TV-Show

Uczestnicy "Sanatorium miłości" romansują! Z kim? Zdradza Marta Manowska!

Uczestnicy "Sanatorium miłości" romansują! Z kim? Zdradza Marta Manowska!

Program "Sanatorium miłości" okazał się być prawdziwym hitem! Widzowie z wypiekami na twarzy śledzili poczynania sympatycznych emerytów. Choć uczucia, które narodziły się w programie TVP1, nie przetrwały próby czasu, uczestnicy zdobyli coś więcej. Emerytów połączyła prawdziwa przyjaźń, która trwa do dziś. 

Marta Manowska spotkała się niedawno z uczestnikami "Sanatorium miłości". Tylko nam prowadząca show zdradziła, jak potoczyły się losy ulubieńców widzów. Okazuje się, że ich życie uczuciowe jest naprawdę interesujące... Zresztą przekonajcie się sami!

Uczestnicy "Sanatorium miłości" spędzają nawet razem wakacje!

Uczestnicy
Facebook

Czy ktoś z nich znalazł prawdziwą miłość?

Uczestniczki programu
Facebook Sanatorium miłości TVP

Zobacz także: Ryszard z "Sanatorium miłości" wyprowadza się z Polski? "A co, nie wolno mi?"

Marta Manowska jest zakochana?
Instagram
Newsy
TYLKO U NAS! Marta Manowska znalazła miłość na planie "Sanatorium miłości"?
TYLKO U NAS! Marta Manowska znalazła miłość na planie "Sanatorium miłości"?

Marta Manowska uważana jest za najlepszą swatkę w Polsce! W programach "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości" łączy ludzi w pary jak nikt inny! Czy sama również ma szczęście w miłości? Od jakiegoś czasu plotkuje się, że Marta Manowska spotyka się z mężczyzną, którego poznała na planie "Sanatorium miłości". Jaka jest prawda? Zobacz, co zdradziła nam Marta Manowska! Marta Manowska jest zakochana? Zobacz także:  Marta Manowska jest zakochana! Kim jest jej nowy partner? Poznali się w "Sanatorium Miłości"!

Uczestniczki programu "Sanatorium miłości" z Martą Manowską
Facebook Sanatorium miłości TVP
Newsy
Uczestniczka "Sanatorium miłości" wystąpi w "The Voice Senior"? Marta Manowska pokazała zaskakujące zdjęcie!
Uczestniczka "Sanatorium miłości" wystąpi w "The Voice Senior"? Marta Manowska pokazała zaskakujące zdjęcie!

W programie "The Voice Senior" wystąpi jedna z uczestniczek pierwszej edycji "Sanatorium miłości"? Już za kilka miesięcy Telewizja Publiczna wyemituje najnowsze muzyczne talent-show w którym będą występować uczestnicy, który ukończyli 60. rok życia. Jak już wiemy, w jury zasiądą: Alicja Majewska, Urszula Dudziak, Andrzej Piaseczny oraz Marek Piekarczyk.  Program poprowadzą Marta Manowska i Tomasz Kammel. Czy nowe "The Voice Senior" będzie hitem? Tego dowiemy się dopiero za kilka miesięcy. Teraz trwają nagrania do "przesłuchań w ciemno". Marta Manowska na swoim InstaStories pokazała kulisy programu i okazuje się, że na nagraniach pojawiła się jedna z uczestniczek "Sanatorium miłości"!  Uczestniczka "Sanatorium miłości" wystąpi w muzycznym show? Okazuje się, że na nagraniach programu "The Voice Senior" pojawiła się... Janina "Nina" Busk! Pani Nina na planie show zaprezentowała się w nowej fryzurze i cekinowej kreacji- wyglądała świetnie! Czy była uczestniczka "Sanatorium miłości" wzięła udział w "przesłuchaniach w ciemno" czy była gościem w programie? Tego Marta Manowska, która pokazała zdjęcie pani Niny, nie zdradziła. My mamy jednak nadzieję, że wkrótce zobaczymy  panią Ninę na scenie!  Przypominamy, że w przeszłości Janina Busk miała wystąpić również w programie "Big Brother"! Była uczestniczka "Sanatorium miłości" w jednym z wywiadów przyznała, że chciała wejść do domu Wielkiego Brata. Jak informowała "Rewia" Janina Busk zgłosiła się na casting do pierwszej edycji reality-show, ale przegrała wówczas z Alicją Walczak, która ostatecznie weszła do programu. Zapewniano mnie, że trafię do programu. I mam czekać na telefon od...

Wiesia z Sanatorium miłości jest zakochana?
Facebook
TV-Show
Wiesia z "Sanatorium miłości" pokazała zdjęcie w seksownym stroju kąpielowym. Co za figura!
Wiesia z "Sanatorium miłości" pokazała zdjęcie w seksownym stroju kąpielowym. Co za figura!

Wiesia z "Sanatorium miłości" była jedną z najwyrazistszych postaci w programie. Jej radosny śmiech słychać było z daleka. Wiesia wyróżniała się również kolorowymi i efektownymi strojami. Pod tym względem idealnie dobrała się z inną przebojową uczestniczką show TVP1, Janiną, którą wszyscy nazywali Niną. Wiesława, po zakończeniu "Sanatorium miłości", nie daje o sobie zapomnieć. Emerytka prężnie rozwija swoje konto na Instagramie. Jej fani mogą zobaczyć, jak wygląda jej codzienne życie. Ostatnio Wiesia zaskoczyła wszystkich publikując tam zdjęcie w seksownym stroju kąpielowym. Jak się w nim prezentowała? Zobaczcie poniżej! Wiesia z "Sanatorium miłości" w stroju kąpielowym Niedawno pisaliśmy, że przyjaźń między uczestnikami "Sanatorium miłości" wciąż trwa. Emeryci spędzają nawet wspólnie wakacje . Marek, Wiesia, Nina, Joanna i Walentyna jeżdżą razem po Polsce i wzajemnie się odwiedzają. Gdy nie są razem, spędzają czas ze swoimi bliskimi. Ostatnio Wiesia pochwaliła się na Instagramie zdjęciem zrobionym w wakacyjnym kurorcie. Emerytka nie zdradziła, gdzie dokładnie odpoczywała. Jednak nie to było istotne... Wszyscy zwrócili uwagę przede wszystkim na obłędną sylwetkę Wiesi. Emerytka zaprezentowała się bowiem w seksownym stroju kąpielowym, który podkreślił jej kobiece kształty. Musimy przyznać, że Wiesława to prawdziwa seksbomba! Tylko spójrzcie na jej zdjęcie w stroju kąpielowym! Wiesława z "Sanatorium miłości" ma partnera? Przypomnijmy, że Wiesława w "Sanatorium miłości" bardzo zbliżyła się z Cezarym. Sympatyczny emeryt zawsze podziwiał jej wdzięki. Szczególnie podobały mu się jej długie, jasne włosy. Cezary pisał nawet do niej listy miłosne . Niestety, tę znajomość przerwała nagła śmierć uczestnika...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner