Dj Adamus odchodzi z Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Znamy pierwsze cztery gwiazdy 5. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! To będzie ostra konkurencja

Dj Adamus odchodzi z Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Już wiosną rusza 5. edycja show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jakie gwiazdy pojawią się w programie? Jak dowiedziało się Party.pl na scenie show zobaczymy między innymi: aktorkę "Barw Szczęścia", a także młodą mamę Aleksandrę Szwed! Kto jeszcze wystąpi w show? Znamy kilka nazwisk!

Twoja twarz brzmi znajomo - kto pojawi się w programie?

Kolejnym uczestnikiem jest gwiazdor "Na dobre i na złe" i ojciec trójki córek, Marcin Rogacewicz. Z nimi i Aleksandrą Szwed konkurować będzie aktor Radosław Pazura, brat Cezarego i mąż Doroty Choteckiej, która w tym samym czasie zmierzy się w "Tańcu z Gwiazdami". Czwarte nazwisko to Katarzyna Pakosińska, kiedyś związana z Kabaretem Moralnego Niepokoju, prezenterka i pisarka. Jak Wam się podobają gwiazdy, które zobaczymy w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Będzie na co popatrzeć i czego posłuchać? :) 

 

W TTBZ doszło już do jednej poważnej zmiany w składzie jury - DJ Adamusa zastąpi Bartek Kasprzykowski, czyli zwycięzca czwartej edycji show. Jakie niespodzianki czekają nas jeszcze?

 

Piątą uczestniczką TTBZ jest młoda gwiazda z The Voice of Poland. Zobacz, która!

 

Zobacz także: Kulisy odejścia Dj Adamusa z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Co się stało?

 

Aleksandra Szwed dokładnie rok temu urodziła synka. Jutro jej synek będzie obchodził pierwsze urodziny

Aleksandra Szwed tuli syna

Katarzyna Pakosińska bardzo często prowadzi Festiwale piosenki w Telewizji Polskiej. Czy wiedzieliście, że też potrafi śpiewać?

Kasia Pakosińska na nagraniu programu
East News

Marcin Rogacewicz, od lat gra w serialu "Na dobre i na złe" doktora Zapałę. Prywatnie zakochany w córkach. Tata idealny!

Marcin Rogacewicz z rodziną na spacerze
Paparazzi

Radosław Pazura, 13 lat temu przeżył wypadek samochodowy, w którym zginął jego przyjaciel również aktor Waldemar Goszcz. Aktor uważa, że po wypadku zaczął nowe, lepsze życie:

Radosław Pazura na premierze serialu Zbrodnia
Akpa

Więcej na temat Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Przeładuj

Eurowizja 2020: Kto pojedzie z Polski? Oto wszyscy kandydaci!

zobacz 00:50