To wyjątkowy weekend dla Majki Jeżowskiej, która w trackie Polsat Hit Festiwal 2024 świętowała swoje 64. urodziny. Z tej okazji wokalistka wystąpiła 25 maja, drugiego dnia imprezy na deskach Opery Leśnej w Sopocie. Zorganizowano nawet specjalny koncert jubileuszowy „Najpiękniejsza w klasie Majka Jeżowska”. Nasza reporterka porozmawiała chwilę z gwiazdą i zapytała ją o sekret witalności.

Reklama

Majka Jeżowska o swojej formie: „Ja się nie wstydzę swojego wieku”

W ostatni weekend maja Katarzyna Cichopek wróciła do Polsatu po 14 latach i poprowadziła jubileuszowy koncert Majki Jeżowskiej na Polsat Hit Festiwal 2024. Wokalistka w sobotę skończył 64 lata. W rozmowie z naszą reporterką podkreśliła, że nie przejmuje się swoim wiekiem i się jego nie wstydzi. Jej zdaniem ukrywaniem PESEL-u dzisiaj nie ma sensu.

Ja się nie wstydzę swojego wieku. W dzisiejszych czasach można wygoogle’ować, sprawdzić w Wikipedii, więc nie ma co ukrywać wieku. PESEL jest, jaki jest. Natomiast ja w głowie czuję się na dwa razy mniej
– powiedziała.

W dalszej części rozmowy Majka Jeżowska stwierdziła, że urodziła się z dużymi pokładami pozytywnej energii. Oprócz tego lubi przebywać z młodymi ludźmi, co również daje jej wiele energii. Nie ukrywała, że koncertowanie cały czas daje jej mnóstwo radości i poczucie spełnienia.

Tak się urodziłam, z taką chęcią obcowania z ludźmi, młodymi ludźmi, uwielbiam występować, uwielbiam śpiewać, uwielbiam widzieć, jak publiczność się bawi i to chyba powoduje, że cały czas mam młodą energię. Chociaż dzisiaj padnę ze zmęczenia w łóżku
– wyjaśniła.

Wokalistka dodała, że na szczęście nie ma problemu ze swoją figurą, choć nie bywa na siłowni zbyt często. Nie ukrywa, że jest zadowolona, gdy patrzy w lustro.

Na pewno nie wyglądam na dwa razy mniej. Może wyglądam na dziesięć lat mniej. Ale to też jest tak, że jeśli w głowie jesteś młoda, to nie możesz patrzeć na siebie, jak coś się nie zgadza. Lubię harmonię. Na szczęście nie mam problemów z figurą, trzymam wagę i dbam o siebie
– przyznała.
Chciałabym wam powiedzieć, że chodzę na siłownię, trenuję trzy razy w tygodniu, ale nie…

Niestety w ostatnim czasie Majka Jeżowska zaczęła mieć problemy z kręgosłupem. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, obejrzyjcie nasz materiał wideo do końca.

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Cichopek i Kurzajewski mają powody do świętowania: "Gratulacje kochanie"

Majka Jeżowska
Majka Jeżowska WOJCIECH STROZYK/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama