Kamila Szczawińska

Karierę w modelingu Kamila Szczawińska rozpoczęła w 2001 roku, a w ciągu sześciu lat stała się bardzo znaną i rozchwytywaną modelką. Uczestniczyła w pokazach m.in. w Mediolanie, Rzymie i Nowym Jorku. Zdołała też zdobyć zawód psychologa. Bardzo duże wsparcie miała ze strony mamy, która jest terapeutką uzależnień. Kamila pomaga przejść najtrudniejsze chwile osobom, które chciały bądź musiały diametralnie odmienić swoje życie. Poznaj więcej informacji o Kamili Szczawińskiej.

Imię: Kamila

Nazwisko: Szczawińska

Nazwisko panieńskie: Szczawińska

Pseudonim: brak

Wzrost: 178 cm

Data urodzenia: 20.09.1984 r.

Znak zodiaku: panna

Zawód: modelka, psycholog

Osoby - związki: od 2009 roku w związku małżeńskim

Rodzice: Kamila jest córką Jolanty (terapeutki uzależnień, pracownika Monaru) i Piotra Szczawińskich.

Dzieci: syn Julian (ur. 2009 r.), córka Kalina (ur. 2011 r.), córka (ur. 2021 r.; imię nieznane)

Rodzeństwo: brat

BIO: Kamila Szczawińska urodziła się w Poznaniu, a swoją karierę w modelingu rozpoczęła stosunkowo późno jak na specyfikę tej branży. W 2001 roku, w wieku 17 lat, podjęła pracę w jednej z agencji modelek w Poznaniu. Pierwsze pokazy z jej udziałem odbywały się w poznańskim Okrąglaku, który pełnił wtedy jeszcze funkcję domu towarowego, a także na Poznańskich Targach Mody. Szczególnie ważny był dla niej jeden z pokazów, na którym została dostrzeżona przez przedstawicielkę mediolańskich agencji modelek. Kamila dała się namówić na wyjazd do Mediolanu, gdzie podpisała kontrakt z Fashion Model Management. Dało jej to przepustkę do udziału w pokazach tak znanych kreatorów, jak Gucci, Giorgio Armani czy Valentino. Udało się jej odnieść sukces, co zaowocowało kolejnym kontraktem, tym razem z agencją Next z Paryża. Jest to jedna z najbardziej prestiżowych agencji modelek na świecie, która swoje siedziby ma również w Los Angeles, Londynie, Mediolanie czy Nowym Jorku. I właśnie do tego ostatniego miasta Kamila przeniosła się w pewnym momencie kariery i pracowała dla takich domów mody, jak: Ralph Lauren, Sonia Rykiel czy Marc Jacobs. Pokaz projektów Stelli McCartney, który okazał się w 2007 roku, był ostatnim przed zawieszeniem kariery. Lata 2007-2013 modelka poświęciła bowiem życiu rodzinnemu. W 2014 rok podpisała ponownie kontrakt z mediolańskim Fashion Model Management i znowu uczestniczyła w pokazach mody.Kamila Szczawińska z wykształcenia jest psychologiem, ukończyła bowiem studia na kierunku psychologia kliniczna i psychodietetyka. Obecnie prowadzi zajęcia dla osób, które chcą podjąć decyzję o radykalnej zmianie swojego życia. Taka zmiana może być traumą nie tylko dla osoby, której bezpośrednio dotyczy, ale także dla jej najbliższych. Zajęcia prowadzone przez Kamilę mają pokazać, jak sobie z taką zmianą poradzić.Modelka rozpoczęła karierę w polskim show-biznesie. W marcu 2015 roku wzięła udział w programie "Taniec z gwiazdami", emitowanym na antenie Polsatu. Jej partnerem tanecznym był Robert Kochanek. Para dotarła do czwartego odcinka. Rok później Kamila wzięła udział w programie TVN "Agent - Gwiazdy", w którym uczestnicy muszą wykonać różne zadania fizyczne i umysłowe. Szczawińska dotarła do trzeciego odcinka.Z dodatkowych aktywności warto wskazać udział modelki w kampanii "Happy evolution", która promuje umiar i przemyślane decyzje na zakupach. W 2014 roku Kamila miała epizod filmowy - wystąpiła gościnnie w jednym z odcinków serialu "Sama słodycz".

Znana z: Kamila Szczawińska to osoba rozpoznawalna w świecie mody, ale większą popularność uzyskała poza granicami kraju. W Polsce znana stała się dzięki udziałowi w programach rozrywkowych na antenach Polsatu i TVN.

Funkcja w filmie: - gościnny występ w serialu "Sama słodycz" (2014).

Płyty: brak

Książki: W 2016 roku Kamila Szczawińska wydała książkę "Kuchnia dla całej rodziny". Pozycja zawiera ponad 200 przepisów na zdrowe i łatwe w przygotowaniu zupy, sałatki i soki.

Nagrody: brak

LINK Instagram: https://www.instagram.com/kamilaszczawinska/?hl=pl


Link FB: https://www.facebook.com/kamila.szczawinska/
Advertisement MPU index
Advertisement MPU index