Kto wygrał 6. odcinek TTBZ 10? Honorata Skarbek jaki PINK Mateusz Ziółko jako Grzegorz Markowski Marek Molak jako Popek Rafał Szatan jako Sade
Kto wygrał 6. odcinek TTBZ 10?
1/9
Kto wygrał 6. odcinek TTBZ 10?

 

Za nami szósty odcinek show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Na scenie zobaczyliśmy takie gwiazdy jak Pink, Popek czy Rita Ora! Ale kto był najlepszy? Zwycięzca mógł być tylko jeden, choć tym razem walka była naprawdę wyrównana! Zobacz relację z dzisiejszego odcinka i sprawdź, kto wygrał :)

 

Zobacz także: To naprawdę Grzegorz Markowski? Świetna metamorfoza w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!

2/9
Honorata Skarbek jaki PINK

 

W 6. odcinku show jako pierwsza wystąpiła Honorata Skarbek, która wcieliła się w Pink i zaśpiewała utwór „Get The Party Started”. W trakcie swojego występu musiała unosić się pięć metrów nad ziemią. –

Oczekiwania miałem duże. Spełniłaś je wszystkie w stu procentach, a nawet powiedziałbym w stu dwudziestu (…). Świetny występ. Brawo! – ocenił Kacper Kuszewski.

3/9
Mateusz Ziółko jako Grzegorz Markowski

 

Następnie na scenie pojawił się Mateusz Ziółko, który przeistoczył się w Grzegorza Markowskiego z zespołu Perfect w utworze „Nie płacz Ewka”. Jego występ otrzymał owacje na stojąco.

– Mateusz wiesz co, od przyszłego tygodnia jeździsz z nami w trasę, ja przechodzę na emeryturę i będę oglądał cię z offu. Samych radości mistrzu – chwalił Mateusza sam Markowski. 

- Jak to jest jak się tak zobaczysz – pytał Piotr Gąsowski.  

– Jakbym stał w lustrze, ale to jest bardzo dziwne uczucie, którego nigdy nie miałem. Codziennie się niestety muszę ogolić, na siebie popatrzeć. Na Mateusza patrzę z przyjemnością.

 

– No różniłeś się tylko tym mikrofonem. Wspaniale i od momentu wejścia. Znakomita charakteryzacja – powiedziała Małgorzata Walewska. 

4/9
Marek Molak jako Popek

 

Marek Molak stał się… Popkiem. Wykonał „Wodospady”.

– Marek genialnie zgrana postać w całym ruchu scenicznym, całej energii, Twojej interpretacji. Jedynie ta czystość dykcji chwilami odróżniała ciebie od oryginału – mówiła Kasia Skrzynecka.

- Pozdrawiam wszystkich, wielkie brawa dla Popka. Mam syna – mówił Paweł Mikołajuw, który zasiadł na kanapie dla uczestników. – Lecisz to tak samo jak ja na koncertach, naprawdę wielki szacun – dodał. 

5/9
Rafał Szatan jako Sade

 

Rafał Szatan wylosował Sade i zaśpiewał utwór „The Sweetest Taboo”.

– Mnie najbardziej urzeka rzetelność i takie męskie podejście do tego, co zrobiłeś (…). Gdzie diabeł nie może tam babę pośle i to jest fenomenalne w twoim wykonaniu – stwierdził enigmatycznie Paweł Królikowski. 

6/9
Boogie jako Chris Martin

 

Boogie przeszedł metamorfozę w Chrisa Martina z Coldplay w hicie „A Sky Full Of Stars”.

– Cały występ pełen energii i przede wszystkim bardzo bardzo Ci gratuluję świetnie zrealizowanego wokalu. Naprawdę znakomicie śpiewasz. Wiem, że się bardzo koncentrowałeś na tym, żeby to wyszło i wyszło znakomicie – powiedziała Kasia Skrzynecka. 

7/9
Michalina Sosna jako Donna Summer

 

Michalina Sosna wcieliła się w Donnę Summer w „I Feel Love”.

– Strasznie fajnie oddany klimat tego ruchu, tej wibracji, tej choreografii. I ty w tym wszystkim przeurocza. W tamtych czasach Donna Summer była po prostu queen – mówił Paweł Królikowski. 

8/9
Kasia Maciąg jako Wanda Kwietniewska

 

Kasia Maciąg przeistoczyła się w Wandę Kwietniewską z zespołu Banda i Wanda. Zaśpiewała „Nie będę Julią”.

– Ja się tu zgodzę z Kacprem, że faktycznie byłaś bardziej agresywna od Wandy. Na początku trochę ten wokal się tam omsknął. Ale bardzo szybko weszłaś na właściwe tory i się trzymałaś ładnie tonacji – oceniła Małgorzata Walewska.

9/9
Adriana Kalska jako Rita Ora

 

Adriana Kalska zamieniła się w Rię Orę w piosence „Anywhere”.

– Adriana mam wrażenie, jakby ci troszkę przysiadła energia. Czy ja mam złudzenie, jakbyś była troszeczkę dzisiaj onieśmielona? – pytała Kasia Skrzynecka.

 

Po głosowaniu jurorów z ogromną przewagą prowadził Mateusz Ziółko, 11 punktów mniej miała Michalina Sosna, a tuż za nią uplasował się Rafał Szatan. Uczestnicy zdecydowali, że o włos z przewagą jednego punktu nad Michaliną zwyciężył Mateusz Ziółko. Czek na 10 tysięcy złotych przekazał Stowarzyszeniu Pomocy Osobom z Niepełnosprawnością Intelektualną w Jabłonce.

A w kolejnym odcinku zobaczymy:

 Adriana Kalska – Agnieszka Chylińska,

Boogie – Bobby Vinton,

Marek Molak – Andrzej Piaseczny (Mafia),

Honorata Skarbek – Sam Smith,

Kasia Maciąg – Vanessa Paradis,

Rafał Szatan – Jason Derulo,

Michalina Sosna – Krzysztof Jaryczewski (Oddział Zamknięty),

Mateusz – Ziółko - Klaus Meine (Scorpions)

Więcej na temat Twoja Twarz Brzmi Znajomo