Julia Pogrebińska w czarnej sukience
WBF
Newsy

Julia Pogrebińska przechodzi na restrykcyjną dietę. A my wiemy jaką!

Julia Pogrebińska przechodzi na restrykcyjną dietę. A my wiemy jaką!

Julia Pogrebińska, serialowa Paulina z Pierwszej Miłości, to obrończyni zwierząt, pasjonatka jogi i wegetarianka. Teraz Julia chce pójść w swojej diecie jeszcze dalej - ograniczyć się tylko do warzyw i owoców oraz zrezygnować ze wszystkich produktów pochodzenia odzwierzęcego. 

Tak! Julia Pogrebińska zdradziła, że właśnie próbuje przejść na weganizm. Powód? Pogrebińskiej daje to poczucie wewnętrznego spokoju.

Julia przyznaje, że nie jest to łatwe, gdyż ponad życie uwielbia kozi nabiał. Ale już wcześniej zrezygnowała z wielu produktów pochodzenia zwierzęcego.

Weganizm jest bardzo restrykcyjny. Weganie nie tylko nie jedzą mięsa, jaj, czy nabiału. Rezygnują też z miodu, nie stosują kosmetyków i nie kupują ubrań powstałych z odzwierzęcych surowców jak wełna czy jedwab. Nie biorą też udziału w rozrywkach, w których wykorzystuje się zwierzęta: zoo, rodeo, cyrk - tam nie zobaczysz Julii Pogrebińskiej.

Jak sobie poradzi z tak wielką zmianą w życiu? Być może będziemy mieli okazję to śledzić.

Może kiedyś bloga założę? – zapowiada aktorka Pierwszej Miłości.

Podziwiamy i nie możemy się doczekać bloga Julii.

 

Zobacz także: Urszula Dębska protestuje przeciwko obdzieraniu zwierząt ze skóry! Uwaga, drastyczne zdjęcia!

 

Julia Pogrebińska pochodzi z Kazachstanu. Do Polski przyjechała, żeby studiować w Krakowie aktorstwo. Teraz gra w "Pierwszej Miłości".

Julia Pogrebińska
Bogdan Bogielczyk

 

Julia Pogrebińska wystąpiła w 3. edycji "Tańca z gwiazdami" w parze z Rafałem Maserakiem. Zajęła trzecie miejsce.

Julia Pogrebińska i Rafał Maserak w
ONS

 

Julia Pogrebińska jest gwiazdą Polsatu.

Julia Pogrebińska w czarnej sukience
WBF

 

Julia Pogrebińska, John Scott
ONS/Instagram
Newsy
Julia Pogrebińska z "Pierwszej miłości" wychodzi za nauczyciela jogi o 20 LAT STARSZEGO OD NIEJ!
Julia Pogrebińska z "Pierwszej miłości" wychodzi za nauczyciela jogi o 20 LAT STARSZEGO OD NIEJ!

Duża różnica wieku im nie przeszkadza!

Malwina Wędzikowska i Julia Pogrebińska
East News
Newsy
Brutalny napad na gwiazdę „Pierwszej miłości” i "Tańca z gwiazdami"! "Mieli przy sobie broń. Zabrali wszystko"
Fani gwiazdy "Pierwszej miłości" są wstrząśnięci. Aktorka znalazła się w bardzo niebezpiecznej sytuacji. Została napadnięta na wakacjach!

Podczas swojej ostatniej wakacyjnej podróży, w której towarzyszył jej mąż , gwiazda serialu "Pierwsza miłość" została napadnięta i okradziona. Na Instagramie Julii Pogrebińskiej , dziś znanej jako Julia Scott, pojawiło się nagranie, na którym aktorka opowiada o swoich dramatycznych przeżyciach. Małżonkowie znaleźli się w bardzo niebezpiecznej sytuacji.  Gwiazda „Pierwszej miłości” napadnięta na wakacjach Fani "Pierwszej miłości" uwielbiali jej postać. Julia Pogrebińska, która w popularnym serialu Polsatu wcieliła się w Paulinę - lekarza weterynarii w Wadlewie, zagrała również w takich hitach jak "Wataha", "Pitbull. Nowe porządki", "Linia życia", czy "Echo serca", a także przy boku Rafała Maseraka wystąpiła w trzeciej edycji uwielbianego "Tańca z gwiazdami". Aktorka, której codzienne życie dzięki mediom społecznościowym obserwują dziesiątki tysięcy osób, postanowiła odsunąć się od show-biznesu i tak jak jej mąż John Scott - światowej sławy instruktor jogi - zająć się treningiem. Małżeństwo zdecydowanie większą część swojego życia spędza na podróżach, a na Instagramie Julii Scott nie brakuje zdjęć z najdalszych zakamarków świata. Tym razem jej fani przeżyli prawdziwy szok, bo zamiast inspirującego kadru z Gwatemali, aktorka zamieściła bardzo niepokojące nagranie wideo.  Właśnie zostaliśmy okradzeni w Gwatemali przez mężczyzn, którzy zatrzymali naszego kierowcę. Mieli przy sobie broń. To szaleństwo. Zabrali wszystko. Cieszymy się, że żyjemy i mamy przy sobie paszporty. Nigdy nic podobnego nam się nie przydarzyło - mówiła na filmiku.  Julia Pogrebińska zdecydowanie była bardzo poruszona i przerażona całym zajściem. Aktorka kilka razy podkreśliła że ona i jej...

Warzywa w koszyku
©Juri/Fotolia
Styl życia
Diety wegetariańskie i pseudowegetariańskie
Wegetarianizm to wykluczenie z jadłospisu produktów pochodzenia zwierzęcego. W zależności od odmiany diety roślinnej dopuszczane jest jedzenie nabiału, miodu i jajek. Diety pseudowegetariańskie to takie, które polegają na eliminacji różnych produktów pochodzenia zwierzęcego z diety, w ten sposób kłócąc się z głównym założeniem wegetarianizmu. Zaliczany do nich jest m.in. pescowegetarianizm, semiwegetarianizm czy insektowegetarianizm.

Wegetarianizm to wykluczenie z jadłospisu produktów pochodzenia zwierzęcego. W zależności od odmiany diety roślinnej dopuszczane jest jedzenie nabiału, miodu i jajek. Diety pseudowegetariańskie to takie, które polegają na eliminacji różnych produktów pochodzenia zwierzęcego z diety, w ten sposób kłócąc się z głównym założeniem wegetarianizmu. Zaliczany do nich jest m.in. pescowegetarianizm, semiwegetarianizm czy insektowegetarianizm. Co to jest wegetarianizm? Korzenie wegetarianizmu sięgają II w p.n.e. wówczas na subkontynencie indyjskim stosowany był głównie z pobudek religijnych nawiązujących do hinduizmu. Od VI wieku p.n.e. wegetarianizm jest znany również w Europie. Za jego europejskich prekursorów uważa się Pitagorejczyków, którzy na pierwszym miejscu stawiali względy etyczne. Wegetarianizm to dieta polegająca na wykluczeniu z jadłospisu mięsa zarówno ssaków, ptaków, jak i innych stworzeń, łącznie z rybami, skorupiakami i owadami. Na wegetarianizm decydujemy się z różnych powodów, a jego zwolennicy wyznają popartą badaniami naukowymi zasadę, że wszystkie składniki odżywcze można pozyskać z pożywienia przy jednoczesnym wykluczeniu mięsa.   Jak podaje WHO: właściwie skomponowana dieta wegetariańska dostarcza organizmowi człowieka wszystkich niezbędnych składników odżywczych na każdym etapie życia oraz może uchronić przed większością chorób cywilizacyjnych.   Obecnie istnieje wiele odmian wegetarianizmu, znane są również diety, które mylnie zaliczane są do tej grupy – określane są mianem pseudowegetariańskich. Diety wegetariańskie Laktoowowegetarianizm (owolaktarianizm) – to najpopularniejsza odmiana wegetarianizmu. Eliminowane jest mięso natomiast dopuszczone w jadłospisie są produkty pochodzenia zwierzęcego takie jak: nabiał, jajka oraz miód. Laktowegetarianizm – spożywanie miodu, mleka i jego...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner