Marek Krupski

Marek Krupski zyskał popularność dzięki roli detektywa Marka w serialu Telewizji Polsat "Malanowski i Partnerzy". Na swoim koncie ma także udział w innych produkcjach i choć dobrze czuje się przed kamerą, nie jest zawodowym aktorem. Sprawdź, co robił, zanim pojawił się na szklanym ekranie. Dowiedz się czegoś więcej na jego temat. Niektóre fakty mogą Cię zaskoczyć.

Imię: Marek Kacper

Nazwisko: Krupski

Nazwisko panieńskie: nie dotyczy

Pseudonim: brak

Wzrost: 185 cm

Data urodzenia: 16 listopada 1974 roku

Znak zodiaku: skorpion

Zawód: aktor i były policjant

Osoby -

związki:
 • Magdalena Modra-Krupska - modelka i wokalistka. Współpracowała z czołowymi, światowymi markami: Dolce&Gabbana, Gucci czy Calvin Klein. Trzykrotnie pojawiała się na okładce magazynu "CKM". Realizuje się również jako prezenterka telewizyjna i aktorka. Wystąpiła w produkcjach, takich jak: "Francuski numer", "Hela w opałach", "Ojciec Mateusz", "Rodzinny interes" czy "W rytmie serca". W 2005 roku nagrała debiutancki singiel "Ready to Fly". Para poznała się w dniu trzydziestych urodzin aktora. Marek wsiadł do taksówki, którą jechała Magda. Choć pierwsze spotkanie nie należało do zbyt udanych, wkrótce oboje zapałali do siebie gorącym uczuciem. Sformalizowali związek 22 września 2007 roku. Mają dwie córki.


 • Rodzice: brak dokładnych informacji

  Dzieci: dwie córki - Mia Channel urodzona 10 lutego 2006 roku oraz Lea, która przyszła na świat w 2014 roku.

  Rodzeństwo: brak informacji na ten temat

  BIO: Marek Krupski urodził się w Wyszkowie. Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego czteroletnią szkołę oficerską. Odbywał staż w policji kryminalnej. Nie wiadomo, co skłoniło go do spróbowania swoich sił przed kamerą. Jedna kwestia nie ulega jednak wątpliwości - udało mu się odnieść spory sukces na niwie artystycznej. Aktor zyskał popularność jako detektyw Marek z serialu "Malanowski i Partnerzy" i dobrze wykorzystuje swoje pięć minut. Grywa w wielu różnych produkcjach, nie tylko telewizyjnych, ale również filmowych. Zwykle wciela się w drugoplanowe lub epizodyczne postaci. Od lat jest w szczęśliwym związku. Chętnie publikuje swoje zdjęcia w sieci. Jest aktywny w mediach społecznościowych. Jego profil na Instagramie obserwuje kilkadziesiąt tysięcy osób.

  Znany z: roli detektywa Marka w serialu Telewizji Polsat "Malanowski i Partnerzy". Popularność przyniosła mu również postać Sebastiana Kowalskiego w "Barwach szczęścia".

  Funkcja w filmie:aktor w etiudzie szkolnej "Afera" (1995);aktor w serialu "Złotopolscy" (1997);aktor w serialu "13 posterunek" (1999);aktor w serialu "Adam i Ewa" (2001);aktor w etiudzie szkolnej "Rozmowa, rozmowa" (2002);aktor w serialu "Fala zbrodni" (2004);aktor w filmie "Kryzys wieku średniego" (2006);aktor w serialu "Malanowski i Partnerzy" (2009-2016);aktor w filmie "Afonia i pszczoły" (2009);aktor w serialu "Usta, usta" (2010);aktor w serialu "Linia życia" (2011);aktor w serialu "Barwy szczęścia" (od 2012 roku);aktor w serialu "Czas honoru" (2013);aktor w serialu "Klan" (2015);aktor w serialu "Na Wspólnej" (2015);aktor w etiudzie szkolnej "Fobia" (2016);aktor w spektaklu telewizyjnym "Mistrz i Małgorzata" (2016);aktor w serialu "Ranczo" (2016);aktor w serialu "Na sygnale" (2017);aktor w serialu "Rewir" (2017);aktor w filmie "Botoks" (2017);aktor w etiudzie szkolnej "Globus" (2018);aktor w serialu "Przyjaciółki" (2018);aktor w serialu "Wataha" (2018);aktor w serialu "Rodzinny interes" (2019).

  Płyty: brak

  Książki: brak

  Nagrody: - Brak szczegółowych informacji na temat nagród i wyróżnień.

  LINK Instagram: https://www.instagram.com/marekkrupski_official/


  Link FB: Brak dokładnych informacji na temat oficjalnego profilu.
  Advertisement MPU index
  Advertisement MPU index