East News
Jak tłumaczy to stacja?
1/4
East News

 

Już dawno finał "Top Model" nie wzbudził aż tylu emocji. Wszystko przez zamieszanie wokół wyników programu. Przypomnijmy, że podczas ogłaszania ścisłej dwójki do show wkradł się błąd. Na ekranie pojawiło się bowiem zdjęcie nie tej uczestniczki, która powinna zostać w programie. Widzom nie spodobało się to zamieszanie. W internecie pojawiły się nawet głosy, że 7. edycja "Top Model" była tzw. "ustawką". Nam udało się skontaktować z biurem prasowym TVN, które wyjaśniło całe zajście. Kto zawinił w tej sytuacji? Zobaczcie naszą galerię, aby dowiedzieć się więcej!

 

POLECAMY: Pamiętacie Emilkę Pietras z "Top Model"? Teraz to zupełnie inna osoba!

2/4
East News

 

"Top Model 7" wygrała Katarzyna Szklarczyk. Słusznie?

 

7. edycję programu "Top Model" wygrała Katarzyna Szklarczyk. Dziewczyna początkowo nie mogła liczyć na wsparcie ze strony jury. Jedynie Joanna Krupa uwierzyła w jej potencjał i - jak okazało się kilka tygodni później - miała rację. Widzowie zdecydowali bowiem, że to ona powinna zostać kolejną polską "top model".

 

Zobacz także: Zerwała z łatką "dziewczyny z sąsiedztwa". Poznajcie Kasię Szklarczy, zwyciężczynię "Top Model 7"

 

W trakcie finału nie zabrakło jednak małej wpadki. Podczas ogłaszania ścisłej dwójki na bocznym ekranie pojawiło się zdjęcie Ani, która - według wyników - miała pożegnać się z show. Widzowie byli zdezorientowani. Co więcej, Joanna Krupa również nie wiedziała, co tak naprawdę się wydarzyło. Na ekranie powinno się bowiem pojawić zdjęcie Kasi. Skąd wzięło się całe to zamieszanie? Zobaczcie kolejny slajd! 

 

Zobacz także: Joanna Krupa komentuje zamieszanie z wynikami "Top Model"! MOCNE!

3/4
Red Lipstick Monster Instagram

 

Komentarz TVN w sprawie zamieszania w finale "Top Model"

 

Udało nam się skontaktować z biurem prasowym TVN, które wyjaśniło przyczyny całego zamieszania.

 

- Były to po prostu problemy techniczne. Na bocznym ekranie, zamiast Kasi, pojawiło się zdjęcie Ani. "Top Model" jest programem na żywo, podczas którego może zdarzyć się wszystko. Nie da się tego przewidzieć. Jednak wyniki show zostały skrupulatnie policzone, a głosowanie odbyło się zgodnie z regulaminem - zapewnia nas osoba z biura prasowego TVN. 

 

Jak myślicie, czy to tłumaczenie przekona osoby, których negatywne komentarze zalały wręcz profil "Top Model" na Facebooku? 

 

Zobacz także: Finał "Top Model" przyciągnął plejadę gwiazd. Pojawiła się nawet... Anja Rubik! Kto wypadł najlepiej?

4/4
ONS.pl

 

Ania była faworytką między innymi Anji Rubik. Jak myślicie, czy odpadła z show słusznie? A może to ona powinna wygrać "Top Model 7"? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

Więcej na temat Top Model