Joanna Krupa, Top Model Joanna Krupa Komentarze Top Model Facebook Komentarze Top Model Facebook
Joanna Krupa, Top Model
EastNews
Tak gorąco jeszcze nie było!
1/6
Joanna Krupa, Top Model
EastNews

 

Kolejna edycja „Top Model” dobiegła końca. Siódmą edycję programu wygrała Katarzyna Szklarczyk. Niebawem zobaczymy ją na okładce magazynu „Glamour”. Obok kontraktu z agencją modelek i czeku na 100 tys. złotych jest to jedna z głównych nagród. Jednak w finale wydarzyła się tak kontrowersyjna pomyłka, że wszyscy mówią tylko o niej, zamiast gratulować zwyciężczyni.

 

Wpadka w finale "Top Model"! 
 

W finale znaleźli się: Anna, Katarzyna i Hubert. To oni ciężko pracowali, pokonali własne słabości, a wszystko po to, aby zaistnieć w modelingu. W ostatnim odcinku mogliśmy zobaczyć poprzednie sesje całej trójki i jeszcze raz zobaczyć kandydatów na wybiegu. Jednak prowadząca show, Joanna Krupa, popełniła wielką wpadkę, która wywołała burzę w sieci. Fani piszą, że finał był ustawiony! Co więcej - mają na to dowody! Zobaczcie, o co chodzi...

 

Zobacz: Finał "Top Model 7" przyciągnął plejadę gwiazd. Pojawiła się nawet... Anja Rubik! Kto wyglądał najlepiej?

2/6
Joanna Krupa
ONS.pl

 

Kiedy Joanna Krupa miała powiedzieć, kto z finałowej trójki odpadł jako pierwszy, nagle zrobiło się wielkie zamieszanie. Na ekranie zostało wyświetlone zdjęcie, a Krupa powiedziała, że z finału odpada Ania. Patrząc na zdjęcie zmieniła zdanie, i wyznała, że Ania jednak nie odpada. Po chwili ciszy, kiedy prowadząca zorientowała się, że popełniła wpadkę i reżyser, mówiąc do słuchawki poprawił ją, powiedziała, że dziewczyna jednak odpada. 

 

Przepraszam doszło do pomyłki w liczeniu... Aniu, Ty odpadasz!

O Jezus, sorry, kochanie odpadasz – powiedziała do Ani.

 

Sytuacja była bardzo stresująca, głównie dla Ani. Jednak ta wpadka wzbudziła podejrzenia widzów i wywołała duże zamieszanie w sieci.  Internauci w komentarzach doszukują się różnych teorii spiskowych. Najbardziej zaogniła sytuację relacja blogerki, Red Lipstick Monster. Sprawdź, co opublikowała...

 

3/6
Red Lipstick Monster Instagram

 

Blogerka opublikowała na Instastory szczegółową relację z finału „Top Model”. Na nagraniach wyraźnie widać, że na ekranach są wyświetlane okładki finalistów, którzy mają zostać w programie - na początki telewidzowie zobaczyli okładki z Hubertem i Kasią. Wtedy Joanna Krupa zaczęła mieszać - jej oczom ukazały się bowiem okładki z Hubertem i Anią! 

 

Co więcej - wpadkę zaliczył też Marcin Tyszka. Juror wcześniej powiedział Ani, że cieszy się, że to właśnie jej zdjęcie pojawi się na okładce "Glamour" sugerując, że to ona wygra show. 

 

Fani show twierdzą, że to najgorszy finał w historii programu!

 

4/6
Komentarze Top Model Facebook
Facebook

 

Komentarze nie pozostawiają złudzeń, że fani popularnego show są oburzeni kontrowersyjną wpadką, która wzbudziła tyle emocji. Co więcej nie cichną opinie dotyczące ustawki. Zdaniem internautów "pomyłka w liczeniu" może być czymś więcej niż wpadką Joanny Krupy? To tylko niektóre komentarze, które sprawiają, że burza w sieci wokół finału "Top Model" tak szybko nie ustanie. 

 

Gratuluję, ale to zwykła ustawka. Tyszka się wysypał, ze Ania będzie na okładce to teraz na szybko coś wymyślili by się uratować, ale niestety nie poinformowali o tym Dżoany, która była w szoku podczas decyzji

 

Na zdjęciu grupowym faktycznie pojawiła się, lecz „na wizji” pokazana nie była 🤔 
Pomimo mojego braku sympatii dla Hubert Gromadzki uważam również, ze został pozostawiony sam sobie po ogłoszeniu wyników. Nikt nawet mu nie pogratulował. Niestety to był najsłabszy finał Top Model TVN w historii. 😱

 

Jak dla mnie ustawiony werdykt nie jest ważny,wygrała Ania🤗

 

Jakie jest Wasze zdanie? Sądzicie, że to faktycznie była "ustawka"?

5/6
Komentarze Top Model Facebook
Facebook
6/6
ONS.pl

 

Niektórzy fani są pewni, że to Anna Markowska powinna wygrać, dlatego jej zdjęcie pokazało się obok  okładki Huberta. Co o tym wszystkim myślicie?

 

Więcej na temat Joanna Krupa Top Model