Top Chef. Gwiazdy od kuchni

Już w środę o 20.40 rusza show "Top Chef. Gwiazdy od kuchni", w którym gwiazdy popiszą się swoimi umiejętnościami kulinarnymi na miarę podniebienia Wojciecha Modesta Amaro. A my dowiedzieliśmy się jakie stawki za odcinek programu są proponowane gwiazdom, które wzięły udział w show. Za jeden odcinek programu "Top Chef. Gwiazdy od kuchni" gwiazda dostaje 3 tysiące złotych. Oczywiście większe gwiazdy mogły negocjować większe sumy.

Jak myślcie, to dużo czy mało? Przy czym trzeba pamiętać, że praca na planie to nie tylko nagranie odcinka, ale także potem promowanie programu. Poza tym gwiazdy tak jak w zwykłym "Top Chefie" odpadają po różnych konkurencjach z programu. A kto wystąpi w show? Edyta Pazura, Wróżbita Maciej czy Tomasz Oświeciński i Anita Sokołowska. Całą listę gwiazd "Top Chef. Gwiazdy od kuchni" zobaczcie pod linkiem.

W programie gwiazdy będą gotować dla wymagającego jury: Wojciecha Modesto Amaro, Ewy Wachowicz, Macieja Nowaka i Grzegorza Łopanowskiego i co odcinek ktoś pożegna się z show.

 

Zobacz także: Znamy wszystkie gwiazdy nowego programu Polsatu "Top Chef Gwiazdy od kuchni". Kogo będzie oceniał szef Amaro?

 

Top Chef. Gwiazdy od kuchni - wszyscy uczestnicy show. Wiedzieliście, że oni świetnie gotują?

Top Chef. Gwiazdy od kuchni

 

Jury Top Chef. Gwiazdy od kuchni jest takie samo jak zwyczajnego Top Chefa.

Maja Oświecińska na planie Top Chef. Gwiazdy od kuchni

 

Komu będziecie kibicować w "Top Chef. Gwiazdy od kuchni"? Może Tomaszowi Oświecińskiemu?

Maja Oświecińska na planie Top Chef. Gwiazdy od kuchni