Agent 4 - gwiazdy
x-news

Za nami 2. odcinek programu „Agent-Gwiazdy”. Tym razem uczestnicy mieli do wykonania naprawdę trudne zadanie. Podczas jednego z nich Krystyna Czubówna niemal się utopiła! Na szczęście na ratunek popłynął jeden z uczestników. Zobaczcie, co się stało w ostatnim odcinku „Agenta”...

1/4
x-news.pl

Co się stało z Krystyną Czubówną?

Pierwsze zadanie w programie było złożone z dwóch etapów. Część fizyczna zadania polegała na przepłynięciu wpław ok. 100 metrów i znalezieniu woreczka z rekwizytami. Z kolei w części intelektualnej trzeba było ułożyć hasło ze znalezionych rekwizytów.

Krystyna Czubówna na początku odcinka stwierdziła, że nie boi się tego zadania. Niestety w trakcie wykonywania go nagle opadła z sił i stwierdziła, że dalej nie może płynąć. Z Krysią jest kiepsko – stwierdzili pozostali uczestnicy, będący na łódce.

2/4
x-news.pl

Rafał Jonkisz starał jej pomóc, kiedy dopłynęli do brzegu Krystyna wiedziała, że nie wróci. Na pomoc jej przypłynął Andrzej Gołota i uratował kobietę. Wszyscy okrzyknęli go bohaterem! Jeśli mogę komuś pomóc to pomagam – stwierdził na koniec bokser.

To zadanie okazało się bardzo trudne, Viola Kołakowska stwierdziła, że nie popłynie. Ostatecznie, mimo że nie wszyscy wykonali pierwszą część zadania rozwiązali rebus z drugiej części i wygrali 6 tys zł. Potem Krystyna pojechała do szpitala, aby poddać się badaniom i sprawdzić czy wszystko w porządku.

 

3/4
x-news.pl

Kolejne zadanie polegało na odnalezieniu 'jokerów”. W tej konkurencji możliwe było też zdobycie immunitetu. To zadanie uczestnicy mieli wykonać w starej rzeźni i odbywało się w całkowitych ciemnościach. Edyta Górniak nie mogła pokonać własnego strachu i zrezygnowała. Viola Kołakowska zdobyła pieniądze, ale nikt nie znalazł immunitetu.

4/4
x-news.pl

Ten odcinek obfitował w bardzo emocjonalne sytuacje. Szczególnie, że na koniec okazało się, że Edyta Górniak żegna się z programem i prosi, aby ten kto miał odpaść został, bo ona rezygnuje! Program opuściła też Krystyna Czubówna ponieważ otrzymała zalecenie, aby unikać stresu, a w programie to niemożliwe. Dlatego zdecydowała się odejść i zastąpiła ją Katarzyna Wołejnio, która odpadła w 1. odcinku. Takich emocji chyba nikt się nie spodziewał!

Zobacz takżeGórniak i Rusin pogodziły się w Agencie! W jaki sposób? Zobaczcie, która pierwsza wyciągnęła rękę