14. edycja "Tańca z gwiazdami" w stacji Polsat dostarczyła widzom wielu emocji. Producenci bardzo się postarali i ściągnęli do programu naprawdę doskonale wszystkim znane i lubiane gwiazdy. Ta odsłona tanecznego show biła prawdziwe rekordy oglądalności, więc nic dziwnego, że już plotkuje się o kolejnej edycji programu. Ostatnio mieliśmy okazję porozmawiać z uwielbianą przez widzów "Tańca z gwiazdami" tancerką, Hanną Żudziewicz. Co zdradziła nam na temat nowej edycji show?

Reklama

Hanna Żudziewicz o nowej edycji "Tańca z gwiazdami"

W rozmowie z naszą reporterką Hanna Żudziewicz wyjawiła, że w jej opinii nowa edycja "Tańca z gwiazdami" będzie również bardzo gwiazdorska i ciekawa.

Jest jeszcze tyle ciekawych osób, które mogłyby przyjść do programu i wydaje mi się, że ta edycja, która będzie, też będzie taka gwiazdorska i ciekawa
- powiedziała przed naszą kamerą Hanna Żudziewicz

W dalszej części rozmowy Hanna Żudziewicz zdradziła jeszcze między innymi, czy wie, kto może wystąpić w nadchodzącej edycji "Tańca z gwiazdami", a także z kim ona sama chciałaby jeszcze zatańczyć w popularnym show. Koniecznie zobaczcie nasze wideo, aby poznać wszystkie szczegóły!

Reklama

Zobacz także: Jacek Jeschke rozpływa się nad Anitą Sokołowską. To dlatego wygrali?

Hanna Żudziewicz-Jeschke, Filip Chajzer
Hanna Żudziewicz-Jeschke, Filip Chajzer Wojciech Olkusnik/East News
Reklama
Reklama
Reklama