bio

 • Wiek:
  36 lat
 • Data urodzenia:
  20 września 1984
 • Zawód:
  modelka
 • Wzrost:
  178cm
 • Znak zodiaku:
Kamila Szczawińska - urodzona w Poznaniu modelka, która pojawiła się na wybiegach najsłynniejszych światowych projektantów mody. Pracowała m.in. dla Chanel, Valentino, Yvesa Saint Laurenta, Giorgio Armaniego, Christiana Diora, Gucciego, Marka Jacobsa, Sonii Rykiel, Johna Galliano czy dla domu mody Kenzo.
Kamila Szczawińska rozpoczęła karierę modelki w 2001 roku. Zauważona przez mediolańską agencję modelek przeniosła się do Włoch, a potem Paryża i Nowego Jorku. Karierę modelki zawiesiła w 2007 roku i poświęciła się życiu rodzinnemu. Sporadycznie pojawiała się na pokazach polskich projektantów, m.in. Dawida Wolińskiego i Gosi Baczyńskiej. Od 2014 roku znów można zobaczyć Kamilę Szczawińską na światowych wybiegach.
W 2015 roku Kamila Szczawińska wzięła udział w tanecznym show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". W parze z z Robertem Kochankiem zajęła 9. miejsce odpadając w czwartym odcinku. Rok później wystąpiła w reality show "Agent - Gwiazdy". Odpadła w trzecim odcinku.

Kamila Szczawińska prywatnie

Kamila Szczawińska jest szczęśliwą mężatką. Ma dwójkę dzieci - syna Julka i córkę Kalinę. W wywiadzie dla "Flesza" tak scharakteryzowała swojego męża:
- Mój mąż jest cudownym, odpowiedzialnym ojcem, który wszystko umie przy nich zrobić. Kiedy przyjeżdżam zmęczona po pracy, dzieci są umyte, przebrane, nakarmione. Piotr jest też jak rasowa gospodyni domowa. Umyje okna, łazienki gruntownie posprząta, nic nie muszę mówić. Na dodatek jest przystojny i uprawia dużo sportu. Wygrałam los na loterii, tak świetnego mam męża.