TTBZ odc. 7 Boogie TTBZ Mateusz Ziółko TTBZ Rafał Szatan TTBZ Marek Molak TTBZ
TTBZ odc. 7
Mat. prasowe
Zobaczcie naszą relację
1/11
TTBZ odc. 7
Mat. prasowe

 

Kolejne świetne metamorfozy, niesamowite wykonania hitów i dużo emocji w 7. odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! W ostatni wieczór poziom wykonawców był tak wyrównany, że... był poważny problem z wyborem zwycięzcy. Ostatecznie szalę przechyliła przewodnicząca jury, której głos okazał się decydujący. Na kogo wskazała Małgorzata Walewska? Jeśli oglądaliście - już wiecie! Jeśli nie... zobaczcie naszą relację z ostatniego odcinka TTBZ.

 

Zobacz: Jurorzy Twoja Twarz Brzmi Znajomo nie mają kontaktu z uczestnikami show! Kacper Kuszewski ujawnia dlaczego

2/11
Boogie TTBZ
Mat. prasowe

 

Boogie wcielił się w role Bobby’ego Vintona i wykonał „My Melody Of Love”.

 

– I pięknie wokalnie i pięknie stylowo, no miód – chwaliła Małgorzata Walewska.

3/11
Mateusz Ziółko TTBZ
Mat. prasowe

 

Mateusz Ziółko wystąpił jako Klaus Meine z grupy Scorpions. Zaśpiewał znany hit „Still Loving You”. A jurorzy... wstali!

 

- Co tu gadać, tu nie było nawet ćwierci sekundy, w której nie zabrzmiałbyś jak Klaus. To jest po prostu coś niesamowitego. Coś nieprawdopodobnego. Aż mi jest głupio komentować twój występ – mówiła Kasia Skrzynecka. 

4/11
Rafał Szatan TTBZ
Mat. prasowe

 

Podobnie duże wrażenie zrobił Rafał Szatan, który wylosował Jasona Derulo z hitem „Want To Want Me”. Powodzenia życzył mu zresztą sam Jason. A jury znów zgotowało artyście na stojąco.

 

– Byłeś showmanem, który po prostu wchodzi i zdobywa scenę od początku do końca i teraz trudność techniczna twojego występu była niebywała. Bo po pierwsze wyjście poza strefę komfortu, proszę państwa jednak wyjść bez koszulki na scenę to jest pewien akt odwagi (…). Fantastyczny show, genialnie zaśpiewane, genialnie zatańczone, wszystko w postaci – ocenił Kacper Kuszewski.

Zobaczcie sami >> TUTAJ

5/11
Marek Molak TTBZ
Mat. prasowe

 

Marek Molak przeistoczył się w Andrzeja Piasecznego z czasów „Mafii” i wykonał „W imię deszczu”.  

 

– Przepięknie zaśpiewana piosenka, gdybym przymknęła oczy to dokładnie słyszałam śpiewającego Piaska. Dokładnie w każdym dosłownie szczególiku – stwierdziła Kasia Skrzynecka.

6/11
Adriana Kalska TTBZ
Mat. prasowe

 

Adriana Kalska przeistoczyła się w Agnieszkę Chylińską i zaśpiewała jej hit „Winna”.

 

– Nikt nie podejrzewa, że pod tym ubrankiem jest ktoś tak urokliwy, tak delikatny, wrażliwy i utalentowany jak ty – zachwycał się Paweł Królikowski.

7/11
Kasia Maciąg TTBZ
Mat. prasowe

 

Kasia Maciąg jako Vanessa Pradis zaśpiewała „Be My Baby”.

 

– Bardzo fajny występ. Gratuluję – mówił Kacper Kuszewski.

8/11
Michalina Sosna TTBZ
Mat. prasowe

 

Potem przyszedł czas na legendę lat 80. zespół Oddział Zamknięty! Michalina Sosna wcieliła się w wokalistę grupy Krzysztofa Jaryczewskiego i zaśpiewała hit „Andzia”. 

 

– Tam wokalnie można by było mieć jakieś zastrzeżenia, ale wydaje mi się, że tutaj nie o to chodzi. Bo tu powstała nowa wartość taka Michalina Andzia i to było strasznie urokliwe – chwalił ją Paweł Królikowski. 

9/11
Honorata Skarbek TTBZ
Mat. prasowe

 

Honorata Skarbek wystąpiła jako Sam Smith i zaśpiewała „La La La”. 

 

– Bardzo trudna postać, bo właściwie nie ma się czego uczepić (…). Trochę potrzebowałaś czasu żeby wejść w tę jego barwę, ale tak mniej więcej od połowy utworu naprawdę się udało. Naprawdę ekwilibrystyka godna cyrkowca, udało się pięknie – oceniła Małgorzata Walewska. 

10/11
TTBZ odc. 7 zwycięzcy
Mat. prasowe

 

Kto wygrał 7. odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

W głosowaniu jurorów taką samą liczbę punktów (po 29) otrzymali Mateusz Ziółko i Rafał Szatan. Za nimi znaleźli się: Ada Kalska (23) i Boogie oraz Marek Molak (po 19). Rafał i Mateusz dostali nie tylko tyle samo punktów od jurorów, ale i tyle samo „dziesiątek”. O zwycięstwie musiała więc zdecydować przewodnicząca jury - Małgorzata Walewska. Swoją „dziesiątkę” przyznała wcześniej Mateuszowi Ziółko i ostatecznie wygrał. Zresztą po raz trzeci w tej edycji. 

 

– Czuję się mega z tym wszystkim nie fair. To nie jest tak, że ja wygrywam ten odcinek – mówił Mateusz Ziółko.

 

I zaprosił na scenę Szatana. Nagrodę przekazali wspólnie - na Fundację „Szczęśliwe jutro”. 

11/11
TTBZ prowadzący
Mat. prasowe

 

Następny odcinek będzie „włoski”! Zobaczymy w nim Kasię Maciąg jako Rominę Power, Michalinę Sosnę jako Sophia Loren, Marek Molak wcieli się w Raffaella Carra, Honorata Skarbek – Madonne, Boogie - Domenico Modugno, Adriana Kalska - Zucchero, Rafał Szatan - Andrea Bocelli, a Mateusz Ziółko zaśpiewa jako Drupi!