ONS.pl
1/4
ONS.pl

 

Finał 7. edycji "Top Model" wywołał sporo kontrowersji. Wszystko przez zamieszanie podczas ogłaszania, kto wchodzi do ścisłej dwójki. Joanna Krupa została wprowadzona w błąd przez realizatorów. Niestety, widzowie są bezlitośni. W sieci pojawiły się już komentarze, że cały program był ustawiony. Joanna Krupa ma dość hejterów, którzy zasypali jej profil na Instagramie różnymi insynuacjami. Modelka postanowiła im odpowiedzieć publikując mocny wpis. Jak skomentowała całe to zamieszanie? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej! 

 

POLECAMY: Zerwała z łatką "dziewczyny z sąsiedztwa". Poznajcie Kasię Szklarczyk, zwyciężczynię "Top Model 7"

2/4
Red Lipstick Monster Instagram

 

Finał "Top Model 7": afera ze zdjęciami

 

Przypomnijmy, że w finale "Top Model 7" znalazła się Ania, Kasia i Hubert. Pierwsza z nich była faworytką sporej części widowni oraz samej Anji Rubik. Jakie więc było zdziwienie, gdy to właśnie ona nie weszła do ścisłej dwójki. Wcześniej jednak pojawiło się zamieszanie ze zdjęciami. Choć do dalszej części programu miała przejść Kasia, na ekranie początkowo wyświetlono zdjęcie... Ani. Joanna Krupa również na początku ogłosiła, że to urocza blondynka żegna się z show. 

 

Zobacz także: Tego nikt się nie spodziewał! Na uczestniczkę "Top Model" wylała się fala hejtu!

 

Joanna Krupa ma dosyć ohydnych komentarzy, które pojawiły się w internecie po finale "Top Model". Celebrytka ucięła wszelkie spekulacje publikując dosady wpis na Instagramie. Zobaczcie kolejny slajd! 

3/4
Instagram

 

Joanna Krupa komentuje finał "Top Model 7"

 

Joanna Krupa nie ukrywa, że Kasia Szklarczyk od początku była jej faworytką. Choć inni jurorzy nie dawali jej żadnych szans, ta wierzyła w potencjał uroczej blondynki. Okazuje się, że intuicja jej nie zawiodła. Tym bardziej bolą ją wszelkie negatywne komentarze nie tylko pod adresem produkcji "Top Model", ale również samej Kasi.

 

- Gratulacjia dla @kasiaszklarczyk !!!!! Ona wygrała tylko dlatego, że miała najwięcej SMS-ów. Jak wam się coś nie podoba, to następnym razem głosujcie dla waszego Favourite. Zazdrość jest ohydna. Wszyscy finaliści byli wygrani i zrobią kariery tylko teraz jest w ich rękach. #hatersgonnahate - napisała poruszona Joanna Krupa.

 

Zgadzacie się z jej zdaniem? 

4/4
East News

 

Uważacie, że Kasia Szklarczyk słusznie wygrała "Top Model"? A może mieliście innego faworyta? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać! 

Więcej na temat Joanna Krupa Top Model