Trwają przygotowania do telewizyjnych koncertów Sylwestrowych. Polsat swoją imprezę zorganizuje w Chorzowie na polach marsowych przy Stadionie Śląskim. Jedną z potwierdzonych gwiazd, które pojawią się na scenie, jest Doda. Nam udało się dowiedzieć, kto jeszcze przywita Nowy Rok z widzami. To wielka gwiazda polskiej sceny!

Reklama

Majka Jeżowska gwiazdą Sylwestra Polsatu 2023/2024!

Ostatni raz na Sylwestrze Polsatu wystąpiła w 2014 roku! Teraz czas na wielki powrót - mowa o Majce Jeżowskiej, która szykuje się do swojego show. Gwiazda, mimo tak wielkiego stażu, szczególnie stresuje się tym występem. Dlaczego?

Wystąpię w tym roku na Sylwestrze z Telewizją Polsat i już mam stres, ponieważ wiem, że na takich imprezach liczy się wizual, światło, lasery, wybuchy, a nie piosenka, na nie człowiek który wygląda jak mała mrówka, to dla mnie niekomfortowa sytuacja.
mówi nam Majka Jeżowska

Dlaczego więc Majka zdecydowała się na występ? Zobaczcie nasza rozmowę z wokalistką!

Reklama

Na Sylwestrze Polsatu pojawią się również m.in. Doda, Piotr Kupicha i Feel oraz Golec Orkiestra. Kolejne nazwiska są owiane tajemnicą.

Fot. Piotr Matusewicz/East News, Sopot, 17.08.2021. TOP of the TOP Sopot Festival 2021 w sopockiej Operze Lesnej. Koncert pt. Forever Young - Najwieksze Przeboje. N/z: Majka Jezowska
Majka Jeżowska gwiazdą Sylwestra Polsatu 2023/202 Piotr Matusewicz/East News
Reklama
Reklama
Reklama