Pełna lista uczestników Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8 Anna Dereszowska pod studiem TVP Kacper Kuszewski Kasia Moś Marcel Sabat
Pełna lista uczestników Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8
1/9
Pełna lista uczestników Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8

Mamy pełną listę gwiazd, które pojawią się w ósmej edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Jako pierwsi informowaliśmy, że na udział w show zdecydowali się m.in. gwiazdor "M jak miłość" Kacper Kuszewski oraz tegoroczna reprezentantka Polski na Eurowizji 2017 - Kasia Moś. Kto jeszcze sprawdzi swoje siły na scenie?

 

Pełna lista uczestników ósmej edycji TTBZ! 

Zobaczcie wszystkich uczestników nowej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i sprawdźcie, kim oni są. Macie już swojego faworyta?

 

Zobacz także: Na Eurowizji nie obyło się bez skandali. Komentarz dziennikarza wzbudził kontrowersje. Co mówił o Kasi Moś?

2/9
Anna Dereszowska pod studiem TVP

Udział Anny Dereszowskiej w show to największe zaskoczenia. Aktorka długo unikała występów w jakichkolwiek programach rozrywkowych, ale do "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przekonała ją córka Lena - podaje "Flesz":

Jest fanką „TTBZ” i zapewne po cichu liczy, że będzie chodzić z koleżankami na nagrania i kibicować mamie - czytamy w nowym Fleszu. 

3/9
Kacper Kuszewski

Kacper Kuszewski świetnie śpiewa (trzecie miejsce w Jak oni śpiewają), świetnie tańczy (wygrał "Taniec z Gwiazdami"), jest dobrym aktorem - wiedzą o tym doskonale fani "M jak miłość". Na scenie TTBZ poradzi sobie znakomicie! 

4/9
Kasia Moś

Kasia Moś na Eurowizji 2017 udowodniła,  że ma głos jak dzwon. A jak poradzi sobie z tańcem i grą aktorską? Dla jej fanów udział wokalistki w show na pewno będzie wielką przyjemnością ;)

5/9
Marcel Sabat

W show wystąpi również Marcel Sabat! Urodził sie w 1989 roku w Kielcach. Jest absolwentem Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Widzowie znają go z ról w filmach „Kamienie na szaniec” czy „Facet (nie)potrzebny od zaraz)”. Zagrał również w serialach „Komisarz Alex” czy „M jak miłość”. 

6/9
Mariusz Ostrowski

Mariusz Ostrowski to 38-letni aktor, znany z ról w takich serialach jak „Blondynka. „Lekarze”, „Czas honoru”, „Samo Życie” czy „Barwy Szczęścia”. 

7/9
Aleksandra Gintrowska

Ola Gintrowska jest absolwentką wydziału śpiewu operowego oraz wydziału sztuk dramatycznych na Kingston University w Londynie. Znana wszystkim jako słynna syrena z preselekcji do Eurowizji 2016. Jest siostrzenicą legendarnego barda, Przemysława Gintrowskiego. 

8/9
Beata Olga Kowalska

W show wystąpi również Beata Olga Kowalska -51-letnia gwiazda "Rancza" oraz Teatru Muzycznego "Roma". Jest absolwentką krakowskiej PWST, którą kończyła we wrocławskiej filii w 1991. Widzowie znają ją również m.in. z „Plebanii” czy „Na wspólnej”. 

9/9
Krzysztof Antkowiak

W show zaśpiewa również wykonawca hitu "Zakazany Owoc" - Krzysztof Anktowiak! Dla muzyka to może być wielki powrót do świata show-biznesu!