Instagram
1/11
East News

 

To już oficjalne! Katarzyna Szklarczyk wygrała 7. edycję "Top Model"! Choć nie obyło się bez zamieszania, tego tytułu nie zabierze jej już nikt. Trzeba przyznać, że 22-latka nie była faworytką jurorów. Na pierwszym castingu usłyszała kilka gorzkich słów przede wszystkim z ust Marcina Tyszki. Jedyną osobą, która od początku w nią wierzyła, była Joanna Krupa. Znana modelka dostrzegła w Kasi siebie sprzed kilkunastu lat. To właśnie Joanna Krupa jako przewodnicząca jury zdecydowała, że ta śliczna blondynka będzie dalej walczyła o swoje marzenia.

 

Kim jest Katarzyna Szklarczyk? Skąd pochodzi i jakie są jej pasje? Zobaczcie naszą galerię, aby dowiedzieć się najważniejszych rzeczy na temat zwyciężczyni 7. edycji "Top Model"!

 

POLECAMY: TYLKO U NAS! Mamy komentarz TVN w sprawie wpadki w finale "Top Model 7"! Kto zawinił?

2/11
Instagram

 

Kasia Szklarczyk: kim jest? Skąd pochodzi? Wymiary

 

Kasia Szklarczyk pochodzi z Bukowna. Na co dzień mieszka jednak w Warszawie. 22-latka jest absolwentką Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej, gdzie studiowała  architekturę wnętrz. Jednak jej największą pasją jest świat mody. Kasia Szklarczyk zgłosiła się do programu "Top Model", ponieważ od zawsze marzyła o karierze w modelingu. Dziewczyna miała ku temu wszelkie predyspozycje. Wymiary Kasi Szklarczyk to 87/64/90. 22-latka przy wzroście 180 cm może się pochwalić doskonałą figurą. Nic dziwnego, że zdecydowała się spróbować swoich sił na wybiegu. Niestety, na początku musiała się zmierzyć ze sporą krytyką. Marcin Tyszka zarzucił jej bowiem, że jest "królową dyskoteki". Co przeszkadzało fotografowi w 22-latce? Zobaczcie kolejny slajd! 

 

Zobacz także: Joanna Krupa komentuje zamieszanie z wynikami w "Top Model"! MOCNE

3/11
Instagram

 

Marcin Tyszka zarzucił Kasi, że zbyt dużą uwagę poświęca swojemu wyglądowi. Skrytykował jej rzęsy i mocny makijaż oraz całą stylizację. Kasia Szklarczyk nie załamała się tymi słowami. Wręcz przeciwnie, gdy tylko dostała od Joanny Krupy zielone światło, zaczęła pracować nad sobą i swoim wyglądem. W finale "Top Model" jej konkurentka przyznała, że 22-latka faktycznie przeszła ogromną metamorfozę. Podobno Kasia przestała już skupiać się na idealnym makijażu. 

 

- Zaczęłaś traktować siebie jako produkt, który fotograf może wykorzystać do swojej wizji - chwaliła ją w finale Kasia Sokołowska

 

Jaka jeszcze zmiana zaszła w Kasi Szklarczyk? Zobaczcie kolejny slajd! 

 

Zobacz także: Finał "Top Model 7" przyciągnął plejadę gwiazd. Pojawiła się nawet... Anja Rubik! Kto wypadł najlepiej?

4/11
Instagram

 

Kasia Szklarczyk chorowała na bulimię

 

Kasia Szklarczyk ma za sobą również trudny czas. Choć nigdy nie musiała walczyć z nadwagą, wpadła w sidła wyniszczających jej organizm diet. Kasia Szklarczyk niedawno umieściła na YouTubie film, w którym opowiedziała o walce z bulimią.

 

- Miałam z tym problemy, jak byłam nastolatką. Chciałam schudnąć i na początku stosowałam różne diety. Jednak często te kilogramy wracały. Stosowałam też głodówki, co było ogromną głupotą. Potrafiłam np. pięć dni nic nie jeść, tylko pić kawę. Czułam się okropnie. Potem przychodziły dni, że miałam wszystkiego dość. To się bardzo odbija na psychice (...) W pewnym momencie byłam tak wyczerpana fizycznie i psychicznie, że naszła mnie myśl: czy to wszystko jest warte. Czy ja tak mało kocham swoje ciało, żeby robić to sobie? Najważniejsze to sobie to uświadomić. W końcu sobie uświadomiłam, że mogę ważyć nawet 100 kg, ale już więcej tego nie chcę robić. Muszę zresetować to w swojej głowie - wyznała Katarzyna Szklarczyk. 

 

 

Na szczęście Kasia pokonała chorobę i skupiła się na tym, aby być przede wszystkim zdrową, piękną dziewczyną! 

5/11
Instagram

 

Kasia Szklarczyk ma już doświadczenie w modelingu. Do tej pory udało jej się wziąć udział w kilku sesjach zdjęciowych. Oprócz tego świetnie radziła sobie w konkursach piękności. W 2016 roku startowała w wyborach Miss Polonia. Udało jej się zakwalifikować do finałowej piątki. Rok później Katarzyna Szklarczyk reprezentowała nasz kraj w konkursie World Miss University 2017. Ostatecznie została IV Wicemiss Świata Studentek oraz Miss Pokoju. 

6/11
Instagram

 

Co ciekawe, Kasia Szklarczyk podczas zgrupowania mieszkała w jednym pokoju z Izabellą Krzan, która zwyciężyła konkurs Miss Polonia 2016. 

7/11
Instagram

 

Kasia Szklarczyk ma na swoim koncie występ na dużym ekranie. Modelka zagrała bowiem epizod w komedii "Serce nie sługa". Wiedzieliście o tym?

8/11
Instagram

 

Kasia Szklarczyk, podczas wyjazdu do Stanów, podbiła serca tamtejszych projektantów i fotografów. Nazwano ją nawet nową Claudią Schiffer! Słusznie?

9/11
East News

 

Uważacie, że Kasia zasłużyła na wygraną w "Top Model 7"? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

10/11
Instagram
11/11
Instagram
Więcej na temat Top Model