Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Wiosenna ramówka Polsatu 2016
TV-Show

Wiosenna ramówka Polsatu - co czeka widzów w tym sezonie? Zagłosujcie na swoją ulubioną propozycję!

Wiosenna ramówka Polsatu - co czeka widzów w tym sezonie? Zagłosujcie na swoją ulubioną propozycję!

Rusza wiosenna ramówka Polsatu? Co tym razem zobaczą widzowie słonecznej stacji? Znamy ofertę! W ramówce mnóstwo nowości, ale przede wszystkim  znane i lubiane hity. Każdy znajdzie coś dla siebie. W naszej sondzie zagłosujcie na swój ulubiony program albo serial!

Gwiazdy "Pierwszej miłości" kibicują Uli Dębskiej w TZG i Mateuszowi Banasiukowi w TTBZ! Jak?

Nowości w wiosennej ramówce Polsatu!

Polsat stawia na nowości - serial "Powiedz TAK!" z plejadą polskich gwiazd oraz program "Suprise, suprise". „Powiedz TAK!” to obyczajowo – komediowa historia, która w zabawny sposób przedstawia życiowe wzloty i upadki warszawskich trzydziestolatków. Czworo przyjaciół: Basia, Wiktor, Justyna i Bartek (granych przez obecnie najbardziej pożądanych aktorów młodego pokolenia - Katarzynę Zawadzką, Pawła Domagałę, Agnieszkę Więdłochę i Nikodema Rozbickiego) wspiera się wzajemnie i planuje zrobić oszałamiającą karierę w branży ślubno-weselnej! (Premierowy odcinek – 1 marca (wtorek), godz. 21.30)

Z kolei "Suprise, Suprise" to program pełen wzruszeń, łez, radości, nieoczekiwanych spotkań i zaskakujących niespodzianek. Ten show jest szansą, by docenić prawdziwych bohaterów codzienności. Poznamy historie zwykłych – niezwykłych ludzi, którzy w zaskakujących sytuacjach potrafili bezinteresownie pomóc innym, a nawet uratować od śmierci zupełnie obce osoby. Zaproszeni do programu bohaterowie, zostaną uhonorowani niespodzianką będącą niejednokrotnie spełnieniem ich życiowych marzeń. A wszystko dlatego, że tak po prostu, w przeszłości zdecydowali się pomóc innemu człowiekowi. Program poprowadzą Wojciech Błach oraz Stefano Terrazzino. (Premierowy odcinek – 12 marca (sobota), godz. 20.00).

 

Sprawdzone show Polsatu - "Taniec z Gwiazdami", "Nasz nowy dom"...

W wiosennej ramówce Polsatu nie może zabraknąć stałych hitów. W piątki od 4 marca o godzinie 20. będziemy mogli oglądać piątą edycję "Tańca z Gwiazdami". Tym razem na parkiecie zobaczymy: Elżbietę Romanowską, boksera wagi ciężkiej - Izu Ugonoha, jedną z najładniejszych aktorek młodego pokolenia - Joannę Opozdę, wokalistę zespołu De Mono – Andrzeja Krzywego, doktor Olę Pietrzak z Leśnej Góry, czyli aktorkę Annę Karczmarczyk, wokalistkę Kasię Stankiewicz, Mistera Polski 2015 Rafała Jonkisza, aktora Waldemara Błaszczyka, zafascynowanego muzyką aktora młodego pokolenia - Nikodema Rozbickiego, cudowne dziecko polskich komedii romantycznych, 17 – letnią Julię Wróblewską oraz aktorkę, która „największą gwiazdą czuje się w domu” - Dorotę Chotecką.

 

W show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wystąpią zaś Katarzyna Zielińska, Aleksandra Szwed, Katarzyna Pakosińska, Agnieszka Twardowska, Marcin Rogacewicz, Adam Fidusiewicz, Dariusz Kordek i Jerzy Grzechnik. Tu nastąpiła zmiana godziny emisji na 21:30 w każdą sobotę.

 

Na widzów czekaja oczywiście kolejne edycje show kulinarnych - "Top Chef" (od 2 marca (środa), godz. 20.40) oraz "Hell's Kitchen. Piekielna Kuchnia" (od 1 marca (wtorek), godz. 20.00). Z kolei w 11. edycji “Tylko muzyka. Must be the music” w roli jurora zobaczymy po raz pierwszy Tymona Tymańskiego. Premierowy odcinek – 6 marca (niedziela), godz. 20.00. Fani nie mogą się również doczekać na kolejny sezon "Nasz nowy dom" z Katarzyną Dowbor. Dla fanów seriali Polsat przygotował kontynuacje hitów "Przyjaciółki", "Pierwsza Miłość" oraz "świat według Kiepskich". 

 

Wiosną widzowie zobaczą również kontynuacje seriali paradokumentalnych: „Trudne sprawy” (od 29 lutego, od poniedziałku do piątku, o godz. 13.00), „Malanowski i Partnerzy” (od 29 lutego, od poniedziałku do piątku, o godzinie 16.30), „Zdrady” (od 3 marca - czwartki o godzinie 22.00) „Pielęgniarki” (od 29 lutego, od poniedziałku do piątku, o godzinie 12.00) oraz wracające po przerwie „Dlaczego ja?” (od 29 lutego od poniedziałku do piątku, o godzinie 14.45) i „Pamiętniki z wakacji” (od 2 marca, w środy o godz. 22.05).

 

Na który z programów czekacie najbardziej?

 

Zobacz: Joanna Opozda zdradziła jak idą jej treningi do Tańca z Gwiazdami: "Bywa ciężko"

 

Powiedz TAK! - to nowy serial Polsatu!

Powiedz TAK! - nowy serial Polsatu

Tymon Tymański jest nowym jurorem Must be the music.

Tylko muzyka. Must be the music 11 edycja - wiosenna ramówka Polsatu

Kasia Dowbor zaprasza na "Nasz nowy dom".

Nasz nowy dom - wiosenna ramówka Polsatu

 

 

 

 

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ramówka Polsatu
East News
Newsy
Rewia gwiazd na ramówce Polsatu! Ale ich dużo… ZDJĘCIA!
Rewia gwiazd na ramówce Polsatu! Ale ich dużo… ZDJĘCIA!

Kto przyszedł na prezentację wiosennej ramówki Polsatu?

Kinga Rusin, Małgorzata Socha, Małgorzata Rozenek... - plejada gwiazd na prezentacji ramówki TVN!
Seriale
Kinga Rusin, Małgorzata Socha, Małgorzata Rozenek... - plejada gwiazd na prezentacji ramówki TVN!
Kinga Rusin, Małgorzata Socha, Małgorzata Rozenek... - plejada gwiazd na prezentacji ramówki TVN!

Kto jeszcze przyszedł?

"19 +"
x-news.pl
Newsy
Zmiany w emisji programów „Szkoła”, „19+” oraz „Ślub od pierwszego wejrzenia”! Widzowie będą zaskoczeni!
Zmiany w emisji programów „Szkoła”, „19+” oraz „Ślub od pierwszego wejrzenia”! Widzowie będą zaskoczeni!

Wiosenna ramówka dla fanów „Szkoły”, „19+” oraz „ Ślubu od pierwszego wejrzenia ” może być sporym zaskoczeniem. Już w lutym na antenie pojawią się nowe odcinki programów, ale będzie je można zobaczyć wyłącznie na antenie TVN7! Zmienią się też godziny emisji i pojawi się wiele nowości. Zobaczcie... Nowe godziny emisji serialu "Szkoła", "19+"! Na antenie TVN 7 już 24 lutego wystartuje nowa ramówka. Zobaczymy nowe odcinki uwielbianych przez młodych widzów seriali  "Szkoła" i "19+", które znikną z TVN i będzie można zobaczyć je jedynie w Siódemce. O 18.00 widzowie obejrzą "Szkołę", a o 19.00 "19+". Na antenie TVN 7 wrócił też kolejny sezon serialu  „Zakochani po uszy”. To już 3. sezon hitu "Siódemki", od 28 lutego na antenie pojawi się również 4. sezon programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. „Hotel Paradise” z Klaudią El Dursi w roli prowadzącej! W wiosennej ramówce pojawią się też nowości. Chodzi oczywiście o nowy format „Hotel Paradise”, który będzie można obejrzeć codziennie o godzinie 20.00. W polskiej edycji prowadzącą została uczestniczka „Top Model” – Klaudia El Dursi , która najwyraźniej wyrasta na nową gwiazdę stacji.  Siódemka w 2020 roku będzie jeszcze bardziej wyrazista i pełna emocji. Cały czas na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby naszego widza - dlatego na wiosnę przygotowaliśmy bardzo zróżnicowaną ramówkę. W ofercie programowej znajdą się zarówno własne produkcje rozrywkowe, jak i świetny kontent filmowy oraz serialowy - mówi Kasia Mazurkiewicz, szefowa Siódemki.  ...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner