Roksana Węgiel w programie "Taniec z gwiazdami" radzi sobie wyśmienicie i nie raz zachwyciła jury, dostając maksymalną ilość punktów. Nieco gorzej idzie w tańcu jej koleżance, Dagmarze Kaźmierskiej, która nie może liczyć na wysokie noty od jury, lecz przedostaję się z odcinka na odcinek za sprawą wiernych fanów, którzy ją uwielbiają i wysyłają SMS-y. Węgiel w rozmowie z Party.pl wyznała, że nie rozumie tego oburzenia w sieci, a co jeszcze powiedziała 19-latka?

Reklama

Roksana Węgiel szczerze o Dagmarze Kaźmierskiej

O Roksanie Węgiel jest ostatnio bardzo głośno za sprawą tajemniczego ślubu ze starszym o 8 lat producentem muzycznym Kevinem Mglejem. 19-latka prawdopodobnie zdecydowała się na ślub cywilny, a zdradził ją wpis na stronie CEIDG (Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej). W zarejestrowanej na Roxie firmie, 29 marca 2024 roku, pojawiło się nowe nazwisko gwiazdy: Węgiel-Mglej. Małżonkowie na ślubnym kobiercu mają stanąć ponownie w połowie sierpnia i tym razem będzie to ślub kościelny, ale zanim to nastąpi, już w najbliższą niedzielę możemy zobaczyć nowożeńców w "Tańcu z gwiazdami", gdZzie zaprezentują wspólny układ.

Oprócz Roxie i jej męża(?) w następnym odcinku "TzG" zobaczymy także Dagmarę Kaźmierską, której dalszy udział w show Polsatu wywołał ogromną aferę. A jakie zdanie na temat dalszego udziału Dagmary w "Tańcu z gwiazdami" ma Roksana Węgiel? Postanowiliśmy ją zapytać:

Nie rozumiem tego oburzenia, bo to jest show.
stwierdziła 19-latka.

Roksana podkreśliła, że uwielbia Dagmarę.

Ja już powiem setny raz, uwielbiam Dagmarę. Ona wchodzi na ten parkiet, ma tyle charyzmy, że ona te kroki tym nadrabia. A poza tym uważam, że zrobiła bardzo duży progres.
dodała Roxie.

A co jeszcze powiedziała Roksana w rozmowie z Party.pl? Przekonajcie się sami!

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Conan Kaźmierski ocenia występ Dagmary Kaźmierskiej: „Miałem inne emocje niż dotychczas”

Fot. Wojciech Olkusnik/East News, Warszawa, 14.04.2024. Taniec z Gwiazdami XIV edycja POLSAT - odcinek 7. N/z: Dagmara Kazmierska, Marcin Hakiel
Reklama
Reklama
Reklama