Związek Adama Darskiego "Nergala" i Doroty Rabczewskiej znanej jako Doda to już dawno przeszłość. Para była ze sobą zaledwie dwa lata. Trzeba jednak przyznać, że pomimo tego, iż ich relacja była krótka, nie brakowało w niej wielu emocji. Skończyło się niedługo po zaręczynach w dosyć nietypowy sposób, bo telefonicznie. Nic więc dziwnego, że piosenkarka się zdenerwowała i nie było miło.

Reklama

Doda podczas wywiadu wspomniała o Nergalu

Doda podczas rozmowy na ściance z naszym reporterem Bartoszem Sekleckim wypowiedziała się o występie Irlandii na Eurowizji. Występ ten wzbudził wiele emocji wśród fanów, którzy nie kryli zaskoczenia, że Eurowizja na przestrzeni lat tak bardzo się zmieniła. Sama Doda na swoim Instagramie widać było, że również była zdegustowana tym, co wyprawiało się na scenie podczas występu Bambie Thug.

Takie rzeczy, gdzie doskonale wiemy, że nie doprowadzały w przeszłości, czy nawet teraz do miłych sytuacji u dzieci i młodzieży, powinny zostać w domu, a nie na scenie.
- skomentowała Doda.

Zobacz także: Maffashion opublikowała niewidziane dotąd nagranie z Michałem Danilczukiem. Nie zabrakło zdjęć z sesji ciążowej

l
Pawel Wodzynski/East News

Na koniec rozmowy Doda przywołała wspomnienie związane z jej byłym, którego forma artystyczna według wielu osób polega m.in. na znieważaniu religii i jej symboli. Doda podczas rozmowy o Eurowizji postanowiła jako przykład podać swojego byłego Nergala.

Pierwsze pytanie, jakie mu zadałam, kiedy zaczęłam się z nim spotkać: czy jesteś satanistą?
- wyjawiła nam Doda.
Reklama

Co odpowiedział Nergal? Zobaczcie sami w wideo!

Zobacz także
Nergal
Lukasz Kalinowski/East News
Reklama
Reklama
Reklama