Kilka dni przed ćwierćfinałowym odcinkiem "Tańca z Gwiazdami" Dagmara Kaźmierska ogłosiła, że rezygnuje z dalszego udziału w show. Powodem jest jej złamane żebro, co oczywiście uniemożliwia swobodne poruszanie się. Teraz zapytaliśmy jednego z jurorów, Rafała Maserak, co sądzi o jej decyzji.

Reklama

Rafał Maserak o odejściu Dagmary Kaźmierskiej z "Tańca z Gwiazdami"

W ostatnią niedzielę odbył się ćwierćfinałowy odcinek "Tańca z Gwiazdami", w którym niestety zabrakło Dagmary Kaźmierskiej i Marcina Hakiela. Zamiast nich na parkiet powrócili Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka, którzy finalnie znów odpadli z show. Dagmara Kaźmierska wspominała, że jej odejście będzie ulgą dla Iwony Pavlović, która często dość surowo oceniała celebrytkę. A co na temat rezygnacji "Królowej życia" z "Tańca z gwiazdami" sądzi Rafał Maserak?

Na pewno będzie jej brakowało, to jest taki kolorowy ptak. Uważam, ze podjęła decyzję i najwyraźniej słuszną decyzję, ponieważ zdrowie jest najważniejsze. Ja też kiedyś byłem w takiej sytuacji, że musiałem odejść z programu ze względu na zdrowie mojej partnerki i to była najsłuszniejsza decyzja
- przyznał Rafał Maserak.

Zobaczcie, co więcej zdradził nam Rafał Maserak w materiale wideo, który jest umieszczony powyżej.

Reklama

Zobacz także: Maserak podsumował Kaźmierską: "Nie będzie dawała pożywki, żeby o niej pisać"

Rafał Maserak w Tańcu z Gwiazdami
Wojciech Olkusnik/East News
Reklama
Reklama
Reklama