Justyna Steczkowska ma swoich wiernych fanów, którzy nie tylko kibicują jej karierze, ale regularnie pojawiają się zarówno na koncertach, jak i na spotkaniach z piosenkarką. Artystka nie ukrywa, że niektórych z nich zna osobiście i zdecydowała się nawet spełnić marzenie i prośbę jednej z największych fanek. To był wyjątkowy moment!

Reklama

Justyna Steczkowska zaśpiewała na ślubie fanki

Justyna Steczkowska udzieliła wywiadu redaktorowi Party.pl Bartłomiejowi Ufniarzowi i poruszyła osobistą opowieścią o ślubie jednej z jej fanek. Okazuje się, że artystka dała jej obietnicę wiele lat temu i w pełni się wywiązała ze swoich słów:

Znam wielu swoich fanów i rozpoznaję ich, bo bardzo ich kocham. Jeżdżą na koncerty i często gadaliśmy wieczorami czy spotykaliśmy się po koncertach. (...) Kiedyś Agata mnie o to poprosiła, dawno temu.
przyznała wprost Justyna Steczkowska

Artystka nie ukrywa, że to dla niej również było wyjątkowe doświadczenie i cieszy się, że udało się spełnić obietnicę daną 15 lat temu...

No i przyszedł ten moment po 15 latach. Cieszyłam się bardzo. To był bardzo piękny i wzruszający ślub. Cieszyłam się, że mogę wziąć w tym udział, i że dotrzymałam słowa, że akurat nie było koncertów, żadnych zobowiązań.
dodała Justyna Steczkowska

Obejrzyjcie całą rozmowę z Justyną Steczkowską. Co jeszcze powiedziała gwiazda? Piosenkarka złożyła kolejną zaskakującą i wyjątkową obietnicę...

Justyna Steczkowska
Justyna Steczkowska Pawel Wodzynski/East News

Tutaj obejrzycie całą rozmowę z Justyną Steczkowską:

Zobacz także
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama