodę "Wokalistki Roku" na Tejano Music Awards. Udało jej się utrzymać ten tytuł przez 9 lat z rzędu. 

Szokująco rosnąca popularność nastolatki oraz coraz większa liczba obowiązków zawodowych w tym rozjazdów na koncerty sprawiła, że Selena miała coraz mniej czasu na szkołę, a kiedy już w niej się pojawiała była tak wycieńczona, że zasypiała na lekcjach. Podejście rodziców Seleny do jej kariery nie spodobało się nauczycielom, którzy chcieli zgłosić sprawę dziewczyny do Rady Edukacji w Teksasie. Uważali, że Selena jest za młoda na karierę muzyczną i nie ma warunków do nauki. Decyzją rodziców kontynuowała edukację w domu i ostatecznie udało jej się skończyć szkołę średnią. Selena na tym nie poprzestała. Zdecydowała się również na studia, wybierając kierunek administracji biznesowej. 

Selena Quintanilla-Perez - tragiczna historia latynoskiej gwiazdy muzykI
East News

Wielka miłość Seleny Quintanilli-Perez 

Dzięki odkryciu przez Ricka Trevino i docenieniu Seleny na jego wydarzeniu Tejano Music Awards, otworzyły się przed nią kolejne możliwości. Została odkryta przez Jose Behara, który szukał dla swojej wytwórni nowych twarzy. Niedługo później wraz z zespołem wydała kolejny album, który sprzedał się lepiej niż tego oczekiwano i przyniósł nastolatce jeszcze większą popularność. Mniej więcej w tym samym czasie dzięki swojemu bratu AB poznała Chrisa Pereza, który również był muzykiem, gitarzystą. Za namową brata Chris dołączył do zespołu Seleny, kiedy szukali nowego członka. Niedługo później Selena i Chris zakochali się w sobie i muzyk zakończył swój jeszcze trwający poprzedni związek. Ojciec próbował wymusić na nich rozstanie szantażem, uważał, że ta relacja może zaszkodzić wizerunkowi zespołu i albo oni się rozstaną albo rozpadnie się zespół. Chris Perez nie zrezygnował z uczuć i postanowił odejść z grupy. Zakochani wciąż się spotykali i wzięli ślub w tajemnicy jednak media szybko ją odkryły. Ostatecznie ojciec zaakceptował decyzję córki, a jego świeżo upieczony zięć powrócił do zespołu. 

Tejano Music Awards z roku na rok otwierało przez Seleną oraz jej zespołem kolejne drogi. Po jednym z występów na gali zainteresowała się nimi jedna z najważniejszych latynoskich wytwórni muzycznych, z którą wydali trzecią płytę. Nowi doradcy chcieli aby zaczęła solową karierę. Jesienią 1989 roku wydała pierwszą płytę już pod nazwą "Selena", która trafiła na listę Billboard i utrzymywała się na niej aż przez 8 miesięcy. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Selena & Chris Perez Fan Page (@selenaandchris)

Tragedia jest już blisko 

Kariera Seleny Quintanilli-Perez wciąż rosła. Królowała na Bilboardzie a także otrzymała nagrodę Grammy za jeden ze swoich albumów pt. "Live". Stawała się jedną z najpopularniejszych  i najbardziej dochodowych wokalistek lat 90. Do Abrahama Quintanilla zajmującego się interesami córki, w końcu zgłosiła się fanka jego córki, Yolanda Saldivar, z prośbą o założenie fanklubu Seleny. Pomysł zrodził się po jednym z koncertów. Quintanilla, po rozmowie z córką, zgodził się. Selena bardzo szybko zaufała szefowej swojego fanklubu, który bardzo szybko się rozrósł i przeszła z relacji fan-artysta do przyjaźni. Yolanda miała 30 lat i była pielęgniarką w San Antonio. Nie miała łatwo w życiu i prawdopodobnie to, że Selena odnalazła w niej bratnią duszę sprawiło, że tak szybko się przed nią otworzyła. W końcu Selena rozszerzała swoją działalność. Została projektantką ubrań i otworzyła swoje butiki w Corpus Christi oraz San Antonio, mianowała Yolandę osobą zarządzającą tym biznesem, ponieważ to właśnie jej wówczas ufała najbardziej. Butiki przynosiły milionowe zyski, więc to stanowisko było dowodem na to, że Selena traktuje Yolandę jak rodzinę. Powierzyła jej również swoje finanse, zwierzała jej się z największych sekretów i traktowała jak najlepszą przyjaciółkę. Fanklub, butiki, finanse... okazuje się, że to nie wszystko. W 1994 roku Yolanda Saldivar objęła również funkcję managerską nad Seleną. Była ona wówczas u szczytu swojej kariery. Nie zauważyła jednego... Oddanie Saldivar przerodziło się w niebezpieczną obsesję. Pielęgniarka z San Antonio chciała mieć absolutną kontrolę nad Seleną, oddalała ją od przyjaciół i zaczęła działać na szkodę jej biznesów. 

Niedługo po objęciu przez Yolandę Saldivar funkcji managerskich wszystko zaczęło się sypać. Na jaw wyszły nieprzyjemne informacje na temat psychofanki Seleny. Butiki gwiazdy zaczęły tracić zyski a pracownicy skarżyli się na zachowanie szefowej. Yolanda miała zwalniać ich bez powodu. Selena ani jej ojciec początkowo nie brali tego na poważnie. Zbyt mocno ufali Yolandzie aby uwierzyć w takie oszczerstwa. Jednak napływało coraz więcej skarg i Abraham zaczął się niepokoić.  Również członkowie fanklubu zaczęli się skarżyć. Przynależenie do fanklubu Seleny było płatne i miało członkom gwarantować korzyści materialne (niepublikowane informacje oraz gadżety związane z gwiazdą). Jednak od wielu miesięcy nikt niczego nie otrzymał. Yolanda Saldivar zdefraudowała ponad 30 000 dolarów. Została postanowiona pod ścianą. Abraham rozkazał jej albo udowodnić swoją niewinność albo oddać wszystkie pieniądze jakie sobie przywłaszczyła. Selena nie chciała uwierzyć, że Yolanda mogłaby się okazać tak bezduszna. Ostatecznie jednak musiała ją zwolnić. Yolanda miała zakaz zbliżania się do piosenkarki, jednak nie chciała dać za wygraną. Poza tym była w posiadaniu ważnych dokumentów dotyczących butików Seleny niezbędnych do rozliczenia podatków. Wiedziała, że Selena będzie musiała się z nią spotkać, aby odzyskać papiery. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Yolanda Saldivar (@yolanda.saldivar)

Morderstwo Seleny Quintanilli-Perez w Days Inn w pokoju 158

Yolanda nie chciała oddać dokumentów dotyczących butików Selenie. Uciekła się do kłamstwa o gwałcie, aby wzbudzić w dziewczynie troskę. Wiedziała, że 24-letnia wokalista nie pozostanie obojętna na jej krzywdę nawet w obliczu zaistniałej sytuacji i to był strzał w 10. Selena zabrała Yolandę do szpitala, jednak tam okazało się, że nie ma na ciele śladów po gwałcie. Quintanilla zrozumiała, że jest manipulowana. 

Yolanda zatrzymała się w hotelu Days Inn. Jeszcze tego samego wieczoru Selena Quitanilla-Perez oraz jej mąż Chris Perez pojechali tam, aby ostatecznie odebrać wszystkie potrzebne dokumenty. Okazało się, że Yolanda nie przekazała jej wszystkiego. Następnego dnia Selena zmuszona była jeszcze raz spotkać się z ze swoją przyszła oprawczynią. Tym razem wybrała się na to spotkanie sama. Doszło tam do awantury. Wówczas Yolanda wyciągnęła broń. Przerażona Selena zaczęła uciekać, jednak jej fanka, którą kochała jak matkę, której powierzyła wszystkie najważniejsze dla siebie sprawy i tajemnice, oddała strzał. Kula trafiła w prawe ramię gwiazdy i przebiła tętnicę. Selena straciła mnóstwo krwi. Udało jej się przebiec 120 metrów aż do recepcji. Błagała o wezwanie karetki. Podała imię i nazwisko osoby, która ją postrzeliła oraz numer pokoju.

Yolanda... pokój 158 - to były jej ostatnie słowa 

Niestety zmarła w wyniku utraty zbyt dużej ilości krwi oraz zawału serca. Od momentu postrzału do śmierci minęło zaledwie kilka chwil. Gdyby kula trafiła milimetr wyżej lub niżej Selena, wyszłaby z tego cało. 

Selena Quintanilla-Perez została zamordowana w wieku niespełna 24 lat przez swoją największą fankę. Zmarła 31 marca 1995 roku, zgon stwierdzono o godzinie 13:05, ponad godzinę po postrzale (11:48). Piosenkarka spoczywa na Seaside Memorial Park w Corpus Christi.

Zobacz także: Po śmierci Agaty Mróz jego życie legło w gruzach. Jacek Olszewski opowiada o nowej miłości do pięknej Agnieszki

Yolanda Saldívar - morderczyni Seleny Quintanilli-Perez 

Yolanda Saldivar po postrzeleniu Seleny Quintanilli-Perez próbowała uciec z miejsca zdarzenia jednak policja jej to uniemożliwiła. Morderczyni zabarykadowała się w samochodzie na 9 godzin. Groziła samobójstwem, trzymając broń, z której strzeliła do swojej idolki przy głowie, grożąc, że się zabije. Początkowo groziło jej usiłowanie zabójstwa, ponieważ Selena nie zmarła od razu. Jednak wiadomość o śmierci gwiazdy szybko przedostała się do mediów. Yolanda słuchała wiadomości w samochodzie. Tam dowiedziała się, że Selena nie przeżyła jej ataku. Ostatecznie oddała się w ręce policji. Pracownica hotelu Days Inn zeznała, że Yolanda po oddaniu strzału goniła uciekającą i umierającą Selenę krzycząc za nią "Ty suko".

Yolanda próbowała przekonać sąd i opinię publiczną, że to był wypadek a pistolet przypadkowo wypalił. Twierdziła, że była załamana oskarżeniami pod swoim adresem i chciała z żalu popełnić samobójstwo. Selena miała błagać ją, aby tego nie robiła i w momencie, gdy chciała zamknąć drzwi od pokoju hotelowego, w którym się znajdowały, broń w dłoni Yolandy miała wystrzelić w stronę Seleny. Ostatecznie nikt nie uwierzył w zmienioną wersję zeznań morderczyni i została skazana na dożywocie za morderstwo pierwszego stopnia z możliwością ubiegania się o wolność po 30 latach. Jej proces był jednym z najgłośniejszych w Ameryce. Yolanda będzie mogła wyjść na wolność już w 2025 roku. 

Proces Yolandy Saldivar śledziło kilkaset ekip telewizyjnych. Pojawiały się również merche z koszulkami i gadżetami z tekstami morderczyni. 

Selena Quintanilla-Perez - tragiczna historia na wielkim ekranie 

Pamięć po Selenie nigdy nie zniknęła. Po jej śmierci hołd oddało jej tysiące fanów a nawet sama Madonna i Gloria Estefan. Selena Quintanilla-Perez po śmierci stała się rekordzistką najlepiej sprzedającej się kolekcji kosmetyków znanych osobistości. W 2016 roku wypuściła ją firma MAC. Jej figura pojawiła się w muzeum Mademe Tussauds oraz odsłonięto gwiazdę w Alei Gwiazd. Rodzina nigdy o niej nie zapomniała. Co roku na cześć Seleny organizowane są koncerty "Fiesta De La Flor" oraz wydawane są co raz to nowe wydawnictwa z najpopularniejszymi utworami, bądź wcześniej niepublikowanymi dziełami Seleny. 

Dwa lata po tragicznej śmierci Seleny Quintanilli-Perez pojawił się film pt. "Selena", w którym w główną rolę wcieliła się sama Jennifer Lopez. Wówczas to były początki kariery JLo i nie była jeszcze tak znana na świecie. Rola Seleny otworzyła przed nią karierę. 

Chris Perez po śmierci ukochanej założył swój własny zespół a jedną z piosenek "The best I can" zadedykował Selenie. 

4 grudnia 2020 roku, na Netflixie pojawił się serial o niesamowitej karierze i tragicznej śmierci królowej muzyki Tejano pt. "Selena - The Series".  W rolę Seleny Quintanilli wcieliła się Christian Serratos czyli Rosita z serialu "The Walking Dead".

Od 4 maja 2021 roku na platformie Netflix dostępny jest drugi sezon serialu "Selena - The Series". 

Zobacz także
Piotr Trojan jako Tomasz Komenda w filmie "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy"

Ojciec zamordowanej nastolatki błaga o wstrzymanie filmu o Tomaszu Komendzie: "Ja już nie mogę tego wytrzymać..."

Ryszard i Piotr Adamowicz

Poruszające wyznanie ojca zamordowanego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza! „Wybaczyliśmy temu zabójcy”

 

Amy Winehouse zmarła 11 lat temu
ONS
Newsy
11. rocznica śmierci Amy Winehouse. Jej ostatnie zdjęcie zrobiono przypadkiem...
Bliscy mówili, że Amy Winehouse wcale nie chciała umierać... Na chwilę przed śmiercią zrobiła sobie zdjęcie z nastoletnią fanką. Ten obrazek łamie serce.

Amy Winehouse zmarła 23 lipca 2011 roku z powodu przedawkowania alkoholu. Ostateczna sekcja zwłok wykazała, że piosenkarka miała w sobie aż 4 promile alkoholu, podczas gdy śmiertelna dawka wynosi 3,5. Nie było tajemnicą, że wokalistka od wielu lat cierpiała na depresję, nadużywała narkotyków i alkoholu. Nie radziła sobie również ze sławą i presją, która spadła na nią po wydaniu płyty "Back to Black". Jednak psychoterapeutka gwiazdy Christina Romete w pisemnym oświadczeniu zdradziła, że feralnego dnia Amy Winehouse nie chciała umrzeć, a po alkohol sięgnęła z nudów. Jak wyglądały ostatnie dni życia gwiazdy?  Zobacz także:  Byli młodzi, piękni i zdolni. Odeszli zdecydowanie zbyt szybko... 11. rocznica śmierci Amy Winehouse Amy Winehouse w chwili śmierci miała zaledwie 27 lat i właściwie dopiero zaczynała swoją karierę, chociaż już była wielką gwiazdą. Jej życie było pełne dramatów. Od lat cierpiała na depresję, miała za sobą toksyczne związki, sięgała po ciężkie narkotyki oraz była uzależniona od alkoholu. Mimo tego, jak nikt potrafiła swoje uczucia przelać na muzykę. Ludzie się z nią utożsamiali i kochali jej twórczość. Była prawdziwa, chociaż nieszczęśliwa.  Odkąd wydawała płytę "Back to Black" żyła pod ciągłą presją i ostrzałem mediów. Miała wydać kolejną, jednak z powodu problemów ze zdrowiem psychicznym i uzależnieniami nie była w stanie jej dokończyć. Niedługo przed śmiercią wyruszyła w trasę koncertową, miała wystąpić również w Polsce, jednak przedsięwzięcie zostało odwołane po dramatycznym występie na koncercie, który 18 czerwca 2011 roku, zobaczyła publiczność w Belgradzie. Amy Winehouse wyszła na scenie totalnie pijana i została wygwizdana przez zgromadzonych fanów.  Zobacz także:  Selena Quintanilla-Perez zginęła z rąk fanki, którą...

Selena Gomez
East News
Newsy
Niepublikowane wcześniej zdjęcie Seleny Gomez trafiło do sieci. Pokazała je jej babcia!
Niepublikowane wcześniej zdjęcie Seleny Gomez trafiło do sieci. Pokazała je jej babcia!

Selena Gomez była uroczym dzieckiem nie tylko na ekranach telewizorów! Jej babcia pochwaliła się właśnie zdjęciem wnuczki, gdy piosenkarka miała około 10 lat. Zdjęcie rozczuliło fanów prawie do łez! Czy Instagram jej babci zostanie teraz jednym z popularniejszych w sieci? Wszystko na to wskazuje! Jak Selena Gomez wyglądała w dzieciństwie? Selena Gomez aktorstwem zajęła się już w wieku 7 lat. Jednak zanim zaczęła całe dnie spędzać na planach filmowych, jej babci udało się zrobić zdjęcie Seleny z kuzynkami. Rodzinna fotografia Debbie Jean Gibson udostępniona na Instagramie tylko w ciągu 15 godzin zebrała niespełna 3 tysiące polubień. Widać na niej piosenkarkę, która czule obejmuje swoje cioteczne siostry najprawdopodobniej podczas świąt Bożego Narodzenia.  Rodzina, kuzynki, na zawsze - pisze babcia Seleny.  A internauci odpowiadają jej miłymi komentarzami, dziękując za tak cudowne zdjęcie!  To jest super słodkie! Zaraz się popłaczę!  Dziękujemy! Malutka Selena Gomez. Cudowne - czytamy w komentarzach.  Jeden z fanów napisał, że zdjęcie pochodzi z 2002 roku. Jeśli to prawda, to Selena Gomez miała wtedy 10 lat i była już po zdjęciach do serialu "Barney i przyjaciele". Gomez na ekrany telewizorów powróciła potem w 2004 roku w stacji Disney Channel. A "Czarodzieje z Waverly Place" to dopiero 2007 rok. Selena Gomez najprawdopodobniej ma tu 10 lat  Tak dziś prezentuje się gwiazda! 

Selena Gomez
East News
Newsy
Selena Gomez zmienia styl! Upodabnia się do Hailey Bieber?!
Selena Gomez zmienia styl! Upodabnia się do Hailey Bieber?!

Selena Gomez ma za sobą wiele naprawdę trudnych miesięcy. W minionym roku gwiazda przeszła poważne załamanie nerwowe, gdy dowiedziała się, że jej były,  Justin Bieber , zaręczył się i ożenił z Hailey Baldwin . Selena, która przez lata była związana z Justinem i nieustannie rozstawała się z nim oraz do niego wracała, nie mogła poradzić sobie z tą sytuacją. Ostatnio jednak zaczęła wracać do formy. Pojawiła się nawet w Cannes i zachwycała wyglądem. Teraz jednak paparazzi przyłapali Selenę w nietypowym dla niej wydaniu. Czyżby gwiazda zaczęła upodabniać się do żony Justina Biebera? Zobaczcie zdjęcia poniżej i przekonajcie się sami! Selena Gomez chce być jak Hailey Biebier? Selena Gomez do tej pory zachwycała swoim wyglądem i stylizacjami. Zawsze elegancka, z makijażem i idealnie ułożonymi włosami, była przeciwieństwem Hailey Bieber, która bez wątpienia jest przedstawicielką trendu normcore. Żona Justina, jak i on sam, uwielbia nieład na głowie, często pokazuje się w bluzach czy dresowych spodniach. Ostatnio w podobnym wydaniu przyłapano Selenę! Nie da się ukryć, że takiej Seleny jeszcze nie widzieliśmy. Gwiazda postawiła na zwykłe warkoczyki w lekkim nieładzie, czapkę z daszkiem i ogrodniczki. Można podejrzewać, że zainspirowała się Hailey i swoją stylową elegancję odłożyła na bok. Czyżby chciała znów przypodobać się Justinowi? Jak myślicie? Takiej Seleny jeszcze nie widzieliśmy!  Selena Gomez postawiła na zwykły look Hailey Bieber była jej inspiracją?  

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik