Nie da się ukryć, że fani już z niecierpliwością czekają na nową, ósmą odsłonę kontrowersyjnego, matrymonialnego show TVN-u, "Hotel Paradise". Smaczku dodaje fakt, że stacja powoli odkrywa pierwsze karty. Jak wygląda przystojniak, który zawalczy o pieniądze i miłość? Kim jest pierwsza ślicznotka ósmego sezonu? Sami się przekonajcie!

Reklama

"Hotel Paradise": Pierwsi uczestnicy show

Dopiero co opadły emocje po siódmej odsłonie miłosnego formatu, a tymczasem na widzów czeka już kolejna dawka kontrowersji. Ostatnio Klaudia El Dursi zdradziła, że zakończyły się nagrania do ósmego sezonu "Hotelu Paradise". Produkcja długo więc nie zwlekała z przedstawieniem pierwszych uczestników show. Na pierwszy ogień poszła Luiza:

Poznajcie Luizę! Jej motto to „na wojnie i w miłości wszystko wolno”. Luiza jest wieczną singielką. Do tej pory miała jedynie krótkie, niespełniające jej oczekiwań relacje, ale marzy o poważnym i trwałym związku.
czytamy na temat uczestniczki.

Zobacz także: Kori z "Hotelu Paradise" zapomniała już o Jacku i jest w nowym związku? To zdjęcie wiele mówi

Jak się okazuje, fani "Hotelu Paradise" już ruszyli z komentarzami:

Zobacz także
Ale śliczna
Szczery piękny uśmiech
Wygląda na mega pozytywną

Co więcej, na instagramowym profilu show pojawił się także pierwszy uczestnik!

Zobacz także: Fani "Hotelu Paradise" czekali na to przez 8. edycji. "W końcu, nareszcie"

Tym jest dobrze zbudowany Antek:

Przed Wami Antek! Nie szuka nikogo na stałe, trudno mu się zakochać. Swój jedyny poważny związek zakończył, ponieważ nie widział w nim żadnych perspektyw. Uważa, że robi kiepskie pierwsze wrażenie na kobietach, ale jak sam obiecuje, to zmienia się z czasem
czytamy.

Co na to widzowie?

Antek przynajmniej szczery
Oho. Zaczyna się.
Nawet nie czytałem opisu a od razu wiedziałem że jest trenerem personalnym
Reklama

A Wy co sądzicie o pierwszych uczestnikach? Zdecydowanie lepiej poznamy ich już 4 marca na antenie Telewizyjnej Siódemki!

Hotel Paradise Klaudia El Dursi
Hotel Paradise Klaudia El Dursi
Reklama
Reklama
Reklama