East News

Cezary Mocek był jednym z najbardziej lubianych uczestników "Sanatorium miłości". Zawsze wesoły i przyjazny, świetnie dogadywał się z pozostałymi kuracjuszami. Z każdej, nawet niezręcznej sytuacji potrafił wybrnąć. Wiadomość o jego śmierci poruszyła wszystkich uczestników pierwszej edycji programu, którzy w wywiadach nie potrafili ukryć łez wspominając mężczyznę. Okazuje się, że po zakończeniu show Cezary Mocek bardzo często rozmawiał z Wiesławą Kwiatek. Oboje wiele obiecywali sobie po tej znajomości, planowali nawet wspólny wyjazd. Kobieta dostała nawet miłosnego sms-a. Zobaczcie, co jej napisał Cezary!

Wielka przyjaźń Cezarego i Wiesi z Sanatorium miłości

Jak donosi se.pl, znajomość pary zaczęła się rozwijać po zakończeniu programu. Rozmawiali ze sobą godzinami przez telefon, niestety ze względu na dużą odległość nie mogli się często widywać. Wiesia zdradziła, że bardzo tego żałuje:

Płaczę i wspominam wszystkie miłe chwile. Żałuję, ze nie rzuciłam wszystkiego i nie pojechałam do tego szpitala. Takich mężczyzn jak Cezary już nie ma na tym świecie - wyznała Wiesława Kwiatek w rozmowie z se.pl

 

Wiesia otrzymała nawet miłosnego sms-a od Cezarego. Mężczyzna w ten sposób pokazał, jak potrafi być romantyczny i słowami Adama Asnyka powiedział, ile dla niego znaczy Wiesia. 

„Jednego serca! tak mało, tak mało; Jednego serca trzeba mi na ziemi! Coby przy moim miłością zadrżało; A byłbym cichym pomiędzy cichymi… Jednych ust trzeba! Skąd bym wieczność całą; Pił napój szczęścia ustami moimi; I oczu dwoje, gdzie bym patrzał śmiało; Widząc się świętym pomiędzy świętymi.; Jednego serca i rąk białych dwoje! Coby mi oczy zasłoniły moje; Bym zasnął słodko, marząc o aniele; Który mnie niesie w objęciach do nieba… Jednego serca! tak mało mi trzeba; A jednak widzę, że żądam za wiele! – Czy jest to tak bardzo za wiele?”

Cezary Mocek zmarł 19 lutego 2019 z powodu nagłej choroby. 

 

Cezary Mocek w "Sanatorium miłości"

Cezary Mocek z Sanatorium miłości nie żyje
Mat. promocyjne

Cezary Mocek o miłości

Cezary Mocek nie żyje

Zobacz takżePoruszające słowa Cezarego z "Sanatorium miłości". Posłuchajcie, co mówił w ostatnim wywiadzie dla Party.pl

Więcej na temat Sanatorium miłości