To właśnie Laura i Armin podbili serca widzów 8. edycji "Love Island" i wygrali program! Teraz przed nimi powrót do Polski i tworzenie relacji już poza kamerami. Jak zatem zakochani widzą swoją przyszłość po zakończeniu show? Właśnie Laura i Armin odezwali się do fanów i wszystko zdradzili.

Reklama

"Love Island 8": Laura i Armin zabrali głos po finale

W wielkim finale 8. edycji "Love Island" wystąpiły cztery pary, jednak to Laura i Armin bezapelacyjne zostali ulubieńcami widzów i zdobyli aż 68,4 % głosów. Tym samym, to właśnie oni wygrali show i wyszli z programu nie tylko bogatsi o 100 tysięcy złotych, ale także jako szczęśliwa para.

Dziś Laura i Armin wracają już do Polski i właśnie para odzyskała swoje telefony i mogła skontaktować się ze swoimi obserwatorami. Na Instagramie Laury pojawiło się nagranie z Arminem, w którym para zwróciła się do fanów.

Instagram

Zobacz także: Lori komentuje zwycięstwo Laury i Armina w ósmej edycji "Love Island". Spodziewała się?

Laura i Armin podziękowali fanom za głosy i poprosili, aby trzymać kciuki za ich relację po programie!

Zobacz także

- Emocje jeszcze nie opadły po wygranej w "Love Island", ale wracamy dzisiaj do Polski razem. Dziękujemy za wszystkie głosy i jesteśmy mega wdzięczni. Dostaliśmy dużo wsparcia. Oglądaliśmy dopiero swoje wizytówki, bo nawet nie widzieliśmy, jak to wszystko wyglądało, no ale tak naprawdę będziemy randkować z "Love Island 8" w Polsce. Buziaczki, dziękujemy - powiedziała Laura.

- Zgadza się. Życzcie nam szczęścia na nowej drodze życia - dodał Armin.

Instagram

Zobacz także: "Love Island": Karolina Gilon o rozstaniu Agaty i Huberta. "Jest mi bardzo przykro, bo..."

Wszystko wskazuje na to, że Laura i Armin są ze sobą naprawdę bardzo szczęśliwi i z optymizmem patrzą na budowanie swojej relacji po programie. Ta wiadomość bardzo ucieszyła fanów "Love Island", bo przypomnijmy, że wcześniej dotarły do nich smutne informacje, że dwie inne pary 8. edycji show najprawdopodobniej już się rozstały. Zarówno Jaqueline, jak i Oliwia w swoich mediach społecznościowych przyznały, że do Polski wracają jako singielki, tym samym dając do zrozumienia, że ich relacje się rozpadły.

Reklama

Spodziewaliście się takiego obrotu spraw?

Instagram
Mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama