Jadzia Nalepa z programu Duże dzieci  - jak się zmieniła? Jadzia Nalepa na planie Duże dzieci Wojciech Mann na planie Duże dzieci Jadzia Nalepa na planie Duże dzieci Jadzia Nalepa z programu Duże dzieci przemiana
Jadzia Nalepa z programu Duże dzieci  - jak się zmieniła?
East News
1/8
Jadzia Nalepa z programu Duże dzieci  - jak się zmieniła?
East News

Pamiętasz Jadzię Nalepę z "Dużych dzieci"? Ta słodka dziewczynka, która była gwiazdą show TVP, dziś jest nastolatką. Każdy kto choć raz obejrzał program "Duże dzieci" z Wojciechem Mannem, z pewnością zapamiętał Jadzię, która była prawdziwą osobowością tego show. Jak wygląda dziś? Jak wyglądała na planie show? Zobacz na kolejnych slajdach naszej galerii! 

2/8
Jadzia Nalepa na planie Duże dzieci

Program "Duże dzieci" zadebiutował w TVP w 2005 roku. Jedną z gwiazd programu była Jadzia Nalepa... 

3/8
Wojciech Mann na planie Duże dzieci

W programie "Duże dzieci" prowadzący Wojciech Mann rozmawiał na różne tematy z dziećmi w wieku 6-9 lat. Osobą, która zdecydowanie wyróżniała się na tle innych dzieci była słodka Jadzia. 

4/8
Jadzia Nalepa na planie Duże dzieci

Jadzia była zdecydowanie tą "najmądrzejszą", która najczęściej udzielała się i dyskutowała z Mannem. Wtedy Jadzia była dzieckiem, a dziś ma 18 lat! Jak wygląda? Co robiła po programie? Zobacz na następnym slajdzie!

5/8
Jadzia Nalepa z programu Duże dzieci przemiana

Jadzia w 2008 roku. Jako młoda dziewczynka podkładała głos w filmach „Rodzinka Robinsonów” czy "Adibu: Poznaję tajemnice ludzkiego ciała".

6/8
Jadzia Nalepa z programu Duże dzieci - ale się zmieniła

Po zakończeniu show TVP pojawiła się także w innych programach - m.in. "Jak oni śpiewają" czy "Gwiezdny cyrk". 

7/8
Jadzia Nalepa z programu Duże dzieci - zobacz jak dziś wygląda

Jadzia Nalepa ma dziś 18 lat! Tak wygląda gwiazda "Duże dzieci" 12 lat po rozpoczęciu emisji show TVP. Zobaczcie jej zdjęcia na kolejnych slajdach!

8/8
Jadzia Nalepa z programu Duże dzieci - jak dziś wygląda?

Jadzia Nalepa z programu "Duże dzieci" ma dziś 18 lat.

Więcej na temat Wojciech Mann Jadzia Nalepa