Małgorzata Rozenek i Radek Majdan na Top of the Top Sopot Festival Małgorzata Rozenek i Radek Majdan bawią się na Top of the Top Sopot Festival Małgorzata Rozenek i Radek Majdan przytulają się Małgorzata Rozenek bawi się na koncercie Małgorzata Rozenek i Radek Majdan na  Top of the Top Sopot Festival
Małgorzata Rozenek i Radek Majdan na Top of the Top Sopot Festival
East News
1/6
Małgorzata Rozenek i Radek Majdan na Top of the Top Sopot Festival
East News

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan na "Top of the Top Sopot Festival". Jedna z najpopularniejszych obecnie par w Polsce pojawiła się na festiwalu muzycznym, który zorganizowała stacja TVN w Operze Leśnej. Za nami 1. dzień festiwalu, który był hołdem dla muzyki lat 80. i 90. Podczas koncertu „Forever Young” mogliśmy usłyszeć takie wielki hity jak: "Live is Life" czy "I’ve Been Thinking About You" czy zobaczyć na scenie m.in. Fun Factory i Beverly Craven. 

Podczas koncertu oddano też hołd Korze, która zmarła 28 lipca. Kasia Kowalska, Organek, Małgorzata Ostrowska, Maciej Maleńczuk oraz Lady Pank zaśpiewali "Krakowski Spleen". Choć nie wszystkim przypadło do gustu zachowanie Macieja Maleńczuka, występ i tak przejdzie do historii. 

A jak podczas festiwalu bawiła się Małgorzata z Radkiem? Zobaczcie zdjęcia na kolejnych slajdach!

 

Zobacz: Polskie i zagraniczne gwiazdy przybyły do Sopotu! Rozpoczyna się Top Of The Top Sopot Festival 2018! ZDJĘCIA

2/6
Małgorzata Rozenek i Radek Majdan bawią się na Top of the Top Sopot Festival
East News

Jeszcze kilka dni temu Małgorzata Rozenek najpierw bawiła się z Radkiem na imprezie marki "About You", a później promowała swój nowy program "Być jak Małgosia Rozenek" na ramówce TVN. Teraz gwiazda TVN wraz z mężem bawi się w Sopocie. Co tam robią?

3/6
Małgorzata Rozenek i Radek Majdan przytulają się
East News

Małgosia i Radek spacerują po Sopocie, bawią się na plaży i na koncertach w Operze Leśnej. Na jednym z pierwszych zdjęć z ich wycieczki do Sopotu mogliśmy zobaczyć ich z... wózkiem dziecięcym! Czyżby przygotowywali się do nowej roli w ich życiu ;)?

Zobacz: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przygotowują się do narodzin dziecka? Para spacerowała z wózkiem!

4/6
Małgorzata Rozenek bawi się na koncercie
East News

Za dnia bawią się na plaży, wieczorami są w Operze Leśnej. Podczas pierwszego dnia festiwalu TOP of the TOP Sopot Festival oglądali występy m.in. Kasi Kowalskiej, Macieja Maleńczuka, Margaret, Michała Szpaka czy jubileusz Lady Pank. 

5/6
Małgorzata Rozenek i Radek Majdan na  Top of the Top Sopot Festival
ONS.pl
6/6
Małgorzata Rozenek i Radek Majdan w Sopocie w Operze Leśnej
ONS.pl