Przed nami drugi odcinek programu "Czar par"! W piątek o godzinie 20:50 uczestnicy m.in. z Gdańska, Krakowa, Łodzi czy z Żyrardowa znów zmierzą się z ciekawymi zadaniami. Tym razem role odwrócą się i to panowie będą musieli adorować swoje ukochane! Zadaniem mężczyzn będzie wykonanie pięknego bukietu, który zachwyci nie tylko ich "drugie połówki", ale i jurorów, czyli: Kasię Cichopek i jej męża Marcina Hakiela oraz Dorotę Chotecką i jej ukochanego Radosława Pazurę. Gościem specjalnym będzie trzykrotny zwycięzca Rajdu Polski, czterokrotny rajdowy mistrz Polski, trzykrotny mistrz Europy – Kajetan Kajetanowicz, który pomoże w ocenie par! 

Po zadaniu z bukietami, panie będą musiały opisać swoich partnerów w 10 słowach. Każdy z nas ma wady, więc na tablicy znajdzie się po 5 zalet i 5 słabostek. Czy panowie rozpoznają siebie w tych opisach? Oczywiście za wszystkich trzymamy kciuki, jednak jedna z par pożegna się z programem! 

Zobaczcie, co wydarzy się w 2. odcinku show! Przypominamy, że pary walczą o 300 tysięcy złotych! Macie już swoich faworytów?

Kto ułoży najpiękniejszy bukiet?

Czar par TVP
mat. prasowe

Zobacz także: Kasia Cichopek i Marcin Hakiel przetrwali kryzys, czy nie boją się, że „Czar par” znów wywróci ich życie do góry nogami?