Kto wystąpi w 14. edycji show Twoja Twarz Brzmi Znajomo?
mat. prasowe
TV-Show

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Oto gwiazdy 14. edycji show! Nowa data emisji show! Kto wystąpi?

Kto w nowej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Oto gwiazdy 14. edycji. Kto wystąpi? Kiedy emisja?

Już dziś, w piątek 5 marca o godzinie 20:05, wystartuje 14. edycja show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”! Kto tym razem powalczy o zwycięstwo i "Złotą twarz"? Poznajcie gwiazdy najnowszej odsłony hitowego programu Polsatu! Nie zabraknie naprawdę dużych nazwisk! 

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Co jest najtrudniejsze dla Anny Marii-Siekluckiej, gwiazdy filmu "365 dni"?

Kto wystąpi w 14. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? 

TAMARA ARCIUCH

Aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Pracowała w największych teatrach w Polsce. Za rolę Maryny w
spektaklu „Weselu” Wyspiańskiego w reż. Rudolfa Zioło otrzymała nagrodę na festiwalu w Opolu a rola Roxie Hart w musicalu „Chicago” przyniosła jej nominację do nagrody aktorki roku 2002. Na dużym ekranie debiutowała w 1997 w filmie sensacyjnym Jarosława Żamojdy „Młode wilki 1⁄2” a postać Kaśki Wojnarówny, panny młodej w głośnym filmie Wojciecha Smarzowskiego „Wesele” z 2004, jest jej najważniejszą rolą filmową. Grała również w ostatnim filmie Janusza Morgensterna „Mniejsze zło” oraz w wielu komediach romantycznych m.in: „Nie kłam kochanie” czy „Och Karol 2” w reż. Piotra Wereśniaka. Olbrzymią popularność przyniosła jej rola Karoliny Łapińskiej w serialu „Niania” (2005-2009) gdzie zagrała antagonistkę głównej bohaterki pokazując po raz kolejny, że komedia to jej żywioł. W 2008 grała Piękną Nieznajomą w serialu „Halo Hans!” , gdzie wcielała się w każdym odcinku w inną postać w sumie grając 13 różnych ról. Przez jakiś czas związana była również z serialem „M jak miłość” i „Ojciec Mateusz”. Od niedawna zajmuje się razem z partnerem Bartkiem Kasprzykowskim również produkcją własnych spektakli teatralnych, z które można oglądać na rożnych scenach w całej Polsce.

Tamara Arciuch w
mat. prasowe

MAJA HYŻY

Piosenkarka i influencerka. W 2013 wzięła udział w przesłuchaniach do trzeciej edycji programu X Factor, w którym zajęła czwarte miejsce. W krótkim czasie po udziale w programie nagrała dwa utwory zatytułowane „Zgadnij” oraz „Bluza”. W 2015 roku ukazała się jej pierwsza płyta o tytule „W chmurach”, a promował ją singiel „Będę kochać”. W tym samym roku wzięła udział w koncercie Superpremier na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W 2018 roku zakwalifikowała się do finału krajowych eliminacji do 63. Konkursu Piosenki Eurowizji. W melodyjnych utworach łączy nowoczesne elektroniczne brzmienie z niebanalnym, głębokim wokalem, poszukując inspiracji w twórczości takich wokalistek jak: Ellie Goulding, Emeli Sandé, Paloma Faith czy Jennifer Hudson. Maja aktywnie pojawia się w mediach społecznościowych, próbując swoich sił także jako influencerka. Jest w stałym kontakcie z fanami, regularnie dzieląc się kulisami swojej pracy zawodowej i polecanymi stylizacjami.

Maja Hyży w
mat. prasowe

ANNA MARIA SIEKLUCKA

Aktorka teatralno-filmowa. Ukończyła Akademię Sztuk Teatralnych w Krakowie na wydziale lalkarskim. Do tej pory występowała głównie w teatrze. Na swoim koncie ma m.in. rolę w sztuce "Dzień Walentego" Iwana Wyrypajewa oraz w spektaklu "Wesele" w reżyserii Włodzimierza Staniewskiego. Należy do Chóru Kobiet, występuje tam w spektaklu "Magnificat", reż. Marta Górnicka, który ostatnio wystawiono w Madrycie w Teatros del Canal. Sieklucka związana jest z lubelskim Centrum Kultury i Sceną In Vitro, gdzie można ją było zobaczyć w jednej z odsłon serialu kryminalnego na podstawie twórczości Marcina Wrońskiego pt. "Ten cholerny wrzesień ". W 2019 roku wystąpiła w serialu telewizyjnym "Na dobre i na złe". Na dużym ekranie zadebiutowała wcielając się w główną bohaterkę głośnego filmu „365 dni”- Laurę Biel.

Anna Maria-Sieklucka w
mat. prasowe

MAGDALENA NAROŻNA

Jest liderką i wokalistką zespołu disco polo „Piękni i Młodzi”, który odnosi sukcesy na polskiej scenie muzycznej. W 2012 roku wraz z ówczesnym mężem Dawidem Narożnym i Danielem Wilczewskim założyli zespół Piękni i Młodzi. Początkowo grali na weselach, jednak opublikowane teledyski do utworów na portalu YouTube zyskały po kilkadziesiąt milionów wyświetleń, a występ w muzycznym show „Must Be The Music” doprowadził ich do finału tego programu, co pozwoliło im stać się gwiazdami muzyki disco-polo. W czerwcu 2014 roku wydali debiutancki album pt. “Niewiara”, a we wrześniu opublikowali teledysk do utworu „Ona jest taka cudowna”, który zyskał rekordową wśród teledysków zespołu ilość wyświetleń – ponad 82 mln.

w
mat. prasowe

LESŁAW ŻUREK

Aktor filmowy, telewizyjny i teatralny. Od 2005 r. absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Zagrał w kilkudziesięciu produkcjach filmowych i telewizyjnych. Popularność przyniosła mu rola w "Małej Moskwie" Waldemara Krzystka, za którą był nominowany do nagrody im. Zbyszka Cybulskiego. Obecnie można oglądać aktora w serialach "Barwy szczęścia" i "Stulecie Winnych", w warszawskich teatrach: „Capitol” i „6. Piętro” oraz w gościnnych spektaklach w całej Polsce.

Lesław Żurek w
mat. prasowe

PAWEŁ GÓRAL

Aktor teatralny i telewizyjny. Absolwent Studium Wokalno-Aktorskiego im. D. Baduszkowej przy Teatrze
Muzycznym w Gdyni oraz Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Gdańskim. Na scenie teatralnej debiutował w musicalu „Chess”, z którym dwukrotnie odbył międzynarodowe tournée. W Teatrze Muzycznym w Gdyni brał udział w spektaklach: „Fame”, „My Fair Lady”, „Grease”, „Shrek” oraz „Przebudzenie wiosny”. Z kolei na deskach gdyńskiej Sceny SAM od kilku lat bawi publiczność rolą zwariowanego Bobby’ego w spektaklu „Mayday”. Związany także z warszawskim Instytutem Teatralnym, gra w spektaklu „Requiemaszyna”, który był wielokrotnie prezentowany i doceniany poza granicami Polski. Na szklanym ekranie zadebiutował rolą Roberta w popularnym „M jak miłość”. W ostatnim czasie zasłynął ze stworzenia pierwszego na świecie "insta-serialu", emitowanego w ramach InstaStories na Instagramie. Zarówno sama forma, jak również kreowana przez niego postać, spotkała się z dużym zainteresowaniem użytkowników.

Paweł Góral w
mat. prasowe

PIOTR GAWRON JEDLIKOWSKI

Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Znany z ról pierwszoplanowych w „Pierwszej miłości”, „Barwach szczęścia”, „Koronie królów”. Obecnie występuje w grupach „Impro Atak!” oraz ITO Teatr, gdzie z pasją wykorzystuje różne formy improwizacji teatralnej. Tworzone z zespołem spektakle powstają ad hoc bazując na spontanicznych pomysłach widzów, dzięki czemu każdy występ jest niepowtarzalny i wyjątkowy. Przez lata współpracował z Teatrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu, gdzie w spektaklu „Trzej muszkieterowie” grał rolę d'Artagnana.

Piotr Gawron-Jedlikowski w
mat. prasowe

MICHAŁ MEYER

Polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny. Jeden z najrbadziej charakterystycznych i charyzmatycznych Aktorów młodego pokolenia. Studia ukończył w 2008 roku i zaraz potem zadebiutował w programie „Szymon Majewski Show“, w którym parodiował z powodzeniem między innymi Kubę Wojewódzkiego, Colina Farrella i Kamila Durczoka. Zagrał w wielu popularnych serialach, np. w „Czas Honoru”, "Drugiej szansie", "Singielce", "Prawie Agaty". Można go też zobaczyć w takich filmach, jak: "Wałęsa. Człowiek z nadziei" Andrzeja Wajdy i "Wenecja" Jana Jakuba Kolskiego, „Miasto 44” Jana Komasy. Na co dzień związany jest z teatrem STU w Krakowie. Jest członkiem grupy kabaretowej „Obustronni ludzie”, z którą występuje na scenach stołecznych klubów. W chwili obecnej przygotowuje się do premiery w teatrze Krystyny Jandy w sztuce „Cwaniary”. W styczniu 2021 będzie miała premierę produkcja filmu dla serwisu Netflix, w którym Michał zagrał jedną z ważniejszych postaci.

Michał Meyer w
mat. prasowe

 

Nie żyje Andrzej Mrozek
Newsy
Nie żyje Andrzej Mrozek. Zagrał m.in. w filmie "Sami swoi". Miał 80 lat
Nie żyje Andrzej Mrozek. Gwiazdor Sami swoi nie żyje.

Nie żyje Andrzej Mrozek, polski aktor filmowy i teatralny. Miał 80 lat. O śmierci artysty poinformował Teatr Polski we Wrocławiu, z którym był związany przez 30 lat: Z przykrością informujemy, że w wieku 80 lat zmarł Andrzej Mrozek – aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, absolwent PWSFTiTV w Łodzi. Z naszym Teatrem związany był przez ponad 30 lat. W styczniu 2011 r. został odznaczony medalem Gloria Artis. Z żalem i smutkiem żegnamy Artystę i Kolegę, pamiętając Jego charakterystyczną postać i sceniczne kreacje. Rodzinie i Bliskim składamy głębokie wyrazy współczucia. Dyrekcja i Zespół Teatru Polskiego we Wrocławiu Andrzej Mrozek zagrał również w filmach „Sami swoi” (radziecki żołnierz Saszka), „Popielec” czy „Szklany Dom”. W 2003 wystąpił w epizodzie w serialu „Świat według Kiepskich”. Rodzinie i bliskim składamy szczere kondolencje.  

Grażyna i Marian Kociniakowie
EastNews
Newsy
Żona Mariana Kociniaka zmarła w lutym, on miesiąc później "Ile ja przykrości narobiłem tej mojej Grażynce..."
Tak niedawno pożegnał ukochaną...

Odszedł Marian Kociniak - wybitny aktor filmowy i teatralny. Zaledwie miesiąc temu odeszła żona Mariana Kociniaka, Grażyna Kociniak - montażystka filmów fabularnych i dokumentalnych. Aktor już po śmierci swojej żony wyznał, że jego życie straciło sens. Sam był już schorowany. Dwa lata temu przeszedł operację jelita grubego, po której miał problemy z poruszaniem się i praktycznie nie opuszczał domu. Odejście ukochanej żony na początku lutego 2016 roku pogorszyła jego samopoczucie. Tyle, ile ja przykrości narobiłem tej mojej Grażynce... Że też ona ze mną tyle wytrzymała! Będzie niedługo 50 lat.(...) Zbliża się mój schyłek. Zrobiłem też rachunek sumienia - zdradził jakiś czasu temu w wywiadzie dla "Super Expressu". Marian i Grażyna Kociniakowie mieli dwoje dzieci i czworo wnucząt.   Przypomnijmy losy życia rodziny Kociniaków. Marian Kociniak Marian Kociniak urodził się w 11.01.1936 roku w Warszawie. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. Od 1956 roku przez długie lata był aktorem Teatru Ateneum. Współpracował także z Teatrem na Woli. Ma na swoim koncie wiele wybitnych ról teatralnych. Pojawiał się również w spektaklach Teatru Telewizji, m.in. "Łuku Triumfalnym". Marina Kociniak występował również w Kabarecie Starszych Panów. W 1959 zadebiutował na wielkim ekranie rolą w filmie "Pan profesor". Łącznie zagrał w ponad 30 filmach. Największą popularności przyniosła mu jednak rola Franka Dolasa w filmie "Jak rozpętałem drugą wojnę światową" oraz Margrabiego w serialu "Janosik". Ostatni raz wystąpił na ekranie w filmie "Głęboka woda". Prywatnie mąż montażystki filmowej Grażyny Kociniak. Brat stryjeczny aktora Jana Kociniaka. Odszedł w szpitalu w Warszawie 17.03.2016 roku. Miał 80 lat. Grażyna Kociniak Grażyna Kociniak, żona aktorka Mariana Kociniaka, urodziła się 02.01.1938 roku w...

Andrzej Buszewicz w Pierwszej miłości
East News
Newsy
Nie żyje aktor z "Pierwszej miłości". Grał też w "Świecie według Kiepskich"
Nie żyje aktor z "Pierwszej miłości". Grał też w "Świecie według Kiepskich"

Andrzej Buszewicz nie żyje. O jego śmierci poinformowała Akademia Muzyczna w Krakowie. Aktor był ostatnio znany z roli Antoniego w serialu "Pierwsza miłość". W produkcji grał już od 15 lat, ale pojawiał się gościnnie także w takich serialach, jak "Świat według Kiepskich" czy "Na dobre i na złe". Miał 84 lata. Zmarł Andrzej Buszewicz (1934-2019) - polski aktor i reżyser.  Absolwent Wydziału Lalkarskiego (1960) i Wydziału Aktorskiego (1962) PWST w Krakowie. Od 1960 związany krakowskim Starym Teatrem. Profesor zwyczajny w Akademii Muzycznej w Krakowie  - czytamy na stronie Akademii Muzycznej.  Na razie nie podano przyczyn śmierci Andrzeja Buszewicza.  Andrzej Buszewicz grał przez niemal 60 lat Andrzej Buszewicz był absolwentem Wydziału Lalkarskiego, który ukończył w 1960 roku i Wydziału Aktorskiego, który skończył w 1962 roku. Od 1960 roku był związany z krakowskim Starym Teatrem. Był także profesorem zwyczajnym w Akademii Muzycznej w Krakowie.  Aktor urodził się w Łodzi 29 sierpnia 1934 roku. Na ekranie zadebiutował w 1965 roku w filmie "Gorąca linia". Grał także w takich filmach, jak: "Blisko, coraz bliżej", "Szansa". W ostatnim filmie zagrał w 2013 roku i była to produkcja "Śliwowica", która była oparta na wątkach z serialu "Pierwsza miłość". Andrzej Buszewicz grał przez niemal 60 lat  

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner