Doniesienia o nowym formacie TVN pojawiały się w mediach już od pewnego czasu. W serwisie Player.pl uruchomiono nawet zakładkę promującą program. Portal WirtualneMedia.pl właśnie podał szczegóły. Pierwszy odcinek "Razem odNowa" zostanie wyemitowany na antenie TVN 3 stycznia 2024 roku.

Reklama

Joanna Krupa i Ewa Chodakowska poprowadzą nowy reality show TVN

Jak przekazał serwis WirtualneMedia.pl, to Joanna Krupa i Ewa Chodakowska będą prowadziły nowy format TVN. Co czeka widzów "Razem odNowa"? W programie udział weźmie osiem małżeństw z kilkuletnim stażem. Zmagające się z rutyną pary będą szukały pomocy u gwiazd.

Zobacz także: Hit! Królowa Dagmara Kaźmierska w nowym programie znajdzie męża? Będzie gwiazdą jak Doda

Joanna Krupa, Ewa Chodakowska
Joanna Krupa, Ewa Chodakowska ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Ewa Chodakowska oraz Joanna Krupa mają pomagać odnowić relacje programowych par i przypomnieć uczestnikom o tym, co daje szczęście w związku. Zdjęcia do formatu ruszyły w kwietniu br. Dokumentacja procesu metamorfozy małżeństwa trwa kilka miesięcy.

Joanna Krupa, Ewa Chodakowska
Joanna Krupa, Ewa Chodakowska ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Show "Razem odNowa" będzie emitowany w środy o godzinie 21:30. Co ciekawe, w jesiennej ramówce w tym czasie TVN nadaje "Totalne remonty Szelągowskiej". Z rozmów dyrektorki programowej stacji Lidii Kazen z mediami wynika, że TVN zamierza mocno zainwestować w swoją ofertę w styczniu i lutym 2024 roku.

Zobacz także
Ewa Chodakowska
Ewa Chodakowska Artur Zawadzki/REPORTER

Zobacz także: Ewa Chodakowska wdała się w dyskusję z fankami. "Jestem regularnie obrażana"

Reklama

Wybór prowadzących może budzić różne emocje widzów. Warto przypomnieć, że Joanna Krupa i Douglas Nunes są już po rozwodzie. Z doniesień mediów wynika, że Joanna Krupa w październiku oficjalnie unieważniła swoje małżeństwo. Gwiazda od 2010 roku prowadzi "Top model". Natomiast Ewa Chodakowska w 2019 roku była jurorką pierwszej edycji nadawanego w TVP2 "Dance dance dance".

Joanna Krupa
Joanna Krupa Artur Zawadzki/REPORTER
Ewa Chodakowska
Ewa Chodakowska Pawel Wodzynski/East News
Joanna Krupa
Joanna Krupa VIPHOTO/East News
Reklama
Reklama
Reklama