East News
TV-Show

Nie Gessler, nie Moran... Kto jest autorytetem zwyciężczyni "MasterChef Junior" Natalii Paździor?

Nie Gessler, nie Moran... Kto jest autorytetem zwyciężczyni "MasterChef Junior" Natalii Paździor?

Natalia Paździor jest pierwszym dzieckiem, które wygrało polską edycję programu MasterChef Junior. Na rynku ukazała się niedawno jej książka kucharska, którą 11. latka obecnie promuje. Gotowanie to jednak nie wszystko! Natalia Paździor jest wzorową uczennicą w szkole, a po lekcjach trenuje siatkówkę. W najnowszym numerze "Party" mała mistrzyni kuchni Natalia Paździor opowiada o tym, jak trafiła do programu. Będziecie zaskoczeni, gdy przeczytacie o tym, jak Natalia nauczyła się gotować.

Dużo dał mi program MasterChef dla dorosłych. Oglądałam każdy odcinek z uwagą. Czasem po dwa razy. Wtedy pomyślałam: „Kurczę, ale mi się to podoba, ja też muszę spróbować”. (...)  Moim autorytetem jest Gordon Ramsey, oglądałam jego programy, a teraz gdy śledzę jego Instagrama, to szczęka mi opada na widok przyrządzonych przez niego dań - mówi w rozmowie z "Party" Natalia Paździor.

Okazuje się, że zwyciężczyni MasterChef Junior nie wyniosła nauki gotowania z domu. Co więcej eksperymentowała w studiu telewizyjnym, bo tutaj po raz pierwszy przyrządziła wiele potraw, których w życiu nigdy wcześniej nie spróbowała. O swoim gotowaniu na wizji mówi, że była to totalna improwizacja.

Po prostu sięgnęłam po produkty, ot tak. Smaki mi się w głowie same układały. Od czasu do czasu gotowałam w domu, ale nikt nie podejrzewał, że to aż taka pasja. Mama z babcią były zdziwione, kiedy zobaczyły w telewizji, co jestem w stanie ugotować.  - przyznaje 11-letnia Natalia Paździor.

Natalia przyrządziła po raz pierwszy w programie małże św. Jakuba, które stały się jej daniem popisowym. Wcześniej ich w życiu nie jadła. W Zbludowicach, koło Buska-Zdroju, gdzie mieszka nie można nawet kupić świeżych owoców morza. Iwona Paździor, mama dziewczynki do dziś nie może uwierzyć w to, jaki talent ma jej córka. Teraz uczy się od... niej, jak coś nowego ugotować. Jak Natalia, zwyciężczyni MasterChef Junior ocenia kuchnię swojej mamy?

Mama czasami idzie na łatwiznę (śmiech). Ryż, kurczak i sos słodko-kwaśny ze słoika.  Nie odziedziczyłam po niej raczej talentu do gotowania. Może po prababci Heni? Nie miałam okazji spróbować jej kuchni, ale z rodzinnych opowieści wiem, że bardzo dobrze gotowała - mówi Natalia Paździor.

Ponoć Natalia jako dwulatka bawiła się w przyrządzanie dań w piaskownicy. Najwyraźniej urodziła się, by gotować. Więcej szczegółów z życia genialnej 11-latki w najnowszym numerze "Party".

 

ZOBACZ: MasterChef Junior: co Ania Starmach sądzi o młodym Gesslerze? "Mateusz to niezły rozrabiaka"

 

Iwona mama Natalii, która wygrała MasterChef Junior była zaskoczona tym, co córka potrafi ugotować przed kamerami.

East News

Natalia najlepiej czuje się w kuchni!

East News

Natalia wygrała 1. edycję MasterChef Junior

Natalia Paździor wygrała MasterChef Junior
Facebook/Natalia Paździor & MasterChef Junior Polska TVN

 

 

 

Magda Gessler, Waldemar Kozerawski
Instagram
Newsy
Magda Gessler świętuje Dzień Pocałunku! Zauważyliśmy, że schudła! W obcisłych jeansach wygląda bosko
Magda Gessler świętuje Dzień Pocałunku! Zauważyliśmy, że schudła! W obcisłych jeansach wygląda bosko
Maciej Kuroń, Grażyna Kuroń
East News/Instagram
TV-Show
Córka Macieja Kuronia w MasterChef 6! Wiemy, czy otrzymała fartuch i przeszła do kolejnego etapu!
Córka Macieja Kuronia w MasterChef 6! Wiemy, czy otrzymała fartuch i przeszła do kolejnego etapu!
Mateusz Gessler na planie MasterChef Junior
Newsy
Mateusz Gessler prywatnie. Jego syn Franciszek też będzie kucharzem? Kim jest Ula, która "prawie wychowała jego syna"?
Mateusz Gessler prywatnie. Jego syn Franciszek też będzie kucharzem? Kim jest Ula, która "prawie wychowała jego syna"?

Mateusz Gessler jako mały chłopiec wyemigrował z mamą do Francji i tam się wychował. W najnowszym numerze "Party" Lux opowiada o swoim dzieciństwie. Przyznaje się, że nie zawsze było lekko. W tej rozmowie nie mogło zabraknąć pytań o ulubione smaki z dzieciństwa. I tutaj niespodzianka! Przyszły szef kuchni i juror „MasterChef Junior", mając do wyboru ślimaki czy ostrygi, wolał... polską zupę. Smak dzieciństwa to ogórkowa mamy. Znaleźć ogórki kiszone w Paryżu nie było łatwo. Żeby je kupić, jechaliśmy przez całe miasto do żydowskiego sklepu w dzielnicy Le Marais. Nie umiem odtworzyć smaku tej zupy. Ona była częścią naszej polskości we Francji - mówi „Party" Lux Mateusz Gessler. Mateusz Gessler przyznaje się, że w dzieciństwie... nie rwał się do gotowania. Podglądał tylko kuchnię mamy i babci. Sam zaczął gotować dopiero jako dorosły mężczyzna. Dlatego z tym większym podziwem obserwuje uczestników "MasterChef Junior", którzy jeszcze przed ukończeniem 13 lat potrafią upiec tort lub upiec polędwicę Wellington. Juror show, prywatnie jest tatą 11-letniego Franciszka. Czy jego syn gotuje? Dużo czasu spędził w naszej kuchni w Warszawie Wschodniej. Od 10 lat pracuję z Ulą, która lepi u nas pierogi, przygotowuje dania „mączne” – ona... prawie wychowała mojego syna. Czasem lepią wspólnie, dzięki czemu Franek widzi, jaką przyjemność może sprawić gościom restauracji - mówi Mateusz Gessler. Mateusz Gessler zaskarbił sobie sympatię uczestników programu. Przyznaje, że sam bawił się na planie „MasterChef Junior"  jakby był dzieckiem. Widzowie też bardzo go polubili. Co planuje dalej przeczytacie w najnowszym numerze specjalnego wydania "Party" Lux.   Zobacz też: To prawdziwa sztuka! Mateusz...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner