Wiesia z Sanatorium miłości jest zakochana?
Facebook

Wiesia z "Sanatorium miłości" pokazała zdjęcie w seksownym stroju kąpielowym. Co za figura!

Wiesia z Sanatorium miłości jest zakochana?
Facebook

Wiesia z "Sanatorium miłości" była jedną z najwyrazistszych postaci w programie. Jej radosny śmiech słychać było z daleka. Wiesia wyróżniała się również kolorowymi i efektownymi strojami. Pod tym względem idealnie dobrała się z inną przebojową uczestniczką show TVP1, Janiną, którą wszyscy nazywali Niną.

Wiesława, po zakończeniu "Sanatorium miłości", nie daje o sobie zapomnieć. Emerytka prężnie rozwija swoje konto na Instagramie. Jej fani mogą zobaczyć, jak wygląda jej codzienne życie. Ostatnio Wiesia zaskoczyła wszystkich publikując tam zdjęcie w seksownym stroju kąpielowym. Jak się w nim prezentowała? Zobaczcie poniżej!

Wiesia z "Sanatorium miłości" w stroju kąpielowym

Niedawno pisaliśmy, że przyjaźń między uczestnikami "Sanatorium miłości" wciąż trwa. Emeryci spędzają nawet wspólnie wakacje. Marek, Wiesia, Nina, Joanna i Walentyna jeżdżą razem po Polsce i wzajemnie się odwiedzają. Gdy nie są razem, spędzają czas ze swoimi bliskimi. Ostatnio Wiesia pochwaliła się na Instagramie zdjęciem zrobionym w wakacyjnym kurorcie. Emerytka nie zdradziła, gdzie dokładnie odpoczywała. Jednak nie to było istotne...

Wszyscy zwrócili uwagę przede wszystkim na obłędną sylwetkę Wiesi. Emerytka zaprezentowała się bowiem w seksownym stroju kąpielowym, który podkreślił jej kobiece kształty. Musimy przyznać, że Wiesława to prawdziwa seksbomba! Tylko spójrzcie na jej zdjęcie w stroju kąpielowym!

Wiesława z "Sanatorium miłości" w stroju kąpielowym
Instagram

Wiesława z "Sanatorium miłości" ma partnera?

Przypomnijmy, że Wiesława w "Sanatorium miłości" bardzo zbliżyła się z Cezarym. Sympatyczny emeryt zawsze podziwiał jej wdzięki. Szczególnie podobały mu się jej długie, jasne włosy. Cezary pisał nawet do niej listy miłosne. Niestety, tę znajomość przerwała nagła śmierć uczestnika "Sanatorium miłości". Cezary Mocek zmarł w lutym 2019 roku. Po jego odejściu Wiesława oficjalnie nie pokazywała się z żadnym mężczyzną. Na jej Instagramie również nie pojawiają się zdjęcia z sympatiami. Czyżby jej serce wciąż było wolne?

Coś nam się wydaje, że po publikacji tak seksownego zdjęcia w stroju kąpielowym Wiesia będzie mogła przebierać w ofertach matrymonialnych! Zgadzacie się z nami?

Wiesia i Czarek bardzo się do siebie zbliżyli w programie "Sanatorium miłości"

Sanatorium miłości
Facebook

Myślicie, że emerytka znajdzie jeszcze miłość?

Uczestnicy Sanatorium miłości
Facebook

 

Więcej na temat Sanatorium miłości
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09