Julia Pogrebińska

Pogrebińska to panieńskie nazwisko aktorki filmowej, telewizyjnej i teatralnej Julii Grant-Scott. Polka pochodząca z Kazachstanu zagrała w wielu popularnych serialach, wśród których są takie tytuły jak "Pierwsza miłość", "Wszystko przed nami" i "Hotel 52". Zagrała w filmach długometrażowych "Pitbull. Nowe porządki" i "W ukryciu". Oprócz tego widzowie programów rozrywkowych doskonale znają ją z 3 edycji popularnego show "Dancing with the Stars". Sprawdź, pod czyim okiem trenowała i które miejsce zajęła.

Imię: Julia

Nazwisko: Grant -Scott

Nazwisko panieńskie: Pogrebińska

Pseudonim: brak

Wzrost: 161 cm

Data urodzenia: 16.07.1984 r.

Znak zodiaku: rak

Zawód: aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna

Osoby - związki:
 • mąż John Scott - jest nauczycielem jogi. Parę połączyła miłość do sportu i podróży. Mimo dużej różnicy wieku (John jest 20 lat starszy od Julii) para stanęła na ślubnym kobiercu w 2017 r.


 • Rodzice: brak szczegółowych informacji na ich temat. Wiadomo, że ojciec jest pilotem, a matka pianistką

  Dzieci: brak

  Rodzeństwo: brak informacji

  BIO: Julia Grant-Scott znana także jako Julia Pogrebińska to polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna pochodząca z Kazachstanu. Urodziła się w Ałmatach - stolicy Kazachstanu na terenie ówczesnego ZSRR. Ma korzenie polskie (ze strony matki) i ukraińskie (ze strony ojca), jednak zawsze odczuwała więź z Polską. Już jako mała dziewczynka należała do związku Polaków w Kazachstanie i uczestniczyła w wyjazdach krajoznawczych do Polsce. Jeszcze przed ukończeniem 18 roku życia podjęła bardzo odważną decyzję i samotnie wyemigrowała do Krakowa. Rozpoczęła intensywną naukę języka polskiego i uczęszczała na studia w zakresie kulturoznawstwa. Jednak artystyczne tradycje rodzinne - jej matka była pianistką - dały o sobie znać. Młoda Julia początkowo chciała zostać tancerką. Ostatecznie wybrała ścieżkę kariery aktorskiej. W 2007 r. dołączyła do grona studentów Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Jeszcze w trakcie studiów można było oglądać ją na deskach teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie i w serialach "Przystań" i "Sprawiedliwi". Wcześniej występowała w filmach video dance takich jak "Peron" czy "Hamster". Jej taneczna pasja nie dała jednak o sobie zapomnieć. W 2015 r. Pogrebińska wzięła udział w trzeciej edycji programu telewizji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Trenowała pod okiem Rafała Maseraka i wraz z nim zajęła ostatecznie 3 miejsce.

  Znana z: filmów i seriali, w których występowała. Ma na swoim koncie role w telenowelach takich jak "Plebania", "Hotel 52", "Sprawiedliwi", "Wszystko przed nami" czy "Wataha". Oprócz tego wystąpiła w filmach pełnometrażowych: w "Uwikłaniu" czy w "Pitbullu. Nowych porządkach". Oprócz tego zaangażowała się w performance "Akcje Bunkier", który można było oglądać w "Bunkrze Sztuki" w Krakowie. Aktorka jest aktywna w mediach społecznościowych, dzięki którym fani dowiadują się m.in. o jej zainteresowaniu jogą, które dzieli razem z mężem Johnem Scottem. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 20 tys. osób.

  Funkcja w filmie: - aktorka w filmie video dance "Peron" (2005); - aktorka w filmie video dance "Hamster" (2005); - aktorka w serialu "Przystań" (2009); - aktorka w serialu "Sprawiedliwi" (2009); - aktorka w serialu "Plebania" (2011); - aktorka w filmie "Uwikłanie" (2011); - aktorka w filmie "Lęk wysokości" (2011); - aktorka w serialu "Wszystko przed nami" (2012-2013); - aktorka w filmie "W ukryciu" (2013); - aktorka w serialu "Pierwsza miłość" (2013-2019); - aktorka w serialu "Wataha" (2014-2019); - aktorka w filmie "Pitbull. Nowe porządki" (2016); - aktorka w serialu "Pensjonat nad rozlewiskiem" (2018); - aktorka w serialu "Echo serca" (2019).

  Płyty: brak

  Książki: brak

  Nagrody: brak

  LINK Instagram: @julia_scott_official


  Link FB: brak
  Advertisement MPU index
  Advertisement MPU index