Marcin Hakiel i Dominika Serowska w oryginalny sposób postanowili poinformować o tym, że już wkrótce na świat przyjdzie ich pierwsze dziecko i przekazali to na ściance podczas jednego z eventu. Obydwoje nie ukrywają, że są bardzo szczęśliwi i już nie mogą się doczekać, aż ich rodzina się powiększy.

Reklama

Marcin Hakiel i Dominika spodziewają się dziecka

Marcin Hakiel przez lata związany był z Katarzyną Cichopek jednak dwa lata temu po wspólnych siedemnastu latach małżeństwa ogłosili rozstanie. Para doczekała się dwójki dzieci - Adama i Helenki. Po rozstaniu Katarzyna Cichopek związała się z Maciejem Kurzajewskim, a fani trzymali mocno kciuki, za Marcina Hakiela i kibicowali mu, by również znalazł szczęście. Tancerz już jakiś czas temu związał się z Dominiką i chętnie pokazywał w mediach społecznościowych wspólne kadry z ukochaną. Jednak mało kto się spodziewał, że para ma do przekazania taką nowinę! Podczas jednej z imprez branżowych, zakochani pojawili się wspólnie na ściance i okazało się, że Marcin Hakiel i Dominika spodziewają się dziecka!

Partnerka Marcina Hakiela pokazała ciążowy brzuszek
fot. Jacek Kurnikowski, Piotr Podlewski/AKPA

Marcin Hakiel i Dominika udzielili wywiadu portalowi "Świat gwiazd" i przekazali, że można im gratulować, ponieważ spodziewają się dziecka.

Tak, tak możecie gratulować, wszystko się zgadza. To nie jest jedzenie
stwierdziła Dominika.

Marcin Hakiel zabrał głos i podkreślił, że z Dominiką są bardzo szczęśliwi. Tancerz wyznał, że Dominika jest dopiero na początku ciąży.

Mega szczęśliwi, wszyscy jesteśmy dorośli, także to jest tak, że spodziewaliśmy się, że w pewnym momencie to może nastąpić i tak się udało. My jesteśmy bardzo szczęśliwi i to jest też sam początek, także jeszcze troszkę czasu przed nami
zdradził dla Świata Gwiazd.

Dominika Serowska podkreśliła, że w ciąży czuje się bardzo dobrze i nie ma żadnych dolegliwości. Partnerka Hakiela została również zapytana o to, jakim jej zdaniem będzie Marcin ojcem.

Zobacz także
No właśnie myślę, że m.in dlatego, że widziałam, jakim Marcin jest ojcem, to się zdecydowałam na to, żeby tutaj podjąć takie ryzyko, więc myślę, że będzie bardzo dobrym ojcem. Tak samo, jak jest dla swoich dzieci, które już są, tak samo myślę, że będzie dla naszego
wyznała Dominika.
Marcin Hakiel i Dominika
fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

To samo pytanie dostał również tancerz. Jego zdaniem Dominika będzie fantastyczną mamą.

Na pewno fantastyczną. Obydwoje chcieliśmy, więc myślę, że jesteśmy na tyle dorośli, że po prostu będziemy sobie razem żyli
powiedział tancerz.

Jeszcze raz gratulujemy! Spodziewaliście się takiej nowiny?

Reklama

Zobacz także: Marcin Hakiel wziął ślub z nową partnerką? Nowe nagranie wywołało burzę

Marcin Hakiel z partnerką
Marcin Hakiel z partnerką Instagram@marcinhakiel
Reklama
Reklama
Reklama