Za nami drugi dzień festiwalu Polsat Hit Festiwal w Sopocie. Okazuje się, że jedną z największych gwiazd tego wieczoru była Katarzyna Cichopek, która współprowadziła recital Majki Jeżowskiej. Na deskach Opery Leśnej aktorka i prezenterka pojawiła się w dwóch zjawiskowych kreacjach od Violi Piekut. Był to wielki powrót Kasi do Polsatu, jej ukochany, Maciej Kurzajewski, nie mógł tego nie odnotować! Zobaczcie sami.

Reklama

Maciej Kurzajewski dumny z Kasi Cichopek

W ostatniej chwili widzowie Polsatu dowiedzieli się, że na Polsat Hit Festiwal 2024 w Sopocie pojawi się również Katarzyna Cichopek! Aktorka była związana ze stacją kilkanaście lat temu, kiedy miała okazję prowadzić "Jak oni śpiewają" (z Krzysztofem Ibiszem) czy polsatowskie koncerty. Spekuluje się, że pojawienie się Kasi na festiwalu w Sopocie nie jest przypadkowe, a stacja ma konkretne plany związane z Cichopek. Szczegóły są jednak jeszcze nieznane, niektórzy fani sugerują zaś, że Kasię najpewniej zobaczymy w tworzącej się śniadaniówce Polsatu.

Tymczasem życiowy partner Maciej Kurzajewski wspierał ukochaną na odległość - oglądał festiwal w domu, a na InstaStories pokazał fragment nagrania, gdzie publiczność ciepło wita Katarzynę. Od razu pospieszył z gratulacjami:

Gratulacje kochanie!
napisał dziennikarz
Maciej Kurzajewski pogratulował Kasi Cichopek

Wcześniej zaś dodał post na InstaStories, gdzie zachęcał swoich fanów do obejrzenia festiwalu:

Teraz już tylko siadam przed telewizorem, oglądam i kibicuję! @katarzynacichopek go for gold (idź po złoto!)
napisał
Reklama

A jak Kasia Cichopek wypadła na scenie w Sopocie? Zobaczcie zdjęcia poniżej!

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama