Anna-Maria Sieklucka jest jedną z gwiazd, która występuje w 14. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Już w pierwszym odcinku mogliśmy zobaczyć, że aktorka świetnie sobie radzi w show - oczywiście nie tylko aktorsko, ale także wokalnie. Coś czujemy, że Anna-Maria Sieklucka może być czarnym koniem tej edycji!

Zobacz także: "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Oto gwiazdy 14. edycji show! Nowa data emisji show! Kto wystąpi?

Ostatnio mieliśmy okazję porozmawiać z aktorką, która wyjawiła nam kilka szczegółów na temat swojego udziału w programie. Przyznała, że do każdego występu wkłada mnóstwo pracy.

Ja jestem perfekcjonistką. Ja wychodząc na scenę muszę być przygotowana na 150 procent, żeby wyszło na 100. Nie może być żadnej pomyłki - powiedziała nam Anna-Maria Sieklucka. 

Jak wiadomo, program jest nagrywany z dużym wyprzedzeniem i kiedy rozmawialiśmy z Anną-Marią Sieklucką, aktorka była już w połowie nagrań. Nie mogliśmy zatem nie zapytać, co do tej pory było dla niej największym wyzwaniem w "Twoja twarz brzmi znajomo". Okazało się, że wcale nie wcielenie się w rolę mężczyzny. Będziecie zaskoczeni tą odpowiedzią! 

Wszystkiego dowiecie się z naszego wideo, które możecie obejrzeć powyżej! 

Anna-Maria Sieklucka w zielonej koszuli w "Twoja twarz brzmi znajomo"

Więcej na temat Twoja Twarz Brzmi Znajomo