Isis Gee wstydzi się Polski?!

Fot. ONS

Pamiętacie jeszcze Isis Gee? Długonoga blondynka, która jako jedyna wywalczyła awans Polski do finału Eurowizji, właśnie zmieniła imię. W zasadzie nie tyle imię, co pseudonim. Piosenkarka od teraz swoją twórczość podpisuje jako Tamara Gee.


Nas jednak bardziej zainteresował inny fakt. Na oficjalnej stronie Amerykanki nie pojawia się ani razu (!) słowo "Polska". W oficjalnej, długiej biografii Tamary czytamy, że wystąpiła na europejskim festiwalu muzycznym (mowa o Eurowizji) bez wskazania kraju, który reprezentowała  oraz w europejskiej edycji "Tańca z gwiazdami". O ile  pierwszą informację można potraktować z przymrużeniem oka za właściwą, tak druga wydaje się być niepoprawna, ponieważ nie ma europejskiej edycji "Tańca z gwiazdami" (są tylko edycje lokalne, jak np. polska czy francuska).


Najwyraźniej Tamara Gee nie chce przyznawać się do "swojej" Polskości, o której tak chętnie opowiadała jeszcze kilka lat temu. Z drugiej strony czy jest się czemu dziwić? W końcu w naszym kraju została zapamiętana bardziej z wymyślonych posądzeń Roberta Leszczyńskiego o transseksualizm, niż z muzycznej twórczości docenionej przez Japończyków czy Niemców. Szkoda...


habibi

Może Cię również zainteresować:

Czy Ewa Farna także odmówiła udziału w koncercie "Artyści przeciwko przemocy"? Zobaczcie co napisała!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady