Za nami pierwszy odcinek 16. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Nie brakowało emocji, jednak zwycięzca odcinka mógł być tylko jeden. Jeszcze przed rozpoczęciem nagrań do 16. edycji, szczególnie głośno było o najmłodszej uczestniczce w historii, czyli 14-letniej Viki Gabor. Jak poradziła sobie na scenie w zupełnie nowej roli? W końcu tam nie liczy się tylko głos a umiejętności modelowania go i naśladowania największych gwiazd polskiej i zagranicznej estrady. Znamy już zwycięzcę premierowego odcinka! Jurorzy nie szczędzili uczestnikom ostrych opinii. Komu poszło najsłabiej?

Reklama

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16": Jurorzy zachwyceni Viki Gabor

Udział Viki Gabor w programie budził dużą ciekawość internautów, jeszcze przed rozpoczęciem nagrywek. Viki Gabor jest najmłodszą uczestniczką w historii "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Angaż nastolatki w programie rozrywkowym budził spore kontrowersje. Viki Gabor miała już dość "Wszystkich ta szkoła interesuje" - mówiła w wywiadach, jednocześnie zapewniając, że jej edukacja ma się dobrze. Właśnie ma za sobą swój debiut w programie. W pierwszym odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wcieliła się w The Weeknd, śpiewając utwór „Blinding Lights”, czym zachwyciła jurorów:

- Viki, jestem pod wielkim wrażeniem Twojej dbałości o czystość intonacji – powiedziała Małgorzata Walewska.
–Trzymam ze Ciebie kciuki! To było bardzo trudne zadanie dzisiaj, ale ja myślę, że ta bomba dopiero wybuchnie – podsumował Michał Wiśniewski.

Mat. prasowe

Zobacz także: Viki Gabor w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Mamy fragment pierwszego występu nastolatki. TYLKO U NAS!

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16": Karolina Pisarek z najsłabszym występem

Dużym zaskoczeniem dla widzów był również udział Karoliny Pisarek. Internauci zastanawiali się jak modelce pójdzie na muzycznej scenie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i chociaż Karolina budzi ogromną sympatię i została okrzyknięta "maskotką" edycji to jej występ niestety zamknął odcinkową tabelę. Karolina zaprezentowała się w roli Madonny, śpiewając utwór "Sorry".

–Wokalnie nie mnie oceniać, ale myślę, że nie wyszło… Natomiast bardzo podoba mi się Twoje nastawienie, bo to jest podstawa w tym programie – dobrze się bawić, bo to jest program rozrywkowy. Jeżeli to rozsiejesz, to już zrobiłaś robotę w tym programie. Poza tym choreograficznie, to tu jest kawał roboty do zrobienia, więc to nie jest tak, że to jest łatwo zaśpiewać i zatańczyć, dlatego mimo wszystko ode mnie szacun – ocenił Michał Wiśniewski.
–Nie sądzę żebyś była osobą, która wygra ten program, ale na pewno będziemy się świetnie bawić, mam wrażenie, że masz duże szanse zostać maskotką edycji i życzę ci tego Karolina, nie strać tego i nie zniechęcaj się w momencie kiedy coś idzie słabiej – dodała Małgorzata Walewska.

Mat. prasowe

Zobacz także: "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16": Kasia Skrzynecka o wstrzymanych nagraniach i nowym jurorze!

Zobacz także

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16": Patryk Cebulski wygrywa pierwszy odcinek

Patryk Cebulski miał trudne zadanie, ponieważ to on jako pierwszy zaprezentował się na scenie 16. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Aktor wcielił się w postać Bruno Marsa - udało mu się oddać jego postać w 100 procentach, co zaowocowało owacjami na stojąco!

- U mnie jest bardzo wysoko już teraz! Zanosi się na bardzo wysoki poziom, przynajmniej w twoim przypadku. Tu wszystko grało – powiedział Michał Wiśniewski.
– Co za energia, co za show! Super! Przy tej niebywałej ilości ruchu, udało Ci się bardzo umiejętnie panować nad oddechem, strzelałeś tekstem jak z karabinu – dodała Małgorzata Walewska.

Okazało się, że ten brawurowy występ zapewnił Patrykowi pierwsze miejsce. Patryk Cebulski wygrywa pierwszy odcinek. Gratulacje!

Mat. prasowe

Zobacz także: "Twoja twarz brzmi znajomo": Viki Gabor boi się Krzysztofa Cugowskiego!

Andrzej Kozłowski zaprezentował się jako Krzysztof Krawczyk.

– To jest niebywałe! I głos i sposób chodzenia, gesty! Jestem zachwycona Twoim występem – powiedziała Małgorzata Walewska.
–Fantastycznie! Wszystkie te przydechy, takie smaczki, które każdy śpiewający ma, i to wszystko tutaj było! Super! Mnie się bardzo podobało – dodał Krzysztof Cugowski.

Ania Rusowicz wcieliła się w postać Krzysztofa Zalewskiego z piosenką "Miłość miłość". Wystąpiła w oryginalnym garniturze artysty. Jej występ zachwycił jurorów, chociaż wychwycili kilka mankamentów.

Mat. prasowe

Zobacz także: Viki Gabor zabrała głos w sprawie swoich ust i mocnego makijażu!

Marcin Radel w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wcielił się w Taylor Swift z piosenkę "Bad Blood"

– Ja jestem pełen podziwu dla śpiewania falsetem tak długo, i jeszcze w szpilkach – ocenił Krzysztof Cugowski.

Z kolei Danzel sprawdził się jako frontman zespołu Metallica – James Hetfield. Wykonaniem utworu „Enter Sandman” rozpalił scenę!

Mat. prasowe

Na scenie wystąpiła także Anna Jurksztowicz, która wykonała utwór „Rysa na szkle” Urszuli. Oto jak prezentowała się tabela wyników po pierwszym odcinku:

1. Patryk Cebulski
2. Andrzej Kozłowski
3. Danzel
4. Viki Gabor
5. Ania Rusowicz
6. Anna Jurksztowicz
7. Maciek Radel
8. Karolina Pisarek

Reklama

Zgadzacie się w werdyktem?

Mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama