Justyna i Łukasz z „Rolnicy. Podlasie” niezmiennie są jedną z najsympatyczniejszych par serialu dokumentalnego. Ich działalność wykracza poza gospodarstwo i realizują się w wielu projektach, a Justyna Maciorowska doskonale sobie radzi również w mediach społecznościowych, gdzie regularnie publikuje treści związane z jej codzienną pracą w gospodarstwie. A czy para utrzymuje kontakt z innymi uczestnikami "Rolników. Podlasie"? Wiemy!

Reklama

Justyna i Łukasz z „Rolnicy. Podlasie” o kontakcie z innymi uczestnikami

Justyna i Łukasz z "Rolników. Podlasie" udzielili wywiadu dla Party.pl i w rozmowie z Urszulą Grabowską ujawnili, jak wyglądają ich kontakty z pozostałymi uczestnikami. Jak wiadomo, niektórzy uczestnicy doskonale się znają i odwiedzają, a jak wygląda sytuacja w przypadku Justyny i Łukasza?

Nie dane nam za bardzo było. Mamy gdzieś kontakt z Agnieszką i Jarkiem, ale produkcja nie organizowała nam takiego dnia, żebyśmy mogli się poznać, a też nie mieszkamy blisko siebie. Podlasie jest dość rozległe.
powiedziała wprost Justyna Maciorowska
Reklama

Obejrzyjcie całą rozmowę z Justyną i Łukaszem z "Rolników. Podlasie". Planują odwiedziny w gospodarstwie innych uczestników programu?

Justyna i Łukasz z Rolnicy Podlasie o dzieciach
Reklama
Reklama
Reklama