TV-Show

Małgorzata Walewska żałuje, że Kacper Kuszewski zastąpił Bartka Kasprzykowskiego? Zobacz!

Małgorzata Walewska żałuje, że Kacper Kuszewski zastąpił Bartka Kasprzykowskiego? Zobacz!

 

W dziewiątej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w roli jurora po raz pierwszy zobaczymy Kacpra Kuszewskiego, laureata ósmej edycji show, który zastąpił na tym stanowisku Bartka Kasprzykowskiego. Co na ten temat sądzi Małgorzata Walewska, która zdążyła się zaprzyjaźnić z Bartkiem? Zobaczcie, jak ocenia Kacpra i czy ma z nim dobry kontakt! :)

 

Czekacie na nowe odcinki "TTBZ"?

 

Zobacz: Uczestnicy nowej edycji "TTBZ" na spotkaniu! Towarzyszył im ktoś bardzo wyjątkowy! ZDJĘCIA

 

Walewska o Kuszewskim
ONS

Kacper Kuszewski nowym jurorem w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Instagram
Newsy
Gwiazdor "M jak miłość" nowym jurorem "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". To on zastąpi Bartka Kasprzykowskiego!
Zgadniecie który?

Jak informuje "Fakt" Kacper Kuszewski, aktor "M jak miłość" będzie nowym jurorem w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Aktor wygrał wygrał ósmą edycję programu TTBZ i Bartek Kasprzykowski, który zrezygnował show od razu wytypował go na swojego godnego następcę. Po pierwszej edycji, miejsce przy stole jury zajęła Kasia Skrzynecka.  – W „Twoja twarz brzmi znajomo” to już taka mała tradycja, że fotel jurora zajmuje ktoś, kto świetnie sprawdził się w programie. Tak samo było wcześniej z Bartkiem. A Kacper oczarował przecież wszystkich – powiedziała "Faktowi" osoba z produkcji show. Kasprzykowski w 2015 roku wygrał czwartą edycję programu i od tamtej pory zasiadał w jury. Bartek Kasprzykowski odchodzi z TTBZ Bartek Kasprzykowski był jurorem w TTBZ od 2015 roku.  – Gdyby ode mnie zależało, to widziałbym w tej roli Kacpra Kuszewskiego, który cały czas się rozwija, szlifuje swój talent i wzbudza sympatię, co w tym programie jest bardzo ważne. Kacper ma ode mnie zawsze dziesiątkę – powiedział w Super Expressie Kasprzykowski o koledze po fachu.  Bartek Kasprzykowski rezygnuje z show, ponieważ więcej chciałby pracować jako aktor. I na tym chce skupić swoją całą uwagę.    Czy Kacper będzie dobrym nowym jurorem w 9. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Przekonamy się już wiosną!   Zobacz także:   Kasprzykowski zdradza kulisy TTBZ: "Kuszewski budził kontrowersje. Nie był faworytem"   Kacper Kuszewski wygrał poprzednią edycję "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Po raz pierwszy będzie jurorem w jakimś show.    Kasprzykowski rezygnuje po dwóch latach bycia jurorem.    Kuszewski od 18 lat gra Marka Mostowiaka w "M jak miłość". Wygrał jedną z edycji "Tańca z gwiazdami", nagrał płytę z zespołem 'Leszcze", a teraz będzie jurorem w "TTBZ". 

Anna Guzik w TTBZ
TV-Show
Zwyciężczyni "Tańca z Gwiazdami" wystąpi w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Znów wygra?
Zwyciężczyni "Tańca z Gwiazdami" wystąpi w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Znów wygra?

Latem Anna Guzik zrobiła sobie dłuższą przerwę od pracy. Powodem były narodziny jej trzeciego dziecka - córki Bogny ( aktorka ma jeszcze starsze bliźniaczki: Ninę i Basię). Jednak późną jesienią Guzik wróciła na plan „Na wspólnej", a teraz, jak podaje magazyn „Flesz", podjęła się dużego wyzwania, bowiem aktorka wystąpi w show „Twoja twarz brzmi znajomo". Pytanie, jak pogodzi udział w show z opieką nad trójką małych dzieci? Na co dzień aktorka mieszka w Bielsko-Białej, a nagrania do programu odbywają się w Warszawie. Jeszcze nie zdecydowała, ale producent na pewno zapewni jej garderobę dla matki z dziećmi. Polsat dba o takie rzeczy – zdradza osoba z produkcji show. Anna Guzik przyjęła propozycję Polsatu, aby pokazać, że ma duże możliwości wokalne. Bo mało kto wie, że występuje również w spektaklach muzycznych. Może nas zaskoczyć, jak 10 lat temu, gdy wygrała Kryształową Kulę w „Tańcu z gwiazdami". Więcej o tym, kto wystąpi w nowej edycji „Twoja twarz brzmi znajomo" czytaj w magazynie „Flesz". ZOBACZ:  Jakim jurorem będzie Kacper Kuszewski w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? "Przyznawanie uczestnikom niskich ocen będzie..."   Anna Guzik w czerwcu 2017 urodziła trzecie dziecko. Andrzeja Tylkę, przyszłego męża poznała na nartach, uczył ją jeździć.

Lista gwiazd dziewiątej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo
TV-Show
TYLKO U NAS! Gwiazda "M jak miłość" w nowej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Znamy też innego uczestnika!
TYLKO U NAS! Gwiazda "M jak miłość" w nowej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Znamy też innego uczestnika!

To świetna wiadomość dla fanów Izy Miko ! Aktorka mieszkająca na co dzień w Stanach Zjednoczonych będzie teraz dłużej bawić w Polsce. Dlaczego? Gwiazda wystąpi w show Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo". Iza  najwyraźniej polubiła udział w polskich programach, to już druga produkcja telewizyjna z jej udziałem – w ubiegłym roku oglądaliśmy ją w pierwszej edycji „Azja Expressu” . Iza jest od kilku tygodni w Polsce i już ćwiczy głos. Znając parodystyczne zdolności aktorki, z pewnością nie zabraknie w jej występach sporej dawki humoru!   Ale najlepsze zostawiamy na koniec ;) W programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" pojawi się również... Andrzej Młynarczyk, znany z roli Tomka w "M jak miłość"! Przypomnijmy - aktor niedawno zrezygnował z tej roli, bo poczuł, że czas na zmiany. Czy w show poradzi sobie równie dobrze jak Kacper Kuszewski, kolega z planu? Warto dodać, że Kuszewski będzie teraz jurorem w programie!    Zobacz:  Kasprzykowski zdradza kulisy TTBZ: "Kuszewski budził kontrowersje. Nie był faworytem" Więcej szczegółów znajdziecie w najnowszym wydaniu "Party". Andrzej Młynarczyk pojawi się w Twoja Twarz Brzmi Znajomo! 

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner