Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Eurowizja Junior 2020: Alicja Tracz reprezentantką Polski
AKPA / Mieszko Piętka
Newsy

10-letnia Alicja Tracz reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2020. Jeszcze niedawno zachwycała w "The Voice Kids"

10-letnia Alicja Tracz będzie reprezentować Polskę na najbliższej Eurowizji Junior 2020. Autorem piosenki tegorocznej reprezentantki jest Groome. Młoda wokalistka zaśpiewa utwór pt. "I'll be standing", który zaprezentowała dziś podczas eurowizyjnego finału "Szansy na sukces".

Tegoroczna Eurowizja Junior odbędzie się już 29 listopada 2020 w Warszawie. Będzie miała jednak formę "zdalną". Z powodu pandemii młodzi artyści nie przyjadą do Polski, a ich występy zostaną nagrane w siedzibach nadawców. Co wiemy o tegorocznej reprezentantce? Czy ma szansę powtórzyć sukces swoich poprzedniczek?

Zobacz także: "Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2020": 10-letnia Alicja Tracz będzie reprezentować Polskę!

Eurowizja 2021: Rafał Brzozowski zabłysnął świetnym angielskim. Zdradził swój patent na naukę języka

Alicja Tracz na Eurowizji Junior 2020

Alicja Tracz ma zaledwie 10 lat lecz na swoim koncie mnóstwo sukcesów muzycznych. Młoda wokalistka pochodzi z Janowa Lubelskiego i właśnie tam pobiera lekcje wokalne pod okiem Agnieszki Wiechnik. Eurowizyjna "Szansa na sukces" to nie jest jej telewizyjny debiut. Dziewczynka brała również udział w "Małych Gigantach" ale dopiero trzecia edycja "The Voice Kids" przyniosła jej większą rozpoznawalność. Ala Tracz dzięki brawurowemu wykonaniu piosenki Michaela Jacksona trafiła do drużyny Dawida Kwiatkowskiego. Ostatecznie awansowała aż do finału, gdzie zmierzyła się z piosenką Whitney Houston "I have nothing". W tej samej edycji wzięła udział także jej siostra Ola Tracz. 

Ala Tracz ma na swoim koncie również mnóstwo sukcesów poza telewizyjnych. Brała udział w wielu festiwalach dla dzieci i młodzieży nie tylko w Polsce ale również za granicą. Osiągała sukcesy na Malcie, we Włoszech oraz w Bułgarii. 

Awans do finałowego odcinka eurowizyjnej "Szansy na sukces" zapewniło jej wykonanie piosenki pt. "Kolorowy Wiatr" z repertuaru Edyty Górniak. W finałowym odcinku wykonała utwory "Mam tę moc" w interpretacji Katarzyny Łaski oraz eurowizyjną propozycję "I'll be standing". Decyzją publiczności oraz jury w składzie: Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Viki Gabor, to właśnie Alicja Tracz została reprezentantką zbliżającego się konkursu Eurowizji Junior 2020! Gratulujemy! 

Zobacz także: Eurowizja Junior 2020: Viki Gabor komentuje pomysł "zdalnego konkursu"!

Alicja Tracz będzie reprezentować Polskę w Eurowizji Junior 2020! Eurowizyjną piosenkę pt. "I'll be standing" napisał Groome.

Alicja Tracz w dzięki wykonaniu piosenki "Kolorowy Wiatr" Edyty Górniak zdobyła miejsce w dzisiejszym finale. 

Jednak nie był to pierwszy telewizyjny występ tej uzdolnionej 10-latki. Ala Tracz brała udział w takich programach jak "Mali Giganci" i "The Voice Kids 3", w którym doszła aż do finału! Trafiła pod skrzydła Dawida Kwiatkowskiego. 

W finale Ala Tracz zaprezentowała wielki hit Whitney Houston pt. "I have nothing".

Eurowizja Junior 2020: Alicja Tracz reprezentantką Polski
AKPA / Mieszko Piętka

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ala Tracz prezentuje teledysk do piosenki na Eurowizję Junior 2020
Mat. prasowe
Newsy
Eurowizja Junior 2020: 10-letnia Alicja Tracz zaprezentowała oficjalny teledysk! Polska ma szansę wygraną? 

Alicja Tracz zaprezentowała oficjalny teledysk do piosenki, z którą będzie reprezentowała Polskę w Eurowizji Junior 2020 . Finał konkursu odbędzie się w Warszawie 29 listopada. Klip do "I'll be standing" powstał we współpracy z reżyserem, który odpowiadał również za teledysk do utworu „Superhero” Viki Gabor, ubiegłorocznej zwyciężczyni Eurowizji Junior. Koniecznie zobaczcie efekty! Ala Tracz powtórzy sukces Viki Gabor i Roxie Węgiel?  Zobacz także:  "Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2020": 10-letnia Alicja Tracz będzie reprezentować Polskę! Eurowizja Junior 2020: Premiera teledysku do piosenki „I’ll Be Standing” Ali Tracz Teledysk do tegorocznej piosenki eurowizyjnej to opowieść o sile dziecięcych marzeń i determinacji w dążeniu do ich spełnienia, o czym z wielką mocą śpiewa młodziutka i niezwykle utalentowana Ala Tracz. Klip przedstawia historię młodej zawodniczki, która pomimo trudności uparcie dąży do realizacji własnych marzeń. W teledysku wystąpiła Natalia Bartnik – nastoletnia polska judoczka, która ma na swoim koncie rolę w nagrodzonym filmie Anny Jadowskiej „Dzikie róże”. Dziewczynka nie poddaje się, pomimo porażek jakich doświadcza. Dzięki ciężkiej pracy i wsparciu trenera (Jarosława Maślińskiego) udaje jej się wygrać walkę z samą sobą. Ta sportowa opowieść, ilustrująca słowa piosenki Ali Tracz, pozwala jeszcze lepiej zrozumieć przesłanie utworu „I’ll Be Standing”: bez względu na to, o jaką dziedzinę życia chodzi, każde marzenie ma szansę się spełnić – trzeba tylko uwierzyć w siebie i nigdy się nie poddawać! „I'll Be Standing” w moim tłumaczeniu to historia opowiadająca losy młodziutkiej dziewczyny (niemal rówieśniczki Ali), która swoją...

Alicja Tracz podsumowuje Eurowizję Junior 2020
AKPA, fot. Mieszko Piętka
Newsy
Ala Tracz podsumowuje Eurowizję Junior 2020. "Emocje powoli odpadają". Mocno przeżyła werdykt? 

Za nami 18. konkurs Eurowizji Junior. Tegoroczne wydarzenie zakończyło się zwycięstwem reprezentantki Francji. Polskę reprezentowała 10-letnia Alicja Tracz, która ostatecznie zajęła 9. miejsce w muzycznym wyścigu. Młoda wokalistka właśnie podsumowała swój udział w Eurowizji Junior:  Emocje powoli opadają - zaczęła. We wpisie nie brakowało pięknych słów! Alicja Tracz wypowiedziała się również na temat zwycięstwa 11-letniej Valentiny.  Zobacz także:  Eurowizja Junior 2020: Valentina z Francji śpiewała z playbacku? 11-letnia wokalistka zabrała głos Eurowizja Junior 2020: Ala Tracz podsumowuje udział w konkursie  Alicja Tracz swoją przygodę z muzyką zaczęła już 7 lat temu, mimo tego, że dziś ma dopiero 10 lat! Jak zdradziła jej mama, dziewczynka zaczęła śpiewać już w wieku 3 lat, a profesjonalną naukę zaczęła kolejne 3 lata później. Ala szerszej publiczności dała się poznać w trzeciej edycji "The Voice Kids", a kilka miesięcy później zaprezentowała się całej Europie w konkursie Eurowizji Junior.  Podczas wczorajszego wydarzenia Alicja Tracz reprezentowała Polskę przepięknym wykonaniem utworu "I'll be standing", dzięki któremu zajęła 9. miejsce w konkursie Eurowizji Junior. Tego wieczoru triumfowała Valentina z Francji:  Valentina zasługiwała na wygraną ale podobnie jak wszyscy! - mówiła dziś Ala w "Pytaniu na śniadanie" W dzisiejszym wywiadzie w "Pytaniu na śniadanie" przyznała również, że w przyszłości będzie chciała spróbować swoich sił na dorosłej Eurowizji. Na oficjalnym Instagramie młodej gwiazdy pojawił się również obszerny wpis podsumowujący przygodę na eurowizyjnej scenie. Cześć kochani! 🤍Emocje powoli opadają, bardzo Wam dziękuje za ogromne wsparcie w...

Alicja Tracz
TV-Show
"Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2020": 10-letnia Alicja Tracz będzie reprezentować Polskę! 
Kto z Polski na Eurowizję Junior 2020? Kto wygrał Szansę na sukces z Polski? Oto następczyni Viki Gabor!

Dziś poznaliśmy reprezentantkę Polski na konkursie Eurowizji Junior 2020! A to wszystko na żywo w programie "Szansa na sukces. Eurowizja Junior", podczas którego widzowie i jury zadecydowali, kto będzie reprezentować nasz kraj podczas "dziecięcej" Eurowizji. Szansę miały trzy młode wokalistki: Lena Marzec, Alicja Tracz oraz Agata Serwin. Jedna okazała się bezkonkurencyjna! Eurowizja Junior 2020 - kto z Polski? Wyniki "Szansy na sukces"! Zapraszamy na naszą relację z programu "Szansa na sukces", w którym poznaliśmy reprezentantkę Polski na Eurowizję Junior 2020. Każda z dziewczyn zaśpiewała po dwa utwory - cover oraz utwór napisany specjalnie na Eurowizję! Wspierali je Cleo, Viki Gabor i Dawid Kwiatkowski. Jako pierwsza na scenie zaprezentowała się 12-letnia Lena Marzec z Wrocławia. Wcześniej brała udział w "The Voice Kids" (w edycji z Viki Gabor). Gra na pianinie i ukulele.  Moją ogromną pasją jest muzyka, która towarzyszy mi od najmłodszych lat. Jako małe dziecko naśladowałam mamę i starszą siostrę Oliwię, które bardzo często śpiewały. Na poważnie zaczęłam zajmować się śpiewem w wieku 8 lat - mówi o sobie Lena. Na scenie zaprezentowała na początku utwór "Superhero" Viki Gabor. Zaraz po Lenie wystąpiła Agata Serwin, 13-latka z Przytkowic koło Krakowa.  Muzyka towarzyszy mi od urodzenia. W mojej rodzinie jest wiele utalentowanych muzycznie osób. Podczas spotkań rodzinnych często urządzane są mini koncerty. Kiedy powstała szkoła muzyczna w pobliskiej Kalwarii Zebrzydowskiej, rodzice zapisali mnie na naukę gry na skrzypcach - mówi o sobie Agata. Zaśpiewała utwór "Can't stop the feeling" Justina Timberlake'a. Jako ostatnia w rundzie pierwszej wystąpiła 10-letnia...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner