3 najlepsze kreacje Orłów 2013

Wczorajsza gala Polskiej Akademii Filmowej, podczas której po raz 15-sty wręczono prestiżowe Orły przyciągnęła wiele znakomitych osobowości ze świata filmu i kultury. Każdy tego wieczoru chciałą wyglądać jak najlepiej. W tłumie gwiazd zgromadzonych w Teatrze Wielkim naszą uwagę przykuły Tamara Arciuch, Grażyna Torbicka i Sonia Bohosiewicz. Wszystkie trzy zachwyciły swoimi kreacjami.

Zobacz: Jak one się ubrały?! Oto 3 modowe masakry na gali rozdania Orłów

Tamara Arciuch, która podczas gali wręczała jedną ze statuetek zaprezentowała się w długiej cekinowej kreacji z głębokim dekoltem na plecach. Sukienka lśniła w blasku lamp, a subtelny makijaż, prosta, klasyczna fryzura i czarne wiszące kolczyki sprawiły, że aktorka wyglądała zjawiskowo.

Stylizacje Grażyny Torbickiej zawsze należą do tych najlepszych i nie ma znaczenia czy prezenterka pojawia się na premierze filmu czy uroczystej gali. Wczoraj telewizyjna gwiazda postawiła na zestaw składający się z koralowej subtelnie prześwitującej jedwabnej bluzki z rękawami 3/4 oraz długiej czarnej, lekko błyszczącej spódnicy. Natomiast złota biżuteria wprowadziła do tej klastcznej stylizację odrobinę przepychu.

Sonia Bohosiewicz ostatnio dość często zaliczała modowe gafy, jednak podczas wczorajszej imprezy zachwyciła czarną asymetryczną kreację w hollywoodzkim stylu. Aktorka dzięki głębokiemu rozcięciu mogła zaprezentować swoje zgrabne nogi. Taki look nie potrzebował również zbędnych dodatków. Klasyczne szpilki i subtelna biżuteria dopełniły całości.


Tak na gali Orły 2013 wypadły pozostałe gwiazdy: