W ostatnim czasie Roksana Węgiel i Kevin Mglej nie schodzą z pierwszych stron gazet. 19-letnia piosenkarka oprócz tego, że bierze udział w najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami", to zdecydowała się najprawdopodobniej na cichy ślub z osiem lat starszym ukochanym. Teraz w rozmowie z Party.pl, młoda gwiazda przyznała, że dla Kevina zrobiła tatuaż! Nikt miał się o tym nie dowiedzieć?

Reklama

Roksana Węgiel zrobiła sobie tatuaż dla Kevina Mgleja

Roksana Węgiel i Kevin Mglej są już najprawdopodobniej po ślubie cywilnym. Wszystko wydało się za sprawą nowego wpisu na stronie CEIDG (Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej). W zarejestrowanej na Roksanę firmie, 29 marca 2024 roku pojawiło się nowe nazwisko gwiazdy: Węgiel-Mglej. Oprócz tego, Roxie w mediach społecznościowych pokazała obrączkę na palcu u Kevina, a po ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" oboje nowożeńcy zostali przyłapani z obrączkami. To nie koniec rewelacji! Niedawno fani zauważyli, że Roksana Węgiel ma wytatuowaną literę "K" na nadgarstku, co potwierdziła w rozmowie z Party.pl. Zobaczcie wideo.

Tak, my sobie zrobiliśmy wspólne takie malutkie tatuaże i to nie jest tajemnica, bo dodaję zdjęcia - nie retuszuję tego
- wyznała Węgiel.

Wygląda na to, że przed Roksaną i Kevinem intensywny czas, bo już w najbliższym odcinku "Tańca z gwiazdami" będziemy mogli zobaczyć tę dwójkę na parkiecie!

Jak Wam się podoba taki sposób wyznawania miłości?

Reklama

Zobacz także: Kevin Mglej nie płaci alimentów na syna? Roksana Węgiel ostro odpowiedziała

Zobacz także
Roksana Węgiel i Kevin Mglej
Instagram/Roksana Węgiel
Reklama
Reklama
Reklama