Choć Roksana Węgiel nie wygrała "Tańca z Gwiazdami" i nie zdobyła Kryształowej Kuli, 19-latka wyniosła z programu o wiele więcej, niż można by było się spodziewać. Okazuje się, że wokalistka nawiązała tam pewną relację. Z kim? Wzruszona opowiedziała o tym przed naszą kamerą.

Reklama

Roksana Węgiel o wyjątkowej relacji nawiązanej w "Tańcu z Gwiazdami"

14. edycja "Tańca z gwiazdami" już za nami, ale dla gwiazd, które wystąpiły w show, ostatnie występy na parkiecie wcale nie zakończyły definitywnie całej przygody. Jak się okazuje, dla Roksany Węgiel udział w hitowym formacie Polsatu oznaczał o wiele więcej, niż tylko doskonalenie tanecznych kroków i figur!

W rozmowie z naszym reporterem, Bartoszem Sekleckim, Roksana Węgiel opowiedziała o niezwykłej relacji, która jest owocem przygody w "Tańcu z Gwiazdami". Chodzi o jej tanecznego partnera, Michała Kassina:

Z Michałem, moim partnerem tanecznym utrzymujemy kontakt i myślę, że to jest właśnie cenna relacja, która zapoczątkowała się w tym programie. Jeżeli chodzi o innych uczestników, to wymieniamy się wiadomościami na Instagramie, myślę, że bardzo miło byłoby, gdybyśmy się spotkali. Ci ludzie są w moim sercu
- zdradziła nam Roksana Węgiel.

Nie da się ukryć, że również Michał Kassin dobrze wspomina współpracę z Roksaną Węgiel. Myślicie, że przed tą dwójką jeszcze kolejne, zawodowe projekty?

Reklama

Zobacz także: Roksana Węgiel po tygodniu od finału "Tańca z Gwiazdami" zwróciła się do Anity Sokołowskiej. Aktorka odpowiedziała

Zobacz także
Z kim spotyka się Michał Kassin? Pokazał swojego partnera
VIPHOTO/East News
Reklama
Reklama
Reklama